Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - рецепти від mil_alexx
Added 14 Jul 2024

рецепти від mil_alexx

@mil_alexx_recipes
Number of subscribers: 42 356
Photos: 736
Videos: 2,620
Links: 1,590
Description:
по всім питаннях - https://t.me/mil_alexx 👉станьте спонсором, щоб підтримати розвиток каналу - https://base.monobank.ua/6dx1kngd57uafR#subscription Буду дуже вдячний

👥 Number of subscribers

42 356
Average/Day:: +9
Average/Week:: +290
Average/Month:: +700

👁️ Average views per message

6 677
Average/Day:: 7,790
Average/Week:: 6,521
ERR: 15.76%

📊 Messages per Day

3.5
Last day: 5
Week average: 3.7
Average per day: 3.5

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 6,150 25-09-21 17:41
😍 НЕЙМОВІРНО СМАЧНИЙ ТА НІЖНИЙ - ТОРТ "ЕСКІМО". ДУМАЮ, КОЖЕН ХОЧА Б РАЗ В ЖИТТІ ЙОГО ЇВ - а якщо ні, то варто зберегти, і приготувати на святаНам знадобиться:для бісквіту🔹160г борошна🔹5 яєць🔹100мл молока🔹70г олії🔹200г цукру🔹30г какао 🔹10г розпушувача 🔹дрібка солідля крему🔹250мл молока🔹1 яйце🔹30г крохмалю🔹20г ванільного цукру🔹180г масла🔹180 згущеного молока🔹Просочення - 50мл молокаДля декору🔹шоколад 100г +10г олії🔹рублені горіхи📌діаметр форми 18смчас приготування: 6год. 📊КБЖВ на 100г :К.302 Б.4.7 Ж.18.4 В. 30🕰Прийом: #перекус, #сніданок, #обід⚖️вага всієї порції - 2400г🔸розбийте яйця, додайте цукор і дрібку солі, та збивайте міксером до пишної білої піни, приблизно 5-8хв.🔸додаємо молоко і олію, і на малих оборотах збивайте 30сек. Просіюйте розпушувач, борошно і какао. Збиваємо на малих оборотах до однорідності - довго не збивайте, інакше бісквіт не підніметься.🔸перелийте в кільце, у мене діаметр 18см. і відправляємо в духовку при 180С на 50хв. Готовність перевіряйте шпажкою, вона має бути сухою якщо проколоти по центру. Коли буде готово - дістаньте, дайте охолонути, і тоді виймайте з форми.Бісквіт наріжте на 2 рівні шматки товщиною по 2.5-3см🔸паралельно зробіть заварний крем - змішайте яйце і крохмаль вінчиком. Долийте молоко і вимішайте. Поставте на малий вогонь варитись і перемішуйте до загустіння. Коли загустіє - зніміть з вогню.🔸перекладіть в тарілку, накрийте плівкою і дайте охолонути🔸в тарілку вкиньте м'яке масло, згущене молоко і ванільний цукор і збиваємо міксером 2хв. Додайте холодний заварний крем і збийте на великих оборотах до однорідного крему 🔸бісквіт просочіть молоком. Вкладіть у кільце, і перемастіть усім кремом, який втрамбуйте. Накрийте другим бісквітом, який теж просочіть. Лишіть торт настоятись🔸Беремо шоколад, додаємо олію, і імпульсами розтоплюємо у мікрохвильовці - та покриваємо зверху, я ще роблю акуратні патьоки збоків, і декор у вигляді тонких смужок на торті. А по краях присипаю рубленими горіхамиВсім смачногоооооооо😘
👁 6,760 25-09-20 17:13
😍ПОЛІСЬКИЙ ДЕРУН - такий варіант знають не всі, а тому ця страва, може стати неймовірно приємним сюрпризом, для тих хто спробує впершечас приготування: 60 хв 📊КБЖВ на 100г :К162 Б.5.8 Ж.9.6 В.14🕰Прийом: #сніданок #обід ⚖️вага всієї порції - 1200гНам знадобиться:для дерунів🔹700г картоплі🔹100г цибулі🔹2ст.л борошна🔹2 яйця🔹сіль, перець🔹50г олії для смаженнядля начинки:🔹100г цибулі🔹150г вершків🔹400г грибів(у мене шампіньйони)🔹сіль, перець🔹120г твердого сиру🔹15г олії для смаження🔸спершу приготуйте начинку. На олії обсмажте пару хвилин гриби, і приберіть зі сковорідки.🔸на олії обсмажуємо цибулю, 5-6хв. Додаємо гриби, солим, перчим, вливаємо вершки, і перемішуючи смажте 10хв на малому вогні🔸натріть на найтоншій тертці картоплю. Щоб картопля не чорніла, чередуйте натирання картоплі з цибулею - я натирав на кухонному комбайні. Рідину з картоплі видавіть руками🔸 додайте яйця, борошно, сіль та перець, і вимішайте. 🔸 влийте олію, та викладіть ложкою дерун, один великий, на всю поверхню дна. Смажимо на середньому вогні, до золотистості, і тоді перевертаємо.🔸готовий дерун викладаємо на деко, викладаємо шар начинки з грибів, присипаємо тертим сиром, і так викладаємо кілька шарів🔸Готуємо в духовці ще 5-8хв, до моменту поки не розплавиться сир, дістаємо і готово до подачіВсім смачного😘
