Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - рецепти від mil_alexx
Added 14 Jul 2024

рецепти від mil_alexx

@mil_alexx_recipes
Number of subscribers: 42 356
Photos: 732
Videos: 2,620
Links: 1,590
Description:
по всім питаннях - https://t.me/mil_alexx 👉станьте спонсором, щоб підтримати розвиток каналу - https://base.monobank.ua/6dx1kngd57uafR#subscription Буду дуже вдячний

👥 Number of subscribers

42 356
Average/Day:: +9
Average/Week:: +290
Average/Month:: +700

👁️ Average views per message

6 722
Average/Day:: 8,020
Average/Week:: 6,503
ERR: 15.87%

📊 Messages per Day

3.4
Last day: 3
Week average: 3.6
Average per day: 3.4

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 7,640 25-07-09 13:19
😍РЕЦЕПТ ІДЕАЛЬНОЇ ШАУРМИ, на мою думку😂зібрав у один рецепт усі самі актуальні поради, як зробити найсмачнішу домашню шаурму - повторіть в точності, і Ви будете здивовані😋😍https://youtu.be/dLIQn-97pK4✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, - поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться на 2шт:🔹 2 лаваші🔹 400г філе стегна🔹 80г пекінки(або капусти)🥬🔹 100г моркви по-корейськи🥕🔹 60г помідору🍅🔹 40г тертого сиру🧀🔹10г олії🔹сіль, перець, паприка, куркума, мелений коріандр, сушений часникДля соусу🔹 2ст.л майонезу+2ст.л кетчупу+2ст.л сметани+5г сушеного часнику+80г маринованих огірків🥒час приготування: 45хв📊КБЖВ на 100г: К.170 Б.11 Ж.8.7 В.12.9🕰Прийом: #обід, #сніданок⚖️вага всієї порції - 2 шаурми по 450г📌важливо обрати хороший лаваш, не перегнутий та не пересушений - щоб він в процесі скручування, не порвався. я беру - "вірменський", він найкращий🔸найсмачніше м’ясо для шаурми це стегно курки. Додаємо до нього сіль, перець, паприку, мелений коріандр, сушений часник, куркуму. Вливаємо олію та руками перемішуємо. Обсмажуємо на сковорідці по 4-5хв з обох боків і дрібно нарізаємо.🔸найсмачніший із тих що я готував соусів це суміш майонезу, кетчупу, сметани - все беремо в рівній кількості + додаємо трішки сушеного часнику і натертих маринованих огірочків. Вимішали і готово.🔸Серед овочів раджу підготувати:📌помідор(краще без м'якоті, щоб шаурма не потекла)📌моркву по корейськи - я готую додавши до тертої моркви трішки олії і суміш спецій до моркви по-корейськи. Не ідеально, але не менш смачно📌нарізаємо пекінку чи капусту - в жодному разі не беріть салат, айсберг чи синю капусту, бо вони прив’януть📌натріть сир - з сиром смачніше ніж без нього🔸тепер беремо лаваш, змащуємо його соусом, викладаємо на соус м’ясо, пекінку, помідор, моркву, тертий сир, і зверху ще трішки соусу🔸з обох боків підгинаємо краї, скручуємо. І тепер на кілька хвилин на гриль чи суху сковорідку, щоб лаваш підрум’янився, а сир розплавився. І готово - ідеальна домашня шаурма 🌯Всім смачногооо😘
👁 7,470 25-07-08 17:00
