Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - МетЛа
Added 14 Jul 2024

МетЛа

@metla_ua
Number of subscribers: 641
Photos: 2,100
Videos: 111
Links: 290
Description:
Метафізична Лабораторія: Практична магія на кожен день. Філіал групи в фейсбук. Головні теми: рунічна магія, Скандинавські боги та побутове чаклунство @Oksana_Frantseva

👥 Number of subscribers

641
Average/Day:: -1
Average/Week:: -1
Average/Month:: -7

👁️ Average views per message

268
Average/Day:: 275
Average/Week:: 272
ERR: 41.81%

📊 Messages per Day

1.4
Last day: 2
Week average: 1.6
Average per day: 1.4

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 254 25-11-11 15:01
Чому на усіх ілюстраціях у моїй книзі боги дивляться читачу прямо в лице?Чому я прискіпливо вдосконалювала їхні портрети, у боротьбі із обмеженнями ШІ, впродовж місяців, вишукуючи те саме - знайомий вираз обличчя, впізнаваний погляд?Бо це не просто малюнки, як в різних книгах міфів й казок, - це свого роду портали, запрошення до знайомства. Із цих зображень, так само, вийде наступна колода Богів - "Скандинавські боги 2.0", кольорова, доповнена, 52 штуки.Не для розваги, для спілкування.Тож ілюстрації в книзі - живі та контактерскі усі.Карти будуть додатком, для зручності, тим, кому треба.І ще планую чорно-білу версію книги надрукувати, в м'якій обкладинці, - для тих, хто хоче заощадити, бо ціна буде дешевша у три рази) Ілюстрації в ній також будуть, лише чорно-білі.Ну, і карти - звісно, доступні усім. Скоро будуть. Слідкуйте за анонсами 🥰Це була відповідь на запитання в коментах "Напиши більше про ілюстрації до твоєї книги".Ось, написала. Якщо залишились запитання - кажіть❤️#ОксанаФранцева
👁 293 25-11-09 08:50
#Рунічний_прогноз для наступного тижня - з 10 по 16 листопада 2025 - руна Перт перегорнута*Як завжди, ви можете використовувати знак руни в прямому положенні (як на малюнку), протягом тижня, у якості талисману, для покращення персональних обставин*Перше й головне, що варто зазначити про перегорнутий Перт як прогноз - це попередження про небезпечність відкриття нових дверей в цьому моменті. Згадайте казку про Синю бороду та подібні сюжети, і все стане ясно: те, що зараз зачинено, зачинено не просто так, і ха таким залишається.У прикладному сенсі, це значить пораду відмовитись, тимчасово, від намагань потрапити у якесь обмежене коло, увійти в якийсь закритий простір, тему, спільноту, дізнатися про якийсь секрет, докопатись до правди...Не завантажуйте підозрілий контент, не вікривайте чужі пакунки. Будь-які експерименти також краще відкласти, на ці кілька днів.Гарно та безпечно працює надійне, перевірене та знайоме - на ньому і зосередимось поки що.Усі процеси, що було розпочато раніше, можна підтримувати та продовжувати. Усе, чом прийшло час закінчитися - можна закінчувати. Нові процеси варто починати лише, якщо вони вам знайомі, тобто ви знаєте, вмієте, робили щось подібне колись.З абсолютно новим - шанси є, що все вийде, але непевні, і я би не радила. Не найближчого тижня.Чи варто уточнювати, що будь-які азартні виклики та підходи також небезпечні? Найближчого тижня, знову-таки.Спираємося на знайоме, перевірене та засвоєне.Бережіть себе. Хай цей тиждень буде легким 🌹#ОксанаФранцева
👁 268 25-11-04 07:19