👁 6,870 25-09-19 17:22
😍ЧАНАХИ ПО-ЛЬВІВСЬКИ, в горщиках. Готується довго - але наваристий смак, того вартий🔥✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт - поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹500г картоплі🥔🔹500г м’яса(філе курки чи свинини)🔹250г грибів 🔹150г моркви🥕🔹150г цибулі🧅🔹2 банки квасолі - 500г🔹сіль, мелений перець, 12 горошин перцю, лавровий лист🔹6ст.л помідорного пюре🔹40г олії🔹40г борошна🔹3-4 зубчика часника🧄🔹1.5л. води💧час приготування: 50-60хв📊КБЖВ на 100г :К.95 Б.7.6 Ж.2.7 В. 9.6🕰Прийом: #сніданок, #обід⚖️вага всієї порції - 2900г🔸на сковорідку влийте олію, і обсмажте нарізану кубиками картоплю, до золотистості. І приберіть зі сковорідки🔸на олії обсмажте до золотистості нарізане невеликими шматками м'ясо з усіх сторін. Посоліть, поперчіть, всипте борошно, і гарно вимішайте, та приберіть зі сковорідки.🔸наріжте гриби великими шматками, і без олії обсмажте до золотистості. Без спецій. Приберіть зі сковорідки🔸влийте в сковорідку олію, вкиньте цибулю, моркву, часник. Обсмажуйте перемішуючи 7-8хв. 🔸тепер викладаємо усе в горщики. Першим шаром картопля, далі м'ясо, далі по лавровому листку і 3 горошини перцю на один горщик, трішки солі і по столовій ложці пюре з помідору чи чайну ложку томатної пасти. Далі гриби, і цибулю з морквою і по 3-4ст консервованої квасолі, смачніше якщо є у томаті🔸 в горщики влийте або киплячу воду, або курячий бульйон, закрийте кришкою, і переставте горщики на деко - щоб вода яка стікатиме, не розтікалась по всій духовці. Ставимо в духовку, при 180С готуємо 60хв. Перед подачею присипте зеленню і готовоВсім смачного😋
👁 7,260 25-09-17 17:23
КАРТОПЛЯНА ЗАПІКАНКА З М'ЯСОМ 🥘🥔✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться(на одну порцію):🔹220г курячого філе🔹250г картоплі🥔🔹помідор🍅🔹60г цибулі🧅🔹салатний майонез - 4ст.л 🔹40г тертого сиру🧀🔹сіль, перець🧂📊КБЖВ на 100г:К.99 Б.9 Ж.3.3 В.8.4час приготування: 12хв+50хв у духовці🔥Смачнюща і дуже легка в приготуванні запіканка🔸 форму для випікання змащуємо олією, зовсім трішки. Куряче філе нарізаємо тонкими шматками, і розкладаємо по дну.🔸 курку зверху солимо, перчимо. Змащуємо 2ст.л майонезу.🔸далі присипаємо нарізаною кубиком цибулею. Поверх викладаємо добрячий шар натертої на великій тертці картоплі🍟🔸картоплю солим, перчим, змащуємо 2ст.л майонезу.🔸викладаємо дольки помідору, які злегка присолюємо. Присипаємо тертим сиром(у мене гауда)🧀🔸відправляємо в розігріту до 180С на 50хв і готово. Дуже ситно. Головне спеції сипте по смаку - бо я люблю багато перцю, на відео це видно😂📌також приєднуйтесь до марафону за посиланням - https://milalexx.wayforpay.shopВсім смачного😋
👁 8,650 25-09-15 17:00