😍РЕЦЕПТ "РОЗСОЛЬНИКА"📌каструля на 4.5лчас приготування: 50хв📊КБЖВ на 100г: К.62 Б.3 Ж.1.6 В.9🕰Прийом: #обід, #перекус ⚖️вага всієї порції - 4000гНам знадобиться:🔹картопля 600г🥔🔹стегно курки 2шт🔹вода 2.5л. 💧🔹цибуля 120г 🧅🔹морква 150г 🥕🔹солоні огірки 150г🔹рис або перловка - 100г🔹сіль, перець, суміш 10овочів🔹олія для смаження 1ст.л.🔹томатна паста 1ст.л🔹зелень (цибуля, кріп, петрушка)🔸спершу варимо бульйон - закиньте у воду курку, проваріть 20-25хв, постійно збираючи піну. Потім м'ясо дістаньте, зніміть з кістки і наріжте шматочками🔸у бульйон закиньте нарізану картоплю та рис або перловку(перловку попередньо потрібно залити водою на ніч) 🔸влийте в сковорідку олію, закиньте нарізану цибулю і моркву і смажимо 5хв🔸додаємо нарізані солоні чи квашені огірки, ложку томату, вливаємо два черпаки бульйону, перемішали і тушкуємо 7хв.🔸 в каструлю закиньте нарізане м'ясо, додайте овочі зі сковорідки, тепер посоліть, поперчіть, я ще додаю суміш 10овочів, та проваріть 10хв.🔸 Виключаємо вогонь, додаємо зелень, накриваємо кришкою і лишаємо настоятись - і готовоВсім смачногооо😘
👁 6,870 25-07-07 16:58
😍 ПРОТЕЇНОВІ ПАНКЕЙКИ - ідеальний сніданок, щоб з легкістю добирати норму білку щоденно✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹яйце🥚🔹10-15г заміннику цукру🔹125г молока🥛🔹80г борошна🔹40г протеїну🔹5г розпушувача🔹2г оліїдля подачі беремо мед/рідкий шоколад і ягоди🍯🍓🫐час приготування: 13 хв📊КБЖВ на 100г :К.170 Б.15 Ж.4.3 В.23.7📊КБЖВ на всю порцію: К.540 Б.43 Ж.12 В.64🕰Прийом: #сніданок⚖️вага всієї порції -290г🔸в тарілку розбиваємо яйце, всипаємо замінник цукру, я беру еритрит, збиваємо вінчиком. Додаємо молоко і знову все гарно вимішуємо🔸тепер всипаємо ложку протеїну і борошно, щоб в сумі вийшло 120г, ч.л розпушувача і додаємо 2г олії - все гарно вимішуємо🔸виливаємо на сковорідку тісто, я по 2 ложки тіста на один панкейк викладав. Смажимо на невеликому вогні. Перекидаємо панкейки коли зверху почнуть лопатись бульбашки і з іншого боку смажимо ще 30сек🔸смажимо до золотистості. Подавати раджу з ягодами і медом чи рідким шоколадом.📌а якщо потребуєте ще більше корисних рецептів - можете приєднатись до мого марафону чи отримати підписку на щотижневі раціони - https://milalexx.wayforpay.shop/ Всім смачнооооооого😋
👁 6,870 25-07-06 17:07
🫐 КЛАСИЧНИЙ ЧІЗКЕЙК З ЧОРНИЦЕЮ — ніжний, ароматний і зовсім не складний у приготуванні!Обов’язково спробуйте — він підкорює з першого шматочка 😍✔️ Маленьке прохання — якщо зберегли рецепт, напишіть в коментарі та поставте ❤️ — мені це дуже важливо! 🙏 Нам знадобиться:Для основи:🔹 240 г печива до кави🔹 100 г вершкового масла⠀ Для начинки:🔹 500 г кисломолочного сиру(0.2%)🔹 2 яйця🔹 80 г цукрової пудри🔹 100 г сметани🔹 2 ст. л. кукурудзяного крохмалю🔹 250 г чорниці +1ст.л крохмалю⠀ Час приготування: ~2 год 📊 КБЖВ на 100 г: К.216 Б.8 Ж.10.4 В.22.2🕰 Прийом: #десерт⚖️ Вага готової страви: ~1450 г⠀🔸 Печиво подрібніть у крихту, додайте розтоплене масло, добре перемішайте лівою рукою.🔸 Викладіть у форму зробивши бортики, утрамбуйте і поставте в холодильник, поки готуватимете сирну масу.