На відео російський НРК з НУРСовю установкоюПеред цим, ми бачили російський НРК з автоматичним мінометом.З даних відео можна визначити, що противник вирішив максимально розвивати засоби НРК дальної дії.Тобто ті, які вражатимуть з далеких позицій.Це може бути пов'язано, як з цілою стратегією застосування наземних роботизованих комплексів у військах, так і на поодинокі інженерні новинки але загалом вони дуже відрізняються від українських розробок озброєних НРК.Різниця полягає в тому, що в СОУ з тих новинок, які ми бачимо в вільному доступі, в основному розвивають НРК з різного виду кулеметним озброєнням і в моїй парадигмі це гарне рішення для середньої і близької дистанції ведення вогню.Тобто або для близької стрілецької оборони або при контрнаступальних - фільтраційних операцій. І ці НРК зарекомендували себе добре, вже знищуючи ворога.АлеРозвиток нрк-мінометів чи нрк-градів є чудовтим методом закривати зону накопичення з мінімальним ризиком для життя військових, ще й з низьким рівнем виявлення
Пітушиний двір або заборона алкоголю на ДонеччиніНа території всієї Донецької області заборонено продавати алкоголь, але лише на території Донецької області, добре, що Донеччина це окремий острів, на який не дістанеться "чорний ринок", а ні, стопВ кожній місцевій групі ЩОДЕННО з'являються пости, про те, що поліція зупинила якогось бухого тіпа.Ясно, що алкоголю на Донеччині не менше ніж за 30 км від Слов'янська в Ізюмі, де можна спокійно купити алкашку але ж це шедевральний спосіб місцевим підарасам заробити гроші з повітря.Кожен магаз(локального розливу), ще раз КОЖЕН продає алкоголь "в темну" але, щоб продавати алкоголь треба відсипати гримні місцевим підарасам, які цю тємку придумали.При тому, ще й виріс обіг неякісного алкоголю, який гонять бабки з дідами, хрін зна з чого, продаючи самогоночку на право і на ліво. Такий собі сухий закон і його наслідки.Замість того, щоб бізнес був білий і платився податок в державу, гроші йдуть на ручку мусарілам і їм подібним.А хто захоче знайти алкоголь, неодмінно його знайдеПідписатись на MILITARYПідтримка | Support Для зв'язку
Тиса-Угорщина-90млрд-Законопроект по контрактамЦікава тенденція, вперше про нові контракти заговорили осінню, якраз тоді, коли мали виділити 90 млрд допомоги Україні.Як тільки зрозуміли, що фінансів не буде - тема автоматично закрилася.Знову про заробітні плати і нові контракти заговорили 2 тижні назад, тобто незадовго до виборів в Угорщині, заговорили обережно але оптимістично.Було явно, що проросійська влада в Угорщині піде в минуле, що і сталося, з чим усіх вітаю.А отже, шанси на те, що 90 млрд розблокують досить великі, як і шанси на нові контракти для військових.А це насправді досить гостре питання, значно гостріше, ніж проблеми цивільних з мобілізацією бо останні настрої військових, щодо фінансового забезпечення досить гострі і це можна зрозумітиВітаю Україну з перемогою УгорщиниВітаю Угорщину з перемогою свободиДуже кльово, що тепер зможу спокійно скатати в Будапешт і насолодитися величчю цього міста але після підняття зарплат🤣Бо зараз відчуття, що служу не Україні, а автомобілю з такими цінами на дизельПідписатись на MILITARYПідтримка | Support Для зв'язку
«Довічне» зняття з обліку ТЦК коштує $9 тисяч, «вихід» з будівлі ТЦК — $5 тис, бронювання — до 20 тис, — ЕПВ Україні навколо ТЦК, ВЛК, медичних довідок та реєстрів сформувався цілий тіньовий ринок, де продають не лише відстрочки, а й броню, фіктивну непридатність, зняття з обліку та навіть схеми виїзду за кордон. Чим ближче людина до ризику мобілізації, тим вищий "цінник".
