Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - рецепти від mil_alexx
Added 14 Jul 2024

рецепти від mil_alexx

@mil_alexx_recipes
Number of subscribers: 42 356
Photos: 732
Videos: 2,620
Links: 1,590
Description:
по всім питаннях - https://t.me/mil_alexx 👉станьте спонсором, щоб підтримати розвиток каналу - https://base.monobank.ua/6dx1kngd57uafR#subscription Буду дуже вдячний

👥 Number of subscribers

42 356
Average/Day:: +9
Average/Week:: +290
Average/Month:: +700

👁️ Average views per message

6 722
Average/Day:: 8,020
Average/Week:: 6,503
ERR: 15.87%

📊 Messages per Day

3.4
Last day: 3
Week average: 3.6
Average per day: 3.4

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 7,780 26-02-20 19:12
😍ПАСТА ПО-ТУРЕЦЬКИодна із найсмачніших що я готував😍✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться (на 4-5 порцій):🔹250г макаронів🔹500г фаршу(курячий чи яловичий)🔹100г цибулі🧅🔹200г помідорного пюре🔹100г солодкого перцю🌶🔹сіль, перець, паприка, хмелі-сунелі🧂🔹700мл води💧🔹2ст.л вершкового сиру + 40г моцарели(або сиру чеддер)🧀🔹10г олії для жаркичас приготування: 35хв📊КБЖВ на 100г: К.111 Б.5.6 Ж.7.6 В.4.6🕰Прийом: обід ⚖️вага всієї порції - 1550г🔸на олії обсмажуємо фарш, 7-8хв, розбиваючи грудочки. Додаємо цибулю і перець, і перемішуючи готуємо ще 4хв🔸вкидаємо перемелений в пюре помідор, всипаємо сіль, перець, паприку, хмелі-сунелі та сухі макарони - заливаємо водою і перемішуємо. При закритій кришці, на малому вогні готуємо 15хв, до википання води🔸 додаємо вершковий сир і моцарелу, ретельно вимішуємо і готово до подачі. Неймовірна паста🍝📌а ще більше корисних рецептів можна знайти на моєму марафоні схуднення - https://milalexx.wayforpay.shopПриєднуємось 🔥 Всім смачнооооооого😜
👁 7,630 26-02-20 06:57
😍КЛАСИЧНИЙ РЕЦЕПТ ТОРТА НАПОЛЕОН🔥✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:Для тістаТісто:🔹315 г борошна🔹180 г масла 82.5%🔹45 г яйця 🔹110 г холодної води🔹5 г оцту🔹Дрібка соліЗаварний крем:🔹750мл молока(0.5%)🥛🔹30г кукурудзяного крохмалю +30г борошна🔹75г цукру 🔹2 яйця🔹20г ванільного цукру🔹120г маслачас приготування: 3-4 години📊КБЖВ на 100г : К.322 Б.6 Ж.22 В.27🕰Прийом: десерт⚖️вага всієї порції - 1550г🔸Масло злегка підморозити.🔸Борошно просіяти, натерти охолоджене масло на грубій тертці. Розтерти швидко у крихту руками!🔸 крижану воду змішати з яйцем (яйце відміряти точну грамовку)🔸до води з яйцем додати оцет і сіль, перемішати до однорідності, влити в крихту і з’єднати все в тісто дуже швидко! 🔸Тісто поділити на 10 частин, накрити плівкою і поставити на 30 хв у морозилку🔸Духовку розігріти до 200 °C (режим верх+низ)🔸Кожну частинку розкачати дуже тонко припорошувати добряче борошном на пергаменті, розміром більше 18 см у діаметрі. Щоб простіше було, я відразу вирізаю коло кільцем. Якщо не хочете щоб тісто здувалось - проколіть виделкою і випікати 5-7 хвилин до золотистого кольору (у моїй духовці виходило рівно по 7 хв, але треба контролювати!) Коржі окремо, краї окремо🔸для заварного крему влийте в каструлю молоко, яйця, цукор і ванільний цукор, додайте крохмаль і борошно, і постійно помішуйте, допоки крем не почне густіти - проваріть ще 1-2хв, і знімаємо з вогню. Додайте масло, і вимішайте до однорідності. накрийте плівкою в контакт і дайте охолонути🔸 змащуємо кожен шар 2 ложками крему. Трішки крему лишіть щоб змастити бортики🔸краї перемеліть в блендері в крихту, якою і присипте наш наполеон зверху і збоків, та лишіть просочитись на кілька годин і готовоВсім смачнооооооого😘
👁 8,320 26-02-19 05:12
