Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Mikalaj Lukašenka
Added 14 Jul 2024

Mikalaj Lukašenka

@mikalaj_lukashenko
Number of subscribers: 427
Photos: 5,180
Videos: 1,130
Links: 574
Description:
The most apolitical channel in ByTg! @Mikalaj_prapanovy_bot - прапаноўка Заявка РКН № 14882281337

👥 Number of subscribers

427
Average/Day:: 0
Average/Week:: +3
Average/Month:: 0

👁️ Average views per message

193
Average/Day:: 241
Average/Week:: 197
ERR: 45.2%

📊 Messages per Day

3
Last day: 0
Week average: 3.3
Average per day: 3

Logo change history

Name change history

Mikalaj Lukašenka 2025-08-01
Mikałaj Łukašenka 2024-07-27
Mikałaj Łukašenka #КрывіяТг 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 168 26-03-23 07:40
Чому бумери - це саме дегенеративне покоління в історії?Цей факт є очевидним для тих, хто слідкує за різними статистичними даними які вказують на дегенеративність. Від політичних поглядів до вподобань в порно бумери ідуть попереду всіх живих поколінь в плані інтенцій до виродження. Всю історію людства старші покоління були опорою молодих поколінь, вони наставляли молодь та завжди готові були віддати свої життя заради доброботу молодих поколінь. У радикальній формі це можна побачити навіть на рівні традиційних практик таких північних народів як інуїти, де старше покоління йшло в тундру, щоб у наступних поколінь було більше ресурсів для виживання. В наш час ми бачимо прямо протилежну ситуацію, бумери готові згноїти всю молодь заради зайвих 10 хвилин життя. В приклад можна навести практику масового скаму бумерами лендлордами молодих людей під час продажу квартир, в РФії, в один момент, почалась ціла епідемія таких схем, де бумер продає квартиру, а потім вертає її через суд не вертаючи гроші. Також варто згадати комуністичні мітинги в багатьох країнах європи, де пенсіонери вимагають не витрачати гроші на армію, а пустити ці гроші на охорону здоровʼя, бумери свідомо обирають пожити ще десяток років ціною існування власних країн. В масовій культурі яскравим прикладом цього явища є серіал "Сопрано". Весь серіал ми бачимо, як старі мафіозі зневажають, принижують і експлуатують молодих, а в кінці з молодих не лишається нікого живого, таким чином сам інститут мафії припиняє своє існування через відсутність свіжої крові. Геніальність цього серіалу полягає в тому, що приклад мафії екстраполюється на все суспільство. Покоління бумерів вбивало наступні покоління абортами, а в наш час вони контролюють уряди більшості держав і не збираються віддавати владу наступні десятки років, соціальні ліфти зараз обмежені більше ніж будь коли. Наш нелюбимий завоз мігрантів, який лобіюють в тому числі бумери бізнесмени, був би сильно обмежений, якби бумер думав про суспільство в якому прийдеться жити його нащадкам, але їх це не хвилює. А тепер давайте подивимось на покоління зумерів та альфа, ці люди мають самі здорові погляди в порівнянні з усіма поколіннями з початку 20 століття, але на жаль вони малочисельні та маргіналізовані старшими поколіннями. Ти молодий чоловік? Значить тобі варто брати життя у свої руки, місце під сонцем не звільниться, бо зміна поколінь затягнулась як ніколи, треба докладати значно більших зусиль для захисту наших цінностей.
👁 181 26-03-03 07:37