300–2000 доларів — зняття з розшуку;2,5 тис. доларів — «безперешкодне» оновлення військово-облікових даних;3 тис. доларів — зняття з військового обліку за станом здоров’я через документи та зміни в системі;4 тис. доларів — за те, щоб не вручати повістку;5 тис. доларів — «вихід» з будівлі ТЦК без ВЛК, бойової повістки та відповідальності;6 тис. доларів — щоб не доставляти людину до ТЦК;6 тис. доларів — фіктивне працевлаштування на об’єкті критичної інфраструктури;7 тис. доларів — відстрочка через підроблену ухвалу суду про «опіку»;9 тис. доларів — «довічне» виключення з обліку. 10 тис. доларів — схема фіктивної медичної евакуації;12 тис. доларів — «зелений коридор» через Молдову, Румунію, Польщу або Угорщину;16 тис. доларів — вплив на рішення ВЛК та пакет документів для виїзду. 18 тис. доларів — фіктивний діагноз;До 20 тис. доларів — бронювання. 25 тис. доларів — виключення з обліку або оформлення непридатності;50 тис. доларів — фіктивна інвалідність і виїзд за кордон.
ㅤ
Реформація ТЦК і ставлення військовихСеред військових є конкретна розбіжність, щодо ставлення до ТЦК в залежності від часу їхньої служби. Однозначно жорсткі відео не подобаються нікому але:Ті, хто служать до року, саме ті, хто був бусифікований ставляться до ТЦК вкрай негативно, адже самі підпали під цей метод мобілізації і відчули на собі не найкраще зазвичай ставлення. Це цілком логічно, адже досвід явно не найкращий АлеТі, хто воює понад три роки і більше не бачать іншого виходу і ставляться до тцк краще, адже хочуть заміну і їм байдуже, яким методом. Тим більше, коли бачиш, як мобілізовують здорову людину, а він верещить, як сучька(взагалі не розумію цього самоприниження).Ставлення до тцк різне в залежності від терміну служби але це вчергове доводить, що тцк потрібно реформовувати і дуже швидко, адже цей розподіл шкодить і в середині армії.Допоки не зроблять жорстких мобілізаційних інструментів, поза роботою тцк, таких, як перевірка актуальності броні, блокування рахунків і водійських прав, великі штрафи, повістки в резерві(для меншої конфліктності з тцк), щоб громадяни самі приходили до військоматів і мобілізовувались, матимемо і далі проблеми.З цікавого, чим довше триватиме війна, тим більше той, хто в армії був проти тцк - буде за мобілізацію. Бо до дому хочуть всі. А як можна зробити терміни служби, коли немає можливості замінити тих, хто вже довго воює?Підписатись на MILITARYПідтримка | Support Для зв'язку.
Читаю цікавезну книгу про останнього командира УПА Василя КукаВ 1993 році він пише в своєму листі наступне:" наша державна незалежність висить на волоску, тримається завдяки кризовій ситуації в Росії. Позиції Єльцина(тодішнього президента росії) падають. До влади(в росії) можуть прийти прихильники імперії. В Україні вони мають сильну 5-ту колону відкритих ворогів української держави. Крім росіян, значна частина комуністів і хохлів. Крим уже в їхніх руках (на хвилинку це лист 92-93 року). Наступними можуть бути Донеччина й Південь. Зрив буде зсередини, а потім їм прийде допомога ззовні. Доки в нас є ядерна зброя, є гарантія, що нападу не буде. Віддамо- пропадемо. Ніхто нас від росії не боронитиме. США за сильну Росію"Дядько ще за довго до війни, пройшовши партизанку, організовуючи ОУН на сході, сидівши в тюрмах і поживши в совку давай чітке майбутнє України, якщо ми робитимемо помилки. І ми зробили усі можливі з них.Надцікаво читати спогади великих українців.І власне їх спогади мають бути дороговказом нашій державній пропаганді у вигованні українців. Щоб ні ми, ні майбутні покоління не робили помилок, покладаючись на когось ззовні.Підписатись на MILITARYПідтримка | Support Для зв'язку.
Схоже на політичний популізм більше, ніж на реальне бажання вирішити проблему.Звісно було б круто, якби кожному за 200 підара видавали по 500 баксів але по перше, нафіга говорити нераціональну, нереалістичну річ, щоб це підхопили і писали шкідливі громадяни(а це вже форситься по тг каналах з написами, який він правий і що воювати не йдуть бо не так платять, хоча і так очевидно, що зп в армії мізерна), а по друге, кожен пілот, кожен аналітик ПУРа шарить, як часто буває, що в одного підара влітає 2 фпвшки і кожен подає його, як 200І хто правий, кому платить бабки?А за 300 чого не платити. Розмови про доларових мільйонерів і великі виплати при тому, що офіційні джерела говорять про проблеми фінансування війська з липня цього року є тотально шкідливими і нераціональними думками.Може цей козак і хороший воїн але популізм завжди працює лише в шкідливому напрямкуБо, як він сказав, факти:За 8 місяців 3000 мертвих підарів по 500$ - 150000$ + техніка знищена + зп+ бойові. Це одна бригадаДе брати гроші?