😍ЗНАМЕНИТИЙ СЛИВОВИЙ ПИРІГ🍰✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться🔹110г масла(кімнатної температури)🧈🔹100г цукру + 10г ванільного цукру+дрібка солі🔹120г борошна(пшеничного)🔹7г розпушувача🔹250-300г слив🔹2 яйця🥚Для посипки🔹2ст.л цукру + ч.л кориці🔹цукрова пудра(як охолоне пиріг)час приготування: 10хв + 45хв запікання🔥📊КБЖВ на 100г: К.310 Б.4.4 Ж.15.5 В.32🕰Прийом: сніданок/десерт⚖️вага всієї порції - 700г🔸в тарілку вкидаємо масло кімнатної температури. Додаємо цукор, ванільний цукор, дрібку солі і збиваємо міксером 1хв. Розбиваємо по одному яйці і міксером збиваємо в однорідну масу🔸змішуємо борошно з розпушувачем і всипаємо до тіста, міксером збиваємо до повної однорідності🔸перекладаємо в форму застелену пергаментом і розрівнюємо. поверх тіста викладаємо половинки сливи, трішки їх втиснувши в тісто. Беремо цукор змішаний з корицею і присипаємо поверх пирога🔸 відправляємо в духовку при 180С на 45хв. Дайте охолонути, і тоді присипте цукровою пудрою і готово🥧Всім смачногооо😘
👁 8,400 25-09-14 16:02
😍 НАЙНІЖНІШИЙ ЧІЗКЕЙК - "СПАЛЕНИЙ ЧІЗКЕЙК" САН-СЕБАСТЬЯН/БАСЬКИЙ ЧІЗКЕЙК✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹500г вершкового сиру - маскарпоне/філадельфія🔹330г вершків 33%🔹110г цукру +10г ванільного цукру🔹4 яйця🔹25г крохмалю🔹дрібка солі🔹ст.л лимонного сокучас приготування: 40хв📊КБЖВ на 100г:К.349 Б.6.3 Ж.28 В.16🕰Прийом: десерт⚖️вага всієї порції -1100г🔸беремо вершковий сир, наприклад маскарпоне чи філадельфію, додаємо цукор, 4 яйця, і ванільний цукор, та вимішуємо до однорідної маси без грудочок вінчиком - чим однорідніше маса, тим ніжніший чізкейк🔸додайте дрібку солі, крохмаль, жирні вершки, столову ложку лимонного соку і перемішайте🔸форму застеліть пергаментом, у мене діаметр 22см, залийте всю масу і розрівняйте🔸Випікаємо при 240С в духовці, при режимі верх-низ, 25-30хв, зверху чізкейк має підгоріти🔸коли дістанете - він ще буде дуже нестабільним. Тому спершу даємо охолонути, а тоді на ніч лишіть в холодильнику повністю застигнутиВсім смачногооо😘
👁 8,340 25-09-13 16:47
😍 ПИРІЖКИ З КАРТОПЛЕЮ ТА ГРИБАМИ - СЕКРЕТ У ТІСТІ, яке вийде повітряним та хрусткимНам знадобиться:🔹1 яйце🔹7г сухих або 21г живих дріжджів🔹550г борошна🔹1ч.л солі🔹1ст.л цукру🔹2ч.л яблучного оцту🔹300мл теплого молока🔹40г вершкового маслаДля начинки:🔹500г картопляного пюре з молоком🔹120г смажених грибів з цибулею🔹40г олії для смаженнячас приготування: 3 години📊КБЖВ на 100г:К.193 Б.5.3 Ж.5.5 В.32.4 🕰Прийом: #сніданок, #перекус,#обід⚖️вага всієї порції -1650г🔸до теплого молока додаємо цукор, дріжджі і сіль, та все розмішуємо. далі розбиваємо яйце, просіюємо борошно і замішуємо тісто. В процесі замішування додайте масло і секретний інгредієнт - яблучний оцет, який зробить тісто більш пористим.🔸накрийте тісто і лишіть на 2 години настоюватись.🔸Для начинки я взяв відварену в підсоленій воді картоплю, додав молоко і смажені гриби з цибулею🔸дістаємо тісто, ділимо на 12-16 рівних частин. Розкачуємо кожен шматок тіста, викладаємо начинку і формуємо пиріжки.🔸обсмажуємо на малому вогні, на великій кількості олії. В кінці просушіть від зайвого жиру на серветках і готовоВсім смачногооо😘З любов'ю, @mil_alexx_recipes 😘
👁 6,420 25-09-12 17:05
😍ТОРФ'ЯНИЙ ПИРІГ З ВИШНЕЮ⠀📌діаметр форми 23смчас приготування: 90-100хв📊КБЖВ на 100г:К.229 Б.7.9 Ж.11 В.24.5🕰Прийом - #сніданок, #обід, #десерт ⚖️вага всієї порції - 1950г#торт #НЕппНам знадобиться:Для тіста🔹400 г борошна🔹4 ст.л какао🔹100 г цукру🔹Дрібка солі🧂🔹200 г холодного вершкового масла🧈для начинки🔹500 г кисломолочного сиру(у мене нежирний)🔹4 яйця🥚🔹150 г цукру(я брав замінник еритрит)🔹100 г сметани(15%)🔹2 ст.л крохмалю (у мене кукурудзяний)🔹Ванільний цукор 10г🔹400 г вишень без кісточки + 1 ст.л крохмалю 🍒🔸в тарілку вкидаємо борошно, холодне масло, просіяне какао, дрібку солі, цукор. Все перетираємо руками в крихту. Або це можна зробити в кухонному комбайні, буде швидше.🔸в іншу тарілку вкидаємо сир, сметану, цукор, ванільний цукор, яйця - і перебиваємо блендером в однорідну масу. Додаємо крохмаль і розмішуємо.🔸 вишні або черешні вимішайте з крохмалем.🔸беремо форму застелену пергаментом. Всипте 2/3 крихти, і втрамбуйте її. Влийте половину сирної маси, закиньте ягоди, і залийте сирною масою що лишилась. Зверху акуратно присипте крихтою що залишилась🔸 випікаємо при 180С 60хв. Дайте повністю охолонути і лише тоді ріжте🍰Всім смачногооо😘
