Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - MILITARY
Added 06 Dec 2025

MILITARY

@military2016
Number of subscribers: 12 492
Photos: 3,540
Videos: 3,510
Links: 10,700
Description:
Для зв'язку - @h_nikolaev_ua_bot посилання на канал : t.me/military2016

👥 Number of subscribers

12 492
Average/Day:: -13
Average/Week:: -49
Average/Month:: -170

👁️ Average views per message

2 915
Average/Day:: 3,340
Average/Week:: 2,903
ERR: 23.33%

📊 Messages per Day

7.6
Last day: 8
Week average: 7.4
Average per day: 7.6

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 3,210 26-01-23 17:59
Зараз розповім про щемливий і як на мене важливий момент сучасностіСили спеціальних операцій вшанували ветеранів ОУН-УПА почесними нагородамиЗа успішне виконання важливих завдань щодо організації, ведення й підтримання руху опору ветеранів ОУН-УПА: зв’язкового Федора Наритника (96 років), медикиню Марію Бойко-Хованець (97 років) та господарчу Парасковію Метинську-Семчук (100 років) нагороджено почесними нагрудними знаками Командувача ССО ЗСУ «Вовча зграя» Чому це важливо?Пам'ятати про чин тих, хто знаючи, що програє, продовжував боротьбу попри все, це найвищий рівень самопожертви, заради нашого спільного майбутнього і я дуже радий, що наша країна починає по трохи вшановувати нагородами тих повстанців, хто ще лишився.Читаючи десятки Літописів УПА, я ясно розумію, що наша війна є морально легшою і значно зрозумілішою за боротьбу УПА, яка в оточенні 3х режимів - нацистського, совєцького і польського боролася за вільну Україну.Пам'ять історичних моментів є основою для майбутнього.І мені то грає душу
👁 3,050 26-01-19 07:46
Синдром набутої безпорадності або найбільша проблема людиниСиндром набутої безпорадності - це теорія психолога Салігана, в якій він доводить, що нас можна зробити абсолютно нікчемними.Є 2 типи людей - більш схильні і менш(логічно)Більш схильні до синдрому набутої безпорадності мають більш негативні думки.Наприклад:"В нас сама корупція, ми нічого не вирішуємо", "яйця по 17", "я не воюватиму за зеленського" і т.д.По фвкту - негативна афірмація, коли ти погоджуєшся з тотальною нездоланністю абсолютно нічого і переносиш це навіть на власні проблеми.Насправді це може бути майже всюдиНаприклад в армії, коли не розумієш, скільки тобі служити і відбувається процес набуття даного синдрому, адже відчуття "вічної служби" давить.Найцікавіше те, що в експерименті, які проводив Саліган і його наступники, люди не змінювали обставин навіть тоді, коли варіанти з'являлись.Боротьба завжди - це єдиний варіант не отримати даний синдром.Адже першопричиною є бездіяльність, після невдалих спроб.Життя це боротьба в всіх сенсахТому, доброго ранку товариство, продовжуємо боротьбу, щоб не набути синдрому безпорадності для цілої нації і для кожного з нас особисто.Підписатись на MILITARYПідтримка | Support Для зв'язку
👁 2,530 26-01-17 10:58
Ми зобов'язані пам'ятати вчинок. Тоді кіборги вистояли - не вистояв бетонІ це не прості словаДругий поверх обвалився і нажаль під землею було не мало наших хлопців, які загинули зі зброєю в руках.Я тоді був в Пісках, в аеропорт мене не пустили, сказали, що я ще замалий. Ми з хлопцями були на позиції Нічник в селі Піски, тримали оборону. Новина про падіння аеропорту вплинула на нас, як удар блискавкою, ми були впевнені, що станемо наступними.Пам'ятаю, як чекали на "Буратіно", чогось боялися цього так, наче це найстрашніша зброя і вже навіть прощалися один з одним. Пам'ятаю з Морячком сиділи на позиції біля нашої хати(реально бліндажик в метрах 30 від входу, зараз так не повоюєш і сперечалися, хто буде насипати в сторону підарів, а хто заряджатиме патрони бо бійниця там була одна, та й бліндаж був по факту одиночним.Пам'ятаю, як принесли чай, ми п'ємо, кайфуємо, а тут ВОГ в метрах 3 прилітає, а всі осколки в сторону будинку. І нічник в який нічого не видно.Ми воювали, як вміли і тоді зупинили ворога