Боброве Суперлуння (Боброва Повня) 5 листопада 2025: що варто знати 👀*Немає якогось особливого сенсу в цій назві, крім того, що у листопаді в Північній Америці бобри будують зимові греблі при світлі місяця. Але звучить поетично Інші назви цієї Повні - Морозна (бо можуть бути перші морози), Мисливська (бо Дике полювання), Траурна (згадуємо померлих, бо триває Самайн) та Копацька (тварини викопують нори для зимової сплячки).*Суперлуння - бо з астрономічних причин Місяць виглядає на 14% більшим і на 30% яскравішим. Це вже помітно й ефект триватиме кілька днів*Головна тема цієї Повні - адаптація та перехід до зими.У цьому місці ми остаточно змиряємось та приймаємо факт, що зима точно буде, що сонце знову помре, що попереду - найтемніша частина року, але потім світло відродиться знов ✌️*Що варто робити на Боброве суперлуння:заряджати магічні інструменти та предмети Сили,медитувати,відпускати минуле,дякувати богам, духам, предкам, живим близьким,вшановувати бога місяця нашого доброго Мані,провести день в спокої, прийнятті, усвідомленні та не піддаватись емоціям🌟Бережіть себе, добрі люди 🌹#ОксанаФранцева
👁 265 25-11-02 08:45
#Рунічний_прогноз для наступного тижня - з 3 по 9 листопада 2025: руна Альгіз перегорнута*Як завжди в подібних випадках, ви можете використовувати знак руни в прямому положенні, у якості талисману, для покращення особистих обставин*Тепер власне прогноз:Перегорнута руна Альгіз звертає нашу увагу на тему безпеки та захисту, у чому, звісно, нічого нового нема.Втім, особливо наступного тижня варто бути уважними та пильно дивитись навколо, не покладаючись на ті засоби, які стали звичними, які ми автоматично використовуєм кожного дня, або які були колись налаштовані та підготовані.Бо щось може піти в інший бік. Перегорнутий Альгіз означає вразливість - і гарна новина в тому, що ви попереджені, і не будете нехтувати загрозами, а будете піклуватись про безпеку та душевний комфорт у ручному режимі, відповідально.Ще однією важливою рисою руни Альгіз є відкритий дозвіл на звернення до сильніших та вищих, по захист, підтримку та допомогу: до богів, янголів чи більш ресурсних людей ❤️ Бережіть себе і будьте здорові#ОксанаФранцева
👁 269 25-11-01 10:45
ВІДМІНИТИ УСІ СТАРІ СТАВИ, або миттєве Обнулення всіх активованих рун - часом це єдиний вихід, якщо ви не впевнені, що колись наносили, оговорювали, заряджали, що відміняли, про що просто забули, а зараз спостерігається незрозумілий пиздець, причини якого важко діагностувати.Тому що треба знати, куди подивитися, щоби побачити, що воно є. Але цим мало хто переймається.Звичайні люди живуть роками, не в змозі дати раду руйнівним подіям в житті, що утворились внаслідок колись активованого рунічного воїна, який отримав завдання, але не отримав звільнення. Тому працює, працює, працює... по теперішній день.В той час як ситуація вже помінялася, усе помінялося, у тому числі сам носій, його життєві цілі, енергія, розум.А рунічний воїн працює, продовжуючи довбати.Тривожно виглядає, егеж?На днях якраз розгрібали таку трешаніну з клієнтом.Якби я не подивилася на цю тему прицільно, чорта лисого ми б розібралися, що до чого.Тому вкотре повторюю - пробачте усі, хто в темі, але вас меншість, це очевидно, - небезпечно брати та користатися ставами, без оговорення строку дії. Без оговорення взагалі. Неперевіреними рандомними ставами - також 🤦‍♀️Але хоча би термін оговорювати, задля безпеки, хоча би!*Якщо ви зараз задумались, які забуті рунічні стави неконтрольовано працюють у вас, і не можете пригадати, - тримайте робочу формулу, яка зносить нафіг усе, активоване для вас в даний момент. Повертає до фабричних налаштувань, так би мовити.Усе, що вам дійсно треба, потім ще раз активуєте, але вже на чисту основу (перед цим наново діагностувати актуальність теж не завадить, бо нарешті буде валідний результат, і він може відрізнятися).Чи треба зауважувати, що така тотальна чистка у дні Самайну - це просто агінь? 🔥 У сенсі, доречно та ефективно.