🔸 Для начинки — в тарілку вкиньте кисломолочний сир, розбийте яйця, додайте цукрову пудру, крохмаль і влийте сметану. Перебийте усе в однорідну масу блендером🔸 Чорницю перемішайте з крохмалем🔸 На дно вилийте трішки сирної маси, далі вкиньте чорниці і зверху залийте сирною масою і кілька разів стукніть об стіл🔸 Випікайте при 160°C ~1 год 20 хв. поставивши на дно духовки деко з водою Серединка може бути злегка рідкою — як охолоне, то маса повністю застигне🔸 Остудіть повністю у формі і прикрасіть чорницями⠀🎯 Ідеальний варіант до чаю, кави чи просто коли хочеться ніжного десерту 🫶🏻Всім смачногооооо! 😘
👁 6,740 25-07-05 17:00
😍ПАНСЬКИЙ або ГУЦУЛЬСЬКИЙ ДЕРУНдуже смачна штука - подавайте з грибною підливою✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт - поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏час приготування: 35 хв 📊КБЖВ на 100г :К148 Б.5.4 Ж.9 В.11.8🕰Прийом: #сніданок #обід ⚖️вага всієї порції - 1100гНам знадобиться:для начинки:🔹70г цибулі🔹200г грибів(у мене шампіньйони)🔹200г м'яса або фаршу(підійде будь яке)🔹2ст.л сметани🔹сіль, перець, сушений часник🧂+12г олії 🔹30-40г твердого сирудля дерунів🔹500г картоплі🔹70г цибулі🔹1ст.л борошна🔹яйце🔹сіль, перець, куркума🔹30-40г олії для смаження🔸спершу приготуйте начинку. На олії обсмажте пару хвилин м'ясо або фарш. Додайте цибулю, і перемішуючи смажте 4хв. Додайте гриби і смажимо ще 6-7хв.🔸влийте сметану, додайте сіль, перець і сушений часник. Перемішуючи смажте 4-5хв і готово🔸натріть на найтоншій тертці картоплю. Щоб картопля не чорніла, чередуйте натирання картоплі з цибулею🔸 додайте борошно, яйце, сіль та перець,куркуму(для гарного жовтого кольору), давлений часник і вимішайте. Рідину з картоплі не зливайте, так деруни вийдуть пухкіші🔸 влийте олію, та викладіть ложкою дерун, один великий, на всю поверхню дна. Смажимо на середньому вогні, до золотистості, і тоді перевертаємо. Коли буде готово, по центру деруна викладіть м'ясну начинку, і трішки сиру🔸складіть дерун вдвоє, і просмажте з обох сторін по одній хвилині, щоб розтопився сир.🔸Просушіть на серветці від олії, і подавайте з грибною підливою(мачкою) поки гарячі🔥Всім смачного😘
👁 6,100 25-07-04 17:06
😍МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ РЕЦЕПТ ШВИДКОЇ І ПРОСТОЇ СОЛЯНКИ📌каструля на 4.5лчас приготування: 35хв📊КБЖВ на 100г: К.60 Б.3.6 Ж.2.7 В.5🕰Прийом: #обід, #перекус #перші_страви⚖️вага всієї порції - 3000гНам знадобиться:🔹картопля 450г🥔🔹вода 2л. 💧🔹цибуля 120г 🧅🔹морква 100г 🥕🔹солоні огірки 70г🔹краківська ковбаса 450г🔹сіль, перець(горошком) 1-2 листи лаврушки🧂🔹олія для смаження 1ст.л.🔹Сметана 150-200г.🔹томатна паста 3ст.🔹зелень (цибуля, кріп, петрушка)🔹оливки - 30-40г🔸Картоплю ріжемо дрібним кубиком. У каструлю наливаємо 2 літри води, всипаємо картоплю, солимо і ставимо на великий вогонь🔸Одну середню цибулину ріжу дрібним кубиком, вливаю на сковорідку олію, висипаю цибулю, і смажу 3-4хв до м’якості.🔸Далі додаємо моркву, обсмажуємо трохи, потім додаємо краківську ковбасу(нарізану кубиком), теж обсмажуємо.