😍НАЙКРАЩИЙ РЕЦЕПТ ЕКЛЕРІВ - виявляється вони готуються дуже просто, і навіть не потрібно ніякого додаткового інвентарю✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться (на 20-24шт)для опари🔹250 мл води 🔹100 грамів вершкового масла або маргарину 🔹150 грамів борошна🔹4-6 яєць, усе залежить від розміру ваших яєць для начинки🔹250г маскарпоне🔹70г вершків 30-33%🔹70г цукрової пудри🔹10г ванільного цукру📌шоколад і горіхи для покриття зверхучас приготування: 2 години 📊КБЖВ на 100г: К.265 Б.5.6 Ж.20.9 В.17.5🕰Прийом: десерт/перекус⚖️вага всієї порції - 1200г🔸ставимо на середній вогонь воду, вкиньте масло, і розтопіть. Коли почне кипіти - всипте борошно і перемішуйте 2-3хв🔸зніміть з вогню, і ложкою вимішуйте далі, щоб в тісті не було жодної грудочки борошна, а все розмішалось до однорідності🔸зачекайте щоб тісто трішки охололо, і перемішуючи - розбивайте по одному яйці, і перемішуйте. Можна лопаткою, можна міксером. В середньому потрібно 5 яєць - консистенція тіста має бути такою, щоб воно не було ні густим, ні рідким, як на відео🔸перекладіть тісто у кулінарний мішок і відсадіть їх на деко - це може бути чи коврик, чи пергамент. Лишайте між ними відстань, бо при випічці вони збільшаться вдвічі🔸випікаємо при 200С 12-15хв. Після зменшіть температуру до 180С і готуйте ще 15-20хв. Дайте охолонути їм у духовці, відразу не виймайте з духовки. Та в жодному разі при випічці не відкривайте духовку🔸для начинки я взяв маскарпоне, жирні вершки, пудру і ванільний цукор, і збив блендером 30секунд🔸в еклерах знизу ножем зробіть 2-3 дірки, які заповніть начинкою📌зверху я покрив розтопленим шоколадом і присипте рубленими горіхамиВсім смачноооооого😋
👁 7,820 26-02-14 20:16
😍ПИРІГ ІЗ ЛИСТОВОГО ТІСТА З КУРКОЮ І ГРИБАМИ⠀✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹400г листового дріжджевого тіста🔹300г курячого філе🔹150г грибів🔹120г цибулі🔹40г моцарели🔹200г крем-сиру 🔹1 яйце🔹сіль, перець, паприка, кунжут🔹олія для смаженнячас приготування: 20хв + 12-15хв у духовці📊КБЖВ на 100г :К.220 Б.12 Ж.12 В. 15🕰Прийом: перекус, сніданок, обід⚖️вага всієї порції - 1200г🔸спочатку готуємо начинку. На олії обсмажуємо нарізану цибулю 5хв. Додаємо нарізане куряче філе, сіль, перець, паприку, і перемішуючи смажимо ще 7хв. Додаємо нарізані гриби, перемішуючи смажимо 10хв.🔸коли готово - додаємо добрячу порцію вершкового сиру, вимішуємо і виключаємо вогонь🔸на листовому тісті робимо надрізи по діагоналі, як на відео.🔸по центру викладаємо начинку, присипаємо трішки моцарелою і загортаємо по черзі краї. Зверху змащуємо яйце і присипаємо кунжутом🔸 відправляємо в духовку при температурі 200С приблизно на 12-15хв. до рум'яності зверхуВсім смачногооо😘
👁 8,550 26-02-13 19:44
😍ПОЛТАВСЬКІ ГАЛУШКИ, ЩЕ ОДНА СМАКОТА З УКРАЇНСЬКОЇ КУХНІподавати зі сметаною та шкварками😉✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт - поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹180-200г кефіру(2%) кімнатної температури🔹1 яйце🔹300-350г. борошна🔹0.5ч.л солі🔹0.5ч.л содиДля подачі🔹 50г сметани +зелень🔹 100г сала чи грудинки🔹 100г цибулі🔹 70г моркви🔹 сіль, перець, копчена паприкачас приготування: 25хв📊КБЖВ на 100г(лише галушок, без засмажки): К.214 Б.7.9 Ж.2.3 В.43🕰Прийом: #обід, #сніданок⚖️вага всієї порції - 550г🔸влийте кефір, додайте яйце, сіль, соду і розмішайте вінчиком. Поступово додаючи тісто, замісіть м'яке і не липнуче до рук тісто - борошна може знадобиться більше ніж по рецепту🔸щедро присипте поверхню борошном, та перекиньте тісто.🔸розкачайте тісто в «ковбаску» і наріжте невеликими шматками.🔸закидаємо в киплячу воду. Чекаємо поки спливуть, і варимо ще близько 5хв, і готово, дістаємо.🔸для засмажки я смажу свинячу грудинку, далі додаю цибулю і смажу ще 3-4хв. Додаю моркву, сіль, перець, паприку, і перемішуючи смажу ще 5хв🔸для подачі рекомендую вимішати галушки із засмажкою і полити сметаною🔥Всім смачногооооооо😘