*Оговор для рунічної формули на обнулення: "Кеназ, Совуло, Наутіз, Уруз, Вуньо. Я активую цю формулу для повного припинення усіх працюючих для мене рунічних ставів та формул, активованих чи застосованих в будь-який час, та для очистки від усіх без вийнятку йхніх наслідків та залишків впливів. Мій енергетичний простір чистий, вільний та готовий для гармонійної взаємодії. Ця формула працює безпечно для мене та усього, що має для мене справжню ціну. Я активую її до (вказати дату, зазвичай вистачає 1 дня, але, про всяк випадок, перевірте інструментально, для себе. В будь-якому випадку, формула має працювати короткий термін - 1, 2, 3 дні, дуже рідно потрібно довше). За благословенням вищих сил. Хай буде так і так вже є".*Поділіться цим корисним дописом з друзями, щоби про них попіклуватися.Не забудьте про 👍👍👍Якщо з'явились запитання - пишіть ⬇️#ОксанаФранцева#Рунічний_став
👁 82 25-10-28 07:08
ВШАНУВАННЯ ПОМЕРЛИХ на #Самайн *Час для цього вже розпочався і буде максимально доречним ще як мінімум перший тиждень листопада, адже Великий Самайн завжди охоплює багато днів (хтось рахує 9, хтось цілих 12), але пікова ніч - 31 жовтня звісно*Сьогодні кілька тез стосовно практик з вшанування померлих, предків, Роду, які є важливою частиною цього свята.Що НЕ варто робити в цей час:-ходити на кладовище після заходу сонця (якщо ви не чаклун-некромант, але якщо ви він, то вам не потрібні мої поради)-ходити в ліс, поле, закинутий парк після заходу сонця-взагалі чаклувати на вулиці вночі, на Самайн, - не дуже вдала ідея, з міркувань безпеки, хіба що ви це робите на власному подвір'ї, що має з усіх боків паркан та зачинену браму, але й у цьому випадку не забувайте палити вогонь - для подвір'я це має бути багаття - та не шатайтесь по темних кутах.Не факт, що через недотримання правил безпеки, ви стовідсотково отримаєте погані наслідки, але вірогідність цього дуже реальна, тому будьте уважні.Ну от, починали про вшанування померлих, а зачепились за правила безпеки, вибачте. Але тема важлива, то хай буде-Для вшанування померлих на Самайн взагалі не обов'язково вирушати на кладовище, бо душі ваших предків не сидять прикутими до могил. Але, якщо вже збираєтеся, то йдіть в денний час (повертайтесь до сутінок), несіть дари Хазяїну кладовища, не лише вашим померлим, а після повернення додому знімайте за порогом взуття та помийте підошви водою.Знов-таки, якщо цього не дотримуватись, вас не обов'язково спіткає щось прикре, тут як пощастить, але навіщо ризикувати?*Що ВАРТО робити:-влаштувати вечір спогадів у своєму родинному колі: дістати старі фотографії, якщо вони є, поділитись сімейними байками, розповісти дітям про бабусь та дідусів та іших ваших предків, про яких ви щось знаєте, покласти на видному місці сімейні реліквії (бабусине кільце, якісь старовинні речі, що вам дісталися від старших поколінь)-запалити свічу (або кілька свічок), на честь ваших предків, влаштувати їх безпечно, в протипожежному сенсі, та залишити горіти до ранку-приготувати смачну вечерю для вашої родини, зібратись за спільним столом та поставити окрему тарілку - для предків, покласти на неї їжу та залишити до кінця вечері на спільному столі. Після закінчення вечері цю їжу можна викидати - бо всю необхідну енергію від вашої пожертви вже було прийнятно-практики вшанування померлих логічно пов'язані з вшануванням богів смерті, якщо це прийнятно для вас і ви знаєте, до кого звертатися. Для богів смерті ми розташовуємо їхні символи на вівтарі, приносимо дари (квіти, червоне вино, вогонь, ваш варіант) та просимо про упокоєння минулого, зцілення від болю та очищення від страхів - це дуже узагальнений перелік, бо даний допис про інше.*Важливий сенс свята - вдячність за ваше життя, що ви отримали від ваших старших, та за усе добро, вшанування їхньої пам'яті, без осуду, та прохання про благословення від них, в усіх ваших важливих потребах на даний момент*Вітаю вас з прийдешнім Самайном! 🌹Якщо у вас виникли запитання - питайте#ОксанаФранцева
