Source
рецепти від mil_alexx | НЕЙМОВІРНО СМАЧНІ І ЛЕГКІ В ПРИГОТУВАННІ ПРОФІТРОЛІ✔️ Маленьке проханн...
6 000 Views/Reach
2025-09-24 17:02
Message №3154
😍НЕЙМОВІРНО СМАЧНІ І ЛЕГКІ В ПРИГОТУВАННІ ПРОФІТРОЛІ✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі ➕ і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏✅Нам знадобиться (на 30шт)для тіста🔹125 мл води 🔹50 грамів вершкового масла або маргарину 🔹75 грамів борошна🔹2-3 яйця, усе залежить від розміру ваших яєць - у мене від @yasensvit.ua для начинки🔹250г маскарпоне🔹70г вершків 30-33%🔹70г цукрової пудри🔹10г ванільного цукру📌шоколад і горіхи для покриття зверху⏳час приготування: 2 години 📊КБЖВ на 100г: К.265 Б.5.6 Ж.20.9 В.17.5🕰Прийом: десерт/перекус⚖️вага всієї порції - 1200г🔸ставимо на середній вогонь воду, вкиньте масло, і розтопіть. Коли почне кипіти - всипте борошно і перемішуйте 2-3хв🔸зніміть з вогню, і ложкою вимішуйте далі, щоб в тісті не було жодної грудочки борошна, а все розмішалось до однорідності🔸зачекайте щоб тісто трішки охололо, і перемішуючи - розбивайте по одному яйці. Можна лопаткою, можна міксером. В середньому потрібно 3 яйця - консистенція тіста має бути такою, щоб воно не було ні густим, ні рідким, як на відео📌я беру готову яєчну суміш від Ясенсвіт, це значно зручніше, відкрив, налив і приготував - 100% яйце – 0% клопоту!) - еквівалент одного великого яйця - 60г🔸перекладіть тісто у кулінарний мішок і відсадіть їх на деко - це може бути чи коврик, чи пергамент. Розміром з горіх, чи трішки більші - лишайте між профітролями відстань, бо при випічці вони збільшаться вдвічі🔸випікаємо при 200С 12-15хв. Після зменшіть температуру до 180С і готуйте ще 15-20хв. Дайте охолонути їм у духовці, відразу не виймайте з духовки. Та в жодному разі при випічці не відкривайте духовку🔸для начинки я взяв маскарпоне, жирні вершки, пудру і ванільний цукор, і збив блендером 30секунд🔸робимо знизу ножем дірку, яку заповніть начинкою📌зверху я покрив розтопленим шоколадом і присипав рубленими горіхамиВсім смачноооооого😋