👁 8,990 26-02-13 06:26
😍МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ РЕЦЕПТ ШВИДКОЇ І ПРОСТОЇ СОЛЯНКИ📌каструля на 4.5лчас приготування: 35хв📊КБЖВ на 100г: К.60 Б.3.6 Ж.2.7 В.5🕰Прийом: #обід, #перекус #перші_страви⚖️вага всієї порції - 3000гНам знадобиться:🔹картопля 450г🥔🔹вода 2л. 💧🔹цибуля 120г 🧅🔹морква 100г 🥕🔹солоні огірки 70г🔹краківська ковбаса 450г🔹сіль, перець(горошком) 1-2 листи лаврушки🧂🔹олія для смаження 1ст.л.🔹Сметана 150-200г.🔹томатна паста 3ст.🔹зелень (цибуля, кріп, петрушка)🔹оливки - 30-40г🔸Картоплю ріжемо дрібним кубиком. У каструлю наливаємо 2 літри води, всипаємо картоплю, солимо і ставимо на великий вогонь🔸Одну середню цибулину ріжу дрібним кубиком, вливаю на сковорідку олію, висипаю цибулю, і смажу 3-4хв до м’якості.🔸Далі додаємо моркву, обсмажуємо трохи, потім додаємо краківську ковбасу(нарізану кубиком), теж обсмажуємо.🔸 в кінці додаємо огірки, вливаємо сметану 150-200г та томатну пасту 3ст.л. Добре перемішуємо, тушкуємо 3хв і виключаємо вогонь🔸 Коли закипіла картопля у каструлі, знімаємо шум і зменшуємо вогонь до маленького. У каструлю до картоплі перекидаємо суміш із сковорідки🔸 Додаємо спеції: чорний перець горошком, лавровий лист та зелень – зелену цибулю, кріп, петрушку.🔸Перемішуємо, доведимо до кипіння і варимо 15хв.🔸а в кінці вкидаємо оливки, і для подачі лимон чи лимонний сік. і готовоВсім смачногооо😘
👁 8,600 26-02-12 05:34
😍 СМАЧНИЙ ТА КОРИСНИЙ САЛАТ З КУРКОЮ✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹 250г айсбергу🔹 400г курячого філе🔹 12шт черрі🔹 12 кульок моцарели🔹 заправка до філе - сіль, перець, сушений часник, копчена паприка, олія🧂🔹 1 огірок🔹120г кукурудзиЗаправка до салату🔹2ст.л сметани+2ч.л зернистої гірчиці+1ч.л меду, сіль, перець, сушений часникчас приготування: 25хв📊КБЖВ на 100г :К.107 Б.11.5 Ж.4.7 В. 4.8🕰Прийом: #перекус, #обід, #вечеря ⚖️вага всієї порції - 1150г🔸 наріжте куряче філе тонкими слайсами. Додайте сушений часник, паприку, сіль, перець, трішки олії і вимішайте. Обсмажте на малій кількості олії 10хв, до золотистості.🔸 в тарілку закидаємо нарізаний айсберг, черрі, огірок, кульки моцарели, кукурудзу, курку.🔸 для заправки салату беремо сметану, зернисту гірчицю, мед, сушений часник, сіль і перець, та гарно вимішуємо🔸заправляємо, вимішуємо і подаємо📌також приєднуйтесь до марафону за посиланням в описі, знижка на раннє бронювання в 20% Всім смачноооооого😘
👁 8,560 26-02-11 05:52
😍 ЧІЗКЕЙК СНІКЕРС🍰✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏🔹Печиво "до кави" – 300 г🔹Вершкове масло - 150 г🔹Какао – 20гКрем:🔹Сир Маскарпоне - 500 г🔹Цукор - 100г🔹Жирні вершки – 150 г (жирність від 33%)🔹3 яйцяКарамель:🔹Цукор - 150 г +50г води🔹Жирні вершки – 150 г (жирність від 33%)🔹Вершкове масло - 50 г🔹Дрібка солі🔹Смажений арахіс - 150 гчас приготування: 60хв + охолодити 5-10годин📊КБЖВ на 100г:К.432 Б.5.5 Ж.33 В.26.4🕰Прийом: сніданок, перекус⚖️вага всієї порції - 1600г🔸 Подрібнити печиво за допомогою блендера - разом з печивом додайте какао в блендер. 🔸Додати розтоплене вершкове масло і вимішати. А тоді пересипати в форму для випічки застелену пергаментом. Зробити високі бортики і втрамбуйте бортики та дно. Поки готуватимете сирну основу, поставте в холодильник🔸В тарілку вкиньте сир маскарпоне, цукор, жирні вершки і яйця. Все вимішайте вінчиком в однорідну масу🔸 Вилийте крем у форму, і вирівняйте його. Ставимо у духовку, при 150С на 90хв. Після чого дайте охолонути в духовці, і на кілька годин поставте в холодильник застигнути🔸Для карамелі потрібна каструля з товстим дном. Влийте до цукру трішки води, і готуємо на невеликому вогні. В жодному разі не перемішуємо цукор, можна хіба трішки рухати кастрюлею, але не мішаємо лопаткою🔸 Паралельно нагріти вершки до кипіння.