👁 7,570 25-09-11 17:26
😍РЕБРА БАРБІКЮ (barbecue)🥩✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться :🔹 свинячі ребра 1-1.2 кг🔹 100-150г міцної гірчиці, у мене від Торчин🔹 сіль, перецьДля соусу🔹 120г рідкого меду🔹 120г соусу Барбікючас приготування: 6-7 годин📊КБЖВ на 100г :К.254 Б.19 Ж.17 В. 2.5🕰Прийом: #обід, #вечеря, #перекус⚖️вага всієї порції - 1200г🔸ребра вимийте, очистіть від плівки. Викладіть лист фольги, зверху лист пергаменту, на який викладіть ребра🔸змастіть добрячим шаром міцної гірчиці з обох боків, присипте сіллю, перцем. Лишіть маринуватись мінімум на 3-4години в холодильнику.🔸дістаньте з холодильника і відправте в духовку, при 160С на 2.5-3 години.🔸для соусу змішайте розтоплений мед і соус Барбікю. 🔸дістаємо ребра, розмотайте з фольги. Змастіть добрячим шаром соусу, і запікайте при 210С в режимі "гриль" 15хв. Дістаньте, переверніть, змастіть іншу сторону соусом і готуйте ще 15хв. 📌Спершу запечіть зі сторони кісток, а після зі сторони м'яса, так соус краще просочиться Всім смачнооооооого😘
👁 7,710 25-09-09 17:19
😍БОБ ГУЛЯШ - СМАЧНЮЩА СТРАВА ЗАКАРПАТСЬКОЇ КУХНІпо-моєму, ще смачніше за бограч✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт - поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹500г копчених ребер +200г копченої ковбаси(будь-якої)🔹500г квасолі(консервованої чи відвареної)🔹2500мл води💧🔹велика морквина(200г)🥕🔹300мл. пюре з помідору чи домашнього кетчупу🔹4 цибулини 400г🧅🔹150г кореня селери(або замініть картоплею)🔹сіль, перець, копчена паприка 1ст.л, 2 лаврові лист, 10шт перцю горошком🔹2ст.л борошнадля галушок:🔹1 яйце, сіль, 90-110г борошначас приготування: 2 години📊КБЖВ на 100г:К.96 Б.4 Ж.5.5 В.6.8🕰Прийом: #обід, #перші_страви⚖️вага всієї порції - 3500гв оригіналі готується на вогнищі, в казані.🔸в каструлю вливаємо воду, вкидаємо ребра, дві цілих цибулини, сіль, лавровий лист і перець горошком. Варимо 15хв.🔸додаємо нарізану кубиком моркву і корінь селери(хто не любить - вкиньте картоплю). Варимо ще 15хв.🔸в сковорідку влийте олію, вкиньте нарублену цибулину і смажте 5хв. Вкиньте нарізану копчену ковбасу, і смажте ще 5-6хв.🔸Додайте сіль, перець, паприку і вимішайте. Всипте борошно і гарно розмішайте. Влийте 3-4 черпаки води. Додайте помідорне пюре чи поміри у власному соці. Гарно вимішуючи протушкуйте 10хв🔸 цибулини з каструлі дістаємо, вона більше не знадобиться. Ребра дістаємо, відділяємо м'ясо від кістки і нарізаємо невеликими шматками, та кидаємо назад у каструлю. Додайте засмажку зі сковорідки. Для смаку дайте гострий перець, і при необхідності додайте сіль і перець.🔸 тепер закиньте консервовану квасолю, 2 банки. Лишіть варитись 15хв🔸 а тим часом зробіть галушки-чипетки. Розбийте яйце, посоліть, і постійно перемішуючи поступово додавайте борошно, поки не замісите м'яке тісто. Від тіста відщіпуйте маленькі шматочки, це і будуть чіпетки🔸галушки закиньте в каструлю, варіть ще 7хв і готово. Перед подачею вкиньте рублену зелень📌також приєднуйтесь до марафону за посиланням в описі, знижка на раннє бронювання в 20% - https://milalexx.wayforpay.shop, з 14 вересня ціна виростеВсім смачного😋