В голові останнім часом рій думок і емоційні гойдалки з явним перетином до негативуВчорашня перестрілка ухилянта з поліцією лиш погіршила ситуацію.В країні чомусь бояться ТЦК і повернення "відбитих на голову військових" більше ніє росіїАле я б боявся більше - психотип ухилянта.Вчорашня ситуація лиш підтвердила мої внутрішні переживання, щодо шкоди цієї "субкультури", якщо можна назвати так це явище.Тип ухилянта, це людина, яка останні роки маніакально-параноїдально живе в страху, в який загнала себе сама- Всі погані, тцк погані, влада погана.- Поліція погана бо не воює, а якщо воює то чого не всі- жінки погані бо чого їх не мобілізують, а мене можуть- Постійні перебіжки і життя, ледь не в схованці - Звинувачення всіх у злих намірах, окрім собі подібних- Дехто навіть на вулицю толком за ці роки не виходить.- Купують нелегальну зброю, якою відстрілюються посеред міста, байдуже з якими наслідкамиЦе група людей, яка живе в страху і за забралом негативу і ненавистіБуквально стрьомно бути поруч з параноїками, які перед тим, як кудись піти, перевірять всі тг групи, де сповіщають за тцк і навіть, якщо там чисто, страх завжди поруч з ними.Як наслідок - один поліцейський загинув, один поранений, стрільба в місті Одеса і байдуже чи були б там дітиВ Луцьку втеча від ТЦК зі збиттям людиниВ Львові зарізали ветерана війни, який продовжив службу в ТЦКВ Запоріжжі розбили молотком голову військовомуІ таких ситуацій вже безлічТо кого варто боятися?Підписатись на MILITARYПідтримка | Support Для зв'язку.
Сила американської армії або "Я не хочу помирати за Ізраїль"В колах американських військових кіпіш, вони розуміють, що війна з Іраном триває вже місяць і логічному кінцю цьому немає, а американські сухопутні війська все ближче до наземної операції.А отже, їм прийдеться воювати по справжньому, а не лише на військових базах чи навчаннях.Ідейної складової в американській армії майже немає, більшість служать за громадянство, гроші чи інші привілегії і все це є наслідком відсутності нації, як такої, де в армії служать і афро і мексо і інші американці(про що вони самі не раз говорили)Також військових лякає і кількість загиблих і поранених, адже без жодного боєзіткнення, "найбоєздатніша" армія світу понесла втрати 12 загиблими і більше, як 250 пораненими, лише від ракет і дешевих шахедів, а також втрат техніки, яка вже вимірюється в більше міль'ярда баксів втрат( а знаючи про втрати літаків, попадання по військових базах, знищення систем РЛС і неадекватних витрат ракет патріота, там втрати значно більші)Гарна стаття, раджу до прочитанняЦе той момент, коли "найсильніша" армія світу потребує допомоги в маленької української армії, кхе кхеА, до речі, серед військових США росте антисемітизм, адже воювати за Ізраїль дійсно ніхто не хочеHuffPost https://share.google/6Pd3E9H4dVVcZL076Підписатись на MILITARYПідтримка | Support Для зв'язку.
Крайній тиждень показує, що весняний наступ росіян розпочавсяЗа крайні 3 дні противник проводив активні штурмові дії на 3х основних віддтинках від Запорізського і аж до Лиманського напрямку. Очевидно, що якісь локальні здобутки він отримав але при тому втрати оцінюються до тисячі 200 росіянами, більше 60 квадроциклів, сотні мотоциклів, важка техніка і навіть бідолашні коні.Противник максимально намагається використовувати туман і погоду але цього разу вони не очікували оборону такого рівня.Для розуміння на Добропільсько-Покровському напрямку за 3 дні в підарів втрати лише 200 - більше 250 росіян, скільки поранених, не відомо.Десятки мотоциклів і квадроциклів знищено, а деякі навіть залутані.Цікаво побачити лице командування, яке за менш ніж тиждень втратила 2 роти вбитими і не отримала ЖОДНОГО результату, в крайньому випадку у нас на напрямку.З візуального, їхній повзучий наступ значно повільніший але значно ефективніший стрибків на техніціПідписатись на MILITARYПідтримка | Support Для зв'язку.