🔸 як тільки цукор почне бронзовіти - знімаємо з вогню, вливаємо гарячі вершки і вимішуємо. Після додаємо масло і трішки солі, та розмішуємо.🔸 щоб карамель була ідеальною - процідіть через сито.🔸на сирну масу викладаємо смажений арахіс, поливаємо карамеллю. Лишаємо на 1-2 години застигнути і можна подаватиВсім смачногоооооооо😘
👁 8,820 26-02-10 07:28
😍ТВЕРДИЙ ДОМАШНІЙ СИР, дуже простий рецепт, який Вийде у кожного🧀✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт - поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹 1л молока - чим жирніше, тим краще🥛🔹 3 яйця🥚🔹 200г сметани 15-20%🔹 сіль - 1-2ч.л(а якщо хочете щоб був солоний сир, то 3ч.л)📌можна зробити з різними смаками:🔹+1-2ч.л куркуми, 0.5ч.л італійських трав, трішки перцю чилічас приготування:20хв + 4-5 годин на дозрівання🧀🕰Прийом: #сніданок, #перекус, #вечеря⚖️вага готової порції - 330-360г.🔻цей сир годиться до канапок - а от плавитись він не буде🔸 Я готував із покупного молока, тому за це не переймайтесь - у Вас вийде також. Брав магазинне молоко жирністю у 3.2%🔸Молоко переливаємо в каструлю, додаємо сіль - якщо бажаєте щоб сир був солоним, то додайте не менше 2-3ч.л солі. У мене вийшов ніжно-вершковим, з солодкуватим присмаком, бо я додав 1ч.л солі🔸молоко ставимо на вогонь і даємо закипіти🔸 змішуємо сметану і яйця, і перекидаємо до молока. Вимішуємо все разом🔸ставимо на газ, варимо близько 6-8хв, поки не почне сир відділятись від сироватки, як на відео, та проваріть ще 2-3хв🔸складаємо марлю в два шари, і викладаємо на друшляк. Переливаємо, відціджуємо рідину🔸 сирну масу кладемо в зручну форму, я взяв пластикове відерко, в якому пробив дірочки. Зверху ставимо вагу. Так лишаємо на 4-5годин, і буде достатньо. І готово🧀📌щоб зробити зі смаками, до суміші із сметани та яєць додайте куркуму, чилі та італійські трави📌також можна спробувати приготувати із зеленню, часником, паприкою і іншими добавкамиВсім смачногооо😘
👁 7,710 26-02-08 06:37
😍 НАЛИСНИКИ З ВИШНЕЮ - томлені у духовці. За рахунок цього виходять неймовірно ніжні та смачні✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться на:для млинців🔹500мл теплого молока🔹225г борошна🔹40г вершкового масла🔹3 яйця🔹40г цукру чи заміннику + 10г ванільного цукру🔹дрібка солідля начинки🔹400г кисломолочного сиру🔹10г ванільного цукру + 80г звичайного🔹1 яйце🔹цедра лимона або 20г лимонного соку🔹300г вишеньДля змащування - 50-70г вершкового маслачас приготування: 50хв +50хв в духовці📊КБЖВ на 100г: К.176 Б.9 Ж.7 В.20.4🕰Прийом: #сніданок, #обід #десерт⚖️вага всієї порції - 1750г🔸для млинців розбийте яйця, додайте цукор, ванільний цукор та сіль і вимішайте вінчиком. Додайте половину теплого молока і поступово додавайте усе борошно вимішуючи. Вливаємо молоко що лишилось і розтоплене масло і все замішуємо разом🔸обсмажуємо на сковорідці, робимо млинці тонкими. Смажимо 60сек з одного боку, і 30секунд з іншого.🔸беремо кисломолочний сир. Додаємо цукор і ванільний цукор, яйця, лимонний сік, і перебиваємо блендером або просто гарно вимішуємо🔸млинці розріжте на дві половини. Викладіть по центру смужку із начинки, викладіть 5-6 вишень підігніть краї і скрутіть млинці.🔸розтопленим маслом змастіть дно форми. Викладіть млинці - і щедро змастіть їх маслом. Накрийте форму фольгою і відправте на 60хв при 130С томитись у духовці і готово - подавайте поки тепліВсім смачногооо😘