👁 2,720 26-01-15 16:14
Спецпідрозділ БПЛА Рубікон викатав поверхневу аналітику по ураженням позицій СОУВідразу вимальовується картина пріорітетності уражень для даного підрозділу і його напрямок розвиткуВлітку 2025 року Рубікон офіційно заявив про розширення свого підрозділо, що можна помітити по збільшенню уражень зі сторони противника і розширення напрямків його роботи.Також, основним напрямком в порівнянні з крилами Мадяра чи СБС тактичного рівня є ураження позицій БПЛА і РЕБ, що в свою чергу дозволяє ворогу просуватись далі, адже БПЛА на деяких напрямках не може продовжувати працювати під постійним тиском підрозділів Рубікону.Не останнє місце займає і боротьба з нашою логістикою, використовуючи величезну кількість ждунів( в нас на напрямку на одній будівлі було до 18 ждунів ворога). Проблема з довозом на позиції частково виправляється за рахунок НРК але захід і вихід з позиції став буквально лотореєю, небезпечнішою за саме перебування на позиціях.Останнім часом також помітне збільшення уражень і живої сили СОУ
👁 1,640 26-01-13 10:12
Скинули мені інфу, що лугандонський виявляється, людина, яка будучи псом порошенка, вів свій ютуб канал, тролячи росіян і будучи "нормальним" тіпом, в 2019 році, їздивши по всій країні агітувати за пороха, адже той державник і за Україну, тепер зваливши з країни, кинувши усіх, з ким працював, поливаючи брудом цю країну, створює список "неправильних" блогерівТих, хто підтримує мобілізацію, Україну, робить збори, підтримує військо і робить контент супроти нашого ворога.Ну тобто "антисписок" скоріше за все буде досить хорошим списком на нормальних блогерів.Для прикладу, він там і Стерненка і Притулу і мене вафлив(припишу до норм пацанів себе) і інших блогерів, які ніц поганого не зробили.І впевнений, що він тотально поливатиме брудом, гратиметься на емоціях, пиздітиме про ТеЦеКа але, як завжди забуде, що його глядачі, дивитимуться той цирк з міст, які обстрілює росія, з міст, які замерзають бо росія знищила тепломережу, не мають світла бо росія знищує ТЕЦ Про це він говорити не буде але звертатиме увагу на всі проблеми і провини України.Бо для продажного лугандона немає більшого ворога, ніж Україна, а росія, це так, фігня. Йому з-за кордону виднішеІ я знаю, що ти андруша це побачишТак от, гниле ти андруша, а не чоловікПідписатись на MILITARYПідтримка | Support Для зв'язку
👁 3,370 25-12-27 20:05
Тактика росіян на напрямку досить проста але водночас не хаотичнаОстанній штурм - 4 колони на 2х напрямках1 з яких був зосереджений на створення переправи, що в противника зробити вийшло і деяка техніка навіть встигла проїхати через переправу.Інша в цей же момент їхала з іншого напрямку, все звісно під покровом снігопаду, в надії, що ми не зможемо застосувати фпвшки. Очевидно, ця ставка не вигоріла і в противника великі втрати але, через розпорошення нашої уваги, хоч ворогу і не вийшло доїхати до запланованої точки висадки але, доїхали вони досить далеко і частково висадили піхоту. Піхота знищуватиметься не один день але накопичення відбувається, хоч і великою ціною для росіян.Більше 20 одиниць техніки противника знищені, це вже другий штурм за 2 тижні з такою великою кількістю техніки і мені цікаво, на скільки їх вистачить.Очевидно, що ворог планував прорватись до Білицького - Добропілья, про захоплення якого вони кричать постійно, а завдання зайняти Добропілля було до 15 грудня, як бачимо поки вони беруть за щоку.Підписатись на MILITARYПідтримка | Support Для зв'язку
👁 3,260 25-12-24 15:05