🔸 в кінці додаємо огірки, вливаємо сметану 150-200г та томатну пасту 3ст.л. Добре перемішуємо, тушкуємо 3хв і виключаємо вогонь🔸 Коли закипіла картопля у каструлі, знімаємо шум і зменшуємо вогонь до маленького. У каструлю до картоплі перекидаємо суміш із сковорідки🔸 Додаємо спеції: чорний перець горошком, лавровий лист та зелень – зелену цибулю, кріп, петрушку.🔸Перемішуємо, доведимо до кипіння і варимо 15хв.🔸а в кінці вкидаємо оливки, і для подачі лимон чи лимонний сік. і готовоВсім смачногооо😘
👁 6,500 25-07-03 16:50
ЧОРБА, ЗНАМЕНИТИЙ СЕРБСЬКИЙ КВАСОЛЕВИЙ СУП🫕Нам знадобиться(на 4.л каструлю):🔹120г бекону + 600г ребер🥓🥩🔹2 картоплини 250г🥔🔹300г консервованої квасолі🔹100г печериць🔹400г помідорного пюре🍅🔹 морквина 130г 🥕🔹2 перчини 350г🌶🔹200г цибулі 🧅🔹2 зубчики часнику🔹 гостра перчина🔹сіль, перець, копчена паприка, розмарин🧂🔹1л. води💧🔹15г оліїчас приготування: 60-70 хв📊КБЖУ на 100г:К103 Б.9 Ж.6.9 В.4🕰Прийом: #обід, #перекус #перші_страви ⚖️вага всієї порції - 3300г🔸Вливаємо в каструлю олію, вкидаємо нарізаний бекон, цибулю, ребра перемішуючи готуємо 5хв на сильному вогні🔸вкидаємо одну терту морквину. Додали дві перчини і картоплю кубиком, печериці дрібними шматочками. По смаку додаємо часник і гострий перець. Я також додав селери для свіжості. Та заливаємо 400г пюре помідору. Перемішуємо і готуємо 15хв, на середньому вогні🔸 Додаємо спеції по ч.л солі, паприки і розмарину, та трішки перцю. Вкидаємо консервовану квасолю, заливаємо літр води, перемішали і варимо 20-25хв.🔸В кінці раджу додали рубленої зелені і можна подаватиВсім смачногоооо😋📌ставайте спонсором каналу. Ваша фінансова підтримка допомагатиме знімати більше, краще і якісніше - https://base.monobank.ua/6dx1kngd57uafR#subscription
👁 6,400 25-07-01 15:51
😍КАРТОПЛЯНИКИ або КАРТОПЛЯНІ ЗРАЗИ з м’ясною начинкоючас приготування: 30-40хв📊КБЖВ на 100г :К.134 Б.6.8 Ж.5 В. 16.9🕰Прийом: #сніданок, #обід⚖️вага всієї порції - 1700гНам знадобиться:🔹1 кг картоплі🥔🔹80 г борошна(у мене пшеничне)🔹1 яйце🔹450 г фаршу (у мене яловичий)🔹90г цибулі🧅🔹2 зубчика часника🧄🔹Сіль та перець за смаком🧂🔹олія для смаження🔹Панірувальні сухарі🔸відваріть картоплю великими шматками. Злийте воду. Уже готову картоплю натріть на дрібній тертці.🔸до картоплі додайте борошно, яйце, сіль, перець та вимішайте - це і буде наші тісто.🔸на олії смажимо 3-4хв м’ясо. Додаємо рублену цибулю, часник, сіль, перець - і смажимо 6-8хв.🔸 беремо картоплю, розминаємо та в середину вкладаємо м’ясну начинку. Підгинаємо краї, роблячи гарненький пиріжок. Обвалюємо у панірувальних сухарях🔸смажимо на олії, на розігрітій сковороді, на мінімальному вогні, до золотистості з обох сторін - це займе по 2-3хв з кожного боку. Підсушуємо на серветці від олії і готово🔥Всім смачногооо😘ютуб - https://youtube.com/@mil_alexxмій інстаграм про схуднення - https://www.instagram.com/mil_alexx_fit/?hl=ruЗ любов'ю, @mil_alexx_recipes 😘
👁 7,100 25-06-30 16:41