Взяв участь в іфтарі. Для мене це велика честь. Вже тринадцятий Рамадан українська мусульманська спільнота та кримськотатарський народ зустрічають у важких умовах – в умовах російської агресії, російських ударів. Дуже хочемо, щоб наступного року Рамадан був вже в мирі. І цього ж ми бажаємо всім народам, які зараз у небезпеці – у війні. Ми бачимо, що відбувається на Близькому Сході та в регіоні Затоки. Сподіваємось, що режим в Ірані не виграє, бо це антилюдський режим, і він поширює війну фактично на весь свій регіон. Важливо, щоб люди і країни змогли захиститись і щоб війна там не затягувалась. Я дякую кожній державі, яка реально допомагає захисту життя – і нашому захисту тут, в Україні, і життя інших народів. Памʼятаємо: ми всі протистоїмо одному злу – тим, хто руйнує життя, тим, хто зневажає людей. Недаремно Москва і режим в Ірані були такими близькими. Їх обʼєднує те, що людей не поважають. І ми всі у Європі, у світі маємо бути результативними в захисті від саме таких режимів – ми повинні бути результативними, щоб життя вигравало. Хай так і буде. Дякую всім вам. Точно не забудемо про наших людей в окупації і в полоні. І робимо все, щоб нормальні людські цінності перемогли російське зло.
👁 142 26-02-18 08:45
Сьогодні Україна застосувала пакет санкцій проти Олександра Лукашенка, і ми значно активізуємо протидію всім формам його сприяння вбивствам українців. Будемо працювати з партнерами так, щоб це мало глобальний ефект. У другій половині 2025 року на території Білорусі росіяни розгорнули систему ретрансляторів для управління ударними дронами, що збільшило можливості російської армії завдавати ударів по наших північних областях – від Київщини до Волині. Частину ударів, зокрема по енергетичних обʼєктах і залізниці в наших регіонах, росіяни не змогли б завдати без такої допомоги Білорусі. Більш ніж 3 тисячі підприємств Білорусі поставлені на службу російській війні та постачають техніку, обладнання і компоненти, які віднесено до категорії критично важливих. Зокрема, це й компоненти для виробництва ракет, які тероризують наші міста й села. Триває й розбудова інфраструктури для розміщення на території Білорусі ракет середньої дальності – «орєшніка», що є очевидною загрозою не тільки для українців, але й для всіх європейців. Олександр Лукашенко не тільки надав територію Білорусі для «орєшніка». У минулому році підприємства країни постачали Росії критичні вузли, компоненти та механічну базу для цієї зброї. Це триває і в 2026-му.Олександр Лукашенко вже доволі давно обмінює суверенітет Білорусі на продовження особистої влади, допомагає росіянам обходити санкції світу за цю агресію, активно виправдовує російську війну, а тепер ще й збільшує свою власну участь у масштабуванні та затягуванні війни. За це будуть особливі наслідки.
👁 165 25-12-26 21:03
💗 Гайд по виборахУ наш інфопростір весь час, прям з 1991 року вкидують псіоп, що всі проблеми з нашими виборами в тому, що люди голосують за персоналії і харизми, а не за безликі партії/програми.Насправді, все з точністю навпаки. Якраз за персоналії треба голосувати, просто не за тими критеріями які обирали раніше. Тому щоб черговий раз одноманітною хуцпою вас не розвели - даю чіткий гайд.1. Кандидат має бути етнічним українцем, вибори все таки в Україні. Якщо цього нема то всьо, все решта моментально втрачає значення. Ніяких жидов, чурок, киримли і т.д.2. Ніколи, ні при яких умовах не голосуйте ні за кого, хто коли не будь будь яку кількість часу працював у будь яких спецслужбах. Це одразу все. Можливо існують спецслужбісти з нормальними нравами без психопатії. Але якщо це не так - то ви про це ніколи не дізнаєтесь. Тому там одразу хрест на всіх.3. Не голосуйте за кандидатів, залежних від зовнішніх сил. Цей пункт - по суті наслідок попередніх двох. Ви або голосуєте за неукраїнця через прокладку, або, навіть у випадку якщо після виборів він господарів кине - за людину яка працювала на спецслужбу певний час.*Після цього пункту в українських реаліях впринципі закінчуються всі кандидати. Подальший мануал - гайд для України майбутнього*4. Не голосуйте за жінку. Наслідок попереднього пункту.5. Не голосуйте за людей, які в групі підвищеного ризику в плані наявності комплексів або сильно невдалих характеристик. Низький зріст, низьке IQ, некрасиве лице, всяких первертів, підорів, людей з пластикою і т.