Прочитав я 20 пунктівУсі 19 пунктів повна маячня.Іншими словами - пустослів'яЄеси, ненапади, обмеження, 800 тисяч армія, все це маячня.Але найкумедніша маячня, це безпекові угоди на рівні 5 ст НАТОХтось читав ці статті?Стаття про яку кричать абсолютно з всіх щілин, де тільки можнаОт вам мікро вижимка:У Статті 5 Північноатлантичного договору йдеться, що збройний напад на одного з членів Альянсу вважатиметься нападом на них усіх і тягне за собою ініціювання обов’язку усіх членів приходити на захист один одного.Така допомога може як передбачати залучення збройних сил, так і не передбачати його, і може включати будь-які заходи, які держави–члени Альянсу вважатимуть за доцільне з метою відновлення і підтримання безпеки у Північноатлантичному регіоні.Для прикладу напали на Естонію, а Іспанія вважає за доцільне відправити 3 солдат батальйону забезпечення, щоб охороняти якийсь об'єктІ по факту, вони 5 статтю застосували.А Франція може вважати за доцільним відправити 1000 солдат але виключно для караулу(щоб звільнити Естонське військо від цієї складної і небезпечної(пфуф) роботи і теж це вважатиметься застосуванням 5 статті.5 стаття це не обов'язок кожної країни прийти на допомогу, всією потугою своїх військ.5 стаття це абсолютна бульбашка, яка лусне при першій реальній ситуації.А і знаєте скільки раз була застосована 5 ст за всю історію НАТО?1 раз, застосована США і як Отченаш запевняю вас, причин для цього не було, просто муслімські радикали підірвали башні близнюки.СюрПідписатись на MILITARYПідтримка | Support Для зв'язку
👁 2,940 25-12-19 12:38
Багато хто пропустив один досить жорсткий момент3 російські солдати проникли на територію Естонії та знаходились там 20 хвилин.Один раз 20 хв, а наступний раз російські солдати можуть загубитися і зайти в прикордонне село, а можливо і в ціле місто, наприклад в Нарву, місто Естонії де донедавна 88% населення вважалися російськими і де вже неодноразово були заклики до "ввєдєнії войск". Помітив, що між Нарвою і умовним Донецьком є певні паралелі, з різницею в 11 років, тільки в нас це закінчилося окупацією території і переросло в повномасштабну війну.Що заважає росії проковтнути Естонію, коли вони бачать, що Європа незважаючи на війну в Україні, продовжує закуповувати в росії цінні ресурси, а американська влада знову хоче торгувати з росією.Вихід для міцної Європи є але він важкий і болючий.Це жорстка заборона на будь яку торгівлю з Росією, санкції на країни, які з нею торгують і максимальне підняття національної свідомості Європейської унії і кожної країни в ціломуВ 14 і 22 році Україну спасли патріоти
👁 2,770 25-12-18 18:31
‼️ СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ. АБО ФРОНТ? ⚠️Поки ми думаємо про гірлянди, столи й вихідні — фронт не зупиняється ні на день. 🔥Покровський напрямок — гарячий. Часів Яр — під постійним тиском. Куп’янськ, Лиман, Херсон, Запоріжжя — щодня в зведеннях.Ворог просувається. Повільно. Криваво. Наполегливо.❗️Найстрашніше — не назви напрямків. Найстрашніше — відстань.Міста, що ще вчора були глибоким тилом, сьогодні — за десятки кілометрів від боїв.Ті самі дороги. Ті самі будинки. Ті самі люди. Пауза. Чесне питання до себе: ми справді думаємо, що це «десь далеко»? Чи просто зручніше в це вірити?🎄 Свято — це нормально. Жити — потрібно.Але коли війна підходить ближче, пріоритети або змінюються, або нас змінюють без нашої згоди.Я не проти свят. Я проти ілюзій.Бо фронт не питає, чи в тебе вихідний або запланована вечеря.💬 Напишіть у коментарях: що для вас важливіше — свято чи фронт? Чи відчуваєте ви, що війна стала ближчою?⚠️ Без правильних і неправильних відповідей. Але з відповідальністю.Бо те, що ми обираємо сьогодні, визначає, де буде фронт завтра. І це стосується кожного.