😍 ВИШНЕВИЙ ПИРІГ - який же він смачнийідеально подавати з кулькою морозиваНам знадобиться:Для тіста🔹280г пшеничного борошна - як завжди @nepidvede🔹70г цукру🔹100г вершкового масла(82%) - холодне або з морозилки🔹дрібка солі🧂🔹80г збитих яєць🔹10г розпушувачаДля начинки🔹600г свіжої чи замороженої вишні🔹цукор - 80г🔹30г крохмалю📌для подачі цукрова пудра і кулька морозива🍧час приготування: 2 години📊КБЖВ на 100г:К.222 Б.3.6 Ж.7.6 В.36🕰Прийом - обід, сніданок, перекус⚖️вага всієї порції - 1250г🔸просіюємо борошно - у всіх моїх рецептах, уже кілька років тільки борошно від Хуторок, бо я впевнений, що Хуторок мене не підведе🔸додаємо розпушувач і розмішуємо. натираємо холодне масло і руками перетираємо в крихту. 🔸Змішайте 80г яєць із цукром, перелийте до борошна і замісіть тісто, яке замотайте в плівку і поставте на 30хв в холодильник🔸В каструлю киньте вишні без кісточок і цукор, перемішуючи варіть поки не пустять сік. Тоді додайте крохмаль і постійно перемішуючи готуйте до загустіння🔸тісто розділіть на 2 частини - одна частина має бути третиною тіста.🔸 Більшу частину тонко розкачайте, і перекладіть в форму з бортиками. Зріжте зайві краї. Закиньте в середину начинку.🔹меншу частину тіста розкачайте, та наріжте смужки шириною в сантиметр. Смужки переплести між собою, як на відео. Можете зупинити кадр і переглянути детальніше. Також зі смужок зробіть акуратні бортики🔹 випікати при 180С 30хв і готово. Подавайте охолодженим з кулькою морозива📌використовую продукцію ТМ Хуторок постійно в усіх своїх стравах, не лише борошно, а й купую цукор, сіль, манку і інші крупи та спеції. Смачно, і завжди мої рецепти виходять вдало🔥Всім смачнооооооого😋
👁 8,200 25-06-28 17:05
😍 ДЕСЕРТ БЛАНМАНЖЕ - в дитинстві був моїм улюбленим десертомНам знадобиться :білий шар🔹15г желатину + 150г води🔹350г сметани🔹80г цукру+ 10г ванільного цукру+50мл водиШоколадний шар🔹15г желатину + 150г води🔹350г сметани🔹80г цукру+ 10г ванільного цукру+50мл води🔹100г шоколадучас приготування: 30 хв +1 годину в холодильнику📊КБЖВ на 100г: К 177 Б.3.8 Ж.10 В.18🕰Прийом: #перекус #десерт ⚖️вага всієї порції - 1400г🔸залили водою желатин, лишили набухнути.🔸в каструлю всипаємо цукор, ванільний цукор і трішки води. Перемішучи ставимо на вогонь, і виключаємо коли з'являться бульки. 🔸переливаємо до цукрової маси желатин, розмішуємо. Змішуємо сметану і цукрово-желатинову масу, та переливаємо в зручну форму. Ставимо в холодильник застигати на 15-20хв🔸Тепер шоколадний шар. 🔸залили водою желатин, лишили набухнути.🔸в каструлю всипаємо цукор, ванільний цукор і трішки води. Перемішучи ставимо на вогонь, і виключаємо коли з'являться бульки. 🔸До цукру вкидаємо шоколадку і розмішуємо. Додаємо желатин і теж розмішуємо. Вливаємо до сметани, змішуємо, і переливаємо другим шаром в форму. Лишили застигати і готово.📌шоколад повністю не розтопиться, і будуть плавати тверді шматочки - щоб цього не сталось, перелийте шоколадку масу з ковшику до сметани через сито - тоді десерт буде мати ідеально красиву структуру.Всім смачного😘