д.6. Не голосуйте за людей, які хоч раз в житті проявили на практиці негативні риси характеру типу трусості, подлості, брехливості, предательства і т.д. ну і в противагу віддавайте перевагу людям які діями(а не словами) проявили чесні і доблесні риси типу сміливості і т.д.7. І от тільки в цей момент починає грати хоч якусь роль погляди людини. Звісно тут треба віддавати перевагу християнам а не іновірцям чи атеїстам, і правим, а не лівим причому чим правіше тим краще монотонно без границі.Але підкреслюю, що це починає впливати тільки у випадку якщо попередні 6 пунктів виконані безприкословно і без виключень. Якщо хоч один не виконаний - абсолютно жодної різниці нема між синєволосим ультракомуністом і бейзд флоппа правим сім'янином. Це все просто сусідні двері в зіон говермент адміністрейшин. ME NE FREGO 🇺🇦☠️
👁 266 25-09-13 20:11
Сейчас принято говорить о кризисе демократии, но проблематика лежит глубже. Стоит говорить о кризисе гуманизма как феномена.Когда-то, примерно во времена Великой французской революции, начало укореняться понимание того, что жизнь человека — это абсолютная и универсальная ценность. А уже за этим, надстройкой, всеобщее избирательное право и прочие аспекты социализма.Пиком гуманизма можно считать двухтысячные годы. В цивилизованном мире решили, что права большинства уже защищены, и в общественной мысли начали активно продвигать темы woke-культуры, климата и прав животных.Бурную реакцию мировой общественности на насилие в Беларуси в 2020 году, в принципе, можно назвать лебединой песней этого явления.Но всё изменилось. В Харьковской области Украины бесчисленные лесопосадки представляют собой гротескную смесь фрагментов человеческих тел и древесины. Эти тела оттуда уже никто не достанет, их никогда не опознают, и они никогда не найдут покой.В то же время в военном плену находятся десятки тысяч человек, где практикуются избиения, изнасилования, всевозможные пытки и даже кастрации.Подальше, но в тот же период времени, — сектор Газа, где распухшие от голода дети босыми ногами топчут друг друга в песок, когда гуманитарным работникам удаётся привезти туда немного хлеба.И кажется, что мировая общественность уже не слишком старается осуждать кого-то за это, называть «чудовищем» и предпринимать какие-то резкие шаги для остановки насилия.Я это к тому, что теперь рассказы бывших политических заключённых о пребывании в тюрьмах не докажут миру, что Лукашенко — чудовище. Хотя для белорусской нации это, безусловно, трагедия.И едва ли попытка демократических сил сменить тезис «освобождение» на «депортацию» кого-то особенно проймёт и что-то кардинально изменит в общем контексте происходящего.Такие времена.Подписаться на канал
👁 213 25-08-04 08:55
АБ ШКОДНАЙ ЗЬЯВЕ ОСЦ У ПАЛІТЫЦЫПапулісцкая рыторыка так званай газпрамаўскай апазыцыі набывае ўсё больш шкадлівыя для Беларусі формы. Апошнім часам з боку ОСЦ ("Офіс Сьвятланы Ціханоўскай") зроблены шэраг грубых папулісцкіх заяваў на нізкім дапалітычным узроўні, якія выклікалі адмоўную рэакцыю ў палітыкаў краіны знаходжаньня (Літоўскай Рэспублікі).У выніку сапсаваных дачыненьняў у Вільні ОСЦ плянуе 9-га жніўня сабраць свой агульны сход у Варшаве, дзе зьбіраецца расказаць пра посьпехі сваёй правальнай і шкоднай для Беларусі палітрыторыкі, якая (ня выключана) можа выклікаць праблемы яшчэ і ў Рэспубліцы Польшчы.У сувязі з гэтым я прапаную адказным беларусам у Польшчы, якія адчуваюць гонар і абавязкі перад Радзімай, не наведваць гэтае ганебнае мерапрыемства ОСЦ газпрамаўскай апазыцыі, якая засьведчыла шкоднасьць сваёй палітычнай рыторыкі для беларускіх нацыянальных інтарэсаў.Акрамя таго, сваёй фальшывасьцю яны разбурылі спадзяваньні многіх беларусаў, якія пасьля 2020 года памылкова ўскладалі надзеі на гэтых, практычна, чужых для беларускай нацыянальнай справы людзей.Больш такое незаўважаць немагчыма. Робяцца безадказныя заявы пра 100 аўтобусаў палітвязьняў у Эўразьвяз. Кіроўная асоба з гэтай групы здымае з рахунку агульныя грошы і зьнікае з касай разам з афіцэрам КГБ. Нядаўна "апазыцыянэры", датычныя да гэтай групы, ўсчалі публічныя канфлікты на глебе сэксу і эксгібіцыянізму. Такія паводзіны і такія асобы ня маюць дачыненьня да прыстойнай палітыкі.Нават сама прысутнасьць такіх асобаў у Варшаве не спрыяе добрай апініі для беларусаў у Польшчы. Настаў час, калі для ОСЦ узнікла неабходнасьць самароспуску, пакуль ні натварылі беларусам яшчэ горшага і ні нашкодзілі непапраўна. Сітуацыя паказвае, што ОСЦ павінен спыніць сваё існаваньне. Пытаньне павінна быць пастаўлена перад Эўразьвязам адкуль гэтая група атрымлівае сродкі.Беларусы за мяжой здольныя самы на валанцёрскіх пачатках, не карыстаючы сродкаў Эўразьвязу, арганізаваць сваю нацыянальную беларускую грамадзянскую супольнасьць, спрыяльную беларускім і польскім дэмакратычным інтарэсам, згодна з шырокімі магчымасьцямі і дэмакратычным заканадаўствам Рэспублікі Польшча.3 жнівень 2025 г.Зянон ПАЗЬНЯК-- Дэпутат Вярхоўнага Савета 12-га скліканьня Рэспублікі Беларусь, Кіраўнік Парляманцкай Апазыцыі Беларускага Народнага Фронту, Кандыдат у прэзыдэнты Рэспублікі Беларусь, Старшыня Кансэрватыўна-Хрысьціянскай Партыі -- БНФ, Палітычны лідар Нацыянальна-Вызвольнага Руху "Вольная Беларусь", кандыдат мастацтвазнаўства.
👁 181 25-07-21 12:51
‼️Боротьба не була даремною!🔻Завдяки спільним зусиллям правих активістів, 17 липня Верховна рада України відкликала ганебний антиукраїнський законопроєкт №5488. ⁉️Законопроєкт №5488 передбачав кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі строком до 8 років за "нетерпимість":«Відкрите, упереджене, негативне ставлення стосовно категорії осіб, відмінних за такими ознаками, як раса, колір шкіри, політичні, релігійні та інші переконання, статева приналежність, вік, інвалідність, етнічне та соціальне походження, громадянство, сімейний і майновий стан, сексуальна орієнтація, гендерна ідентичність, місце проживання, мова, або іншими ознаками».Цей законопроєкт ніс пряму загрозу свободі слова, його автори хотіли встановити в Україні диктатуру лівацьких "цінностей", за будь-яку критику яких можна було б потрапити за ґрати.🔻Ми перемогли в цій битві, проте треба не покладати зусиль, щоб остаточно перемогти у війні з лівою чумою!3/44 Будь гідним виконавцем заповітів великих синів Твоєї Нації і борись та працюй для великого майбутнього. ❤️ Права Молодь | Instagram
👁 233 25-05-24 06:27
Маўчаньне МЗС РБ на словы дэпутата Дзярждумы РФ пра аб’яднаньне Расеі, Украіны і Беларусі ў адну дзяржаву як мэту вайны – паказальнае. Зьнешнепалітычныя ведамствы не заўсёды абавязаныя рэагаваць на заявы замежных палітыкаў (скажам, лідэраў маргінальных партый), якія пагражаюць ліквідацыяй сувэрэнітэту, але дэпутат парлямэнта – гэта дзяржаўны дзеяч, член вышэйшага заканадаўчага органу.Гэтае маўчаньне – сьведчаньне стану, у які Лукашэнка пагрузіў Беларусь за дзесяцігодзьдзі свайго бяздарнага кіраваньня: поўная залежнасьць ад Масквы. Нагэтулькі васальная, што саноўнікі Лукашэнкі баяцца выказаць хоць якую нязгоду з кожным, хто завецца – «русский».Больш ганебнага пэрыяду Беларусь ня ведала ў сваёй гісторыі.Але тое, што аб беларускую Незалежнасьць усякая маскоўская шваль выцірае ногі, зьдзіўляць не павінна: ва ўладу Лукашэнка ішоў, адкрыта і нахабна зьневажаючы сувэрэнітэт беларускую мову і нацыянальныя каштоўнасьці. Ключавое слова – «адкрыта»: бясконцыя заявы дэпутата Лукашэнкі, што «суверенитет – это чушь», чулі ўсе. Як кажуць – «Бачылі вочы, што выбіралі».
👁 183 25-05-05 06:50
Одинадцять років тому, 5 травня 2014-го року, світ почув про «Азов».Звільнення, захист і розбудова України стали тією метою, заради якої бійці були готові спільно розвивати вміння, здобувати досвід, плекати дисципліну та досягати успіху. Невелика група добровольців, учорашніх цивільних, озброєних арматурою, за пів року перетворилася зі стрілецького батальйону на полк, отримала важку техніку й артилерію.Звільнення Маріуполя, звільнення Мар’їнки, участь у боях під Іловайськом у 2014-му році. Чи не єдина успішна наступальна операція часів АТО – Павлопіль-Широкинська – в 2015-му. Масштабна операція на Світлодарській дузі в 2019-му.Героїчна оборона Маріуполя в 2022-му. Вступивши у повномасштабну війну полком та понісши значні втрати, вже на початку 2023-го «Азов» став бригадою, а навесні 2025-го – корпусом. Бойові дії на найгарячіших ділянках фронту, участь у контрнаступі 2023-го року, просування в Серебрянському лісництві, стабілізація фронту на Торецькому та Покровському напрямках.Постійне вдосконалення системи управління, пошук найкращих рішень для знищення ворога та збереження життів своїх бійців. Впродовж одинадцяти років своєї історії «Азов» став символом ефективності, яка забезпечена постійним розвитком, звитягою та вмотивованістю. Але історія на цьому не завершується, перед нами велика робота.Помститися за полеглих, повернути побратимів з полону, разом звільнити рідну землю та співгромадян з-під окупації, відновити справедливість і далі розбудовувати незалежну Україну. Ми знаємо, за що воювали весь цей час, за що віддавали свої життя наші побратими, знаємо, як воювати далі, до перемоги!Заповнити анкету | Фінансова підтримка | Telegram | Instagram | YouTube | Twitter | Facebook | TikTok | WhatsApp
👁 156 24-11-01 09:46
Чый рэжым?У Беларусі існуе антыдэмакратычны, антынацыянальны, антыбеларускі прамаскоўскі аўтарытарны рэжым Лукашэнкі, нелегітымнага ўзурпатара ўлады, які зьяўляецца стаўленьнікам, выканаўцам і прыслужнікам імпэрскай палітыкі Масквы. Агулам -- гэта антыбеларускі рэжым.Ці ёсьць пярэчаньні супраць гэтага азначэньня сярод беларусаў, якія пацярпелі ад рэжыму, ці якія рацыянальна крытыкуюць рэжым? Я ўжо больш за дваццаць гадоў у розны час дзясяткі разоў пісаў пра гэта. Ніхто з азначаных катэгорыяў беларусаў (ніхто!) гэтаму не запярэчыў. Пра гэтае азначэньне ведаюць усе так званыя "дэмсмі", іншыя сродкі інфармацыі і журналісты, да якіх я неаднаразова зьвяртаўся. І ўсе гэтыя абазнаныя людзі, ва ўсіх сродках інфармацыі, ва ўсіх СМІ і "дэмсмі", ўсе так званыя "апазыцыйныя" палітыкі, экспэрты, палітолагі, аналітыкі (і, натуральна, усе замежнікі) стопрацэнтова ўвесь час і ў адзін голас кажуць, пішуць і вяшчаюць толькі адно: "беларускі рэжым", "белорусский режим", "вelarusian regime". Цікава, праўда? Некаторым спадарам журналістам і спадарам палітыкам я нават асабіста пісаў (і ня раз), што не "беларускі" гэта рэжым, але "антыбеларускі", ён прамаскоўскі, нелегітымны і праводзіць антынацыянальную палітыку. Нельга карыстацца такім антынародным тэрмінам як "беларускі рэжым". Гэта скажэньне сутнасьці і рэчаіснасьці. Гэта нагавор на народ і перакручваньне зьместу зьявы. Гэта зьмяненьне сэнсу. Нават пасьля мільённых пратэстаў беларусаў супраць антыбеларускага рэжыму Лукашэнкі ўсе азначаныя публічныя катэгорыі асобаў, ўсё ведаючы, дружна (а некаторыя нават з выклікам і адмыслова) працягваюць называць гэтую антынацыянальную сацыяльна-палітычную пачвару "беларускі рэжым", "белорусский режим". Ізноў жа, не раблю камэнтароў, не камэнтую. Бяссэнсоўна. Бо за гэтым, бачу, стаіць ўсё ж не абыякавасьць (і нават не бесталкоўе), але прапаганда і нават ідэалёгія. Прытым зусім не наша ідэалёгія. Тут як з пытаньнем "чый Крым". Як толкі кліент "паплыў" -- усё зь ім зразумела.18 кастрычнік 2024 г.Зянон Пазьняк