👁 180 25-10-26 08:23
#Рунічний_прогноз для наступного тижня - з 27 жовтня по 2 листопада 2025: руна Наутіз*Не дуже надихає, але енергія нам добре знайома, тому не засмучуємось та продовжуємо адаптуватись до обмежень та перешкод. Загальні поради, як виживати в енергіях Наутізу:-спростити та обмежити власні очікування, розставити пріоритети, щоб зосередитись на першочергових, і ним приділяти увагу, у них вкладати час, не розпорошуючи зусилля на другорядне,-дивитись на чергове обмеження не як на вирок, а як на творчу задачу, застосовувати гнучкість, досвід виживання та інтелект, опановувати нові технології та підходи,-не впадати у песимізм, зосереджуватись на щоденних потребах,-на персональному рівні сумлінно виконувати усі вимоги з боку адміністративних та контролюючих органів, не сперечатись з системою, бо саме зараз це абсолютно не матиме сенсу.Для тих, хто в темі, нагадую про можливість звернутися до бога Хеймдалля, володаря Наутіз, принести дари та засвідчити свою шану й лояльність.Тиждень Наутіз охоплює свято #Самайн (31.10), чим визначає головну тему цьогорічної мандрівки до Хельхейму: звільнення від зайвого, відкидання хвостів, відрубання сухих гілок та шкідливих прив'язаностей. До речі, приходьте, якщо тема для вас актуальна: група для онлайну вже створена, запис буде, посилання на детальний опис пришлю, якщо ви не бачили (запитайте).Всіх обіймаю, всіх потримала за руки. Бережіть, будь ласка, себе, не забувайте жити та дихати ❤️#ОксанаФранцева
👁 296 25-10-16 14:58
ПРАКТИКИ САМАЙНУ 🍂👻🎃/Як святкувати прийдешній #Самайн, щоби зробити не гірше, а краще для себе 👀/Буду писати шматочками, щоби не занудити шановну спільноту)*Сьогодні - про домашній та вуличний вівтарі, і в чому між ними різниця.Одразу уточнення: ніхто не каже, що вам потрібно їх два, і вдома, і на вулиці. Можливо вам навіть один не потрібен. Але якщо ви зберетесь його облаштовувати, то принаймні будете знати про базові правила 👇 *Головний принцип: на Самайн (і для святкування Самайну) ми вже не тягнемо з вулиці в дом, а навпаки - виносимо з дому на вулицю.Тому поради прикрашати домашній вівтар опалим листям, гілочками, кістками чи шишками, які свіжезібрані в лісі, - виглядають доволі сумнівно, бо такі дії можуть сприйматися зимовими духами, як пограбунок.Але кісточки, черепочки, засушені квіти чи шишки, що певний час вже знаходяться в вашому домі та є магічним інвентарем, для прикрашання домашнього вівтаря можна без проблем використовувати*Інші елементи домашнього вівтаря:свічки, фотографії предків, зображення йотунських богів та богів, пов'язаних з темою переходу та смерті зокрема, символи смерті та закінчення жнив (череп, кістки, пір'я, ніж, сноп колосків, зкрутка трави, засушені квіти, хліб, зерно, осінні плоди як виноград, наприклад, чи гарбуз), червоне вино, можна живі осінні квіти (бо вони вже зрізані, тому взагалі ідеальний символ)...*На вуличному вівтарі найважливіше - це вогонь (багаття або свічки) та їжа й напої, що ми присвячуємо духам зими, богам добробуту та богам смерті, щоби попросити їх про прихильність та турботу про нас та наших близьких, впродовж цієї зими. Квіти також будуть доречні. Найбільше вітаються сире м'ясо, хліб, червоне вино та солодощі. Після посвяти та звернень дари залишають назовні, нічого не несуть назад в дім і, звісно ж, прибирають за собою все зайве, включно із посудом та пакуванням*Інша важлива частина Самайнівських практик - це вшанування померлих, але про це наступного разу напишу.Якщо було корисно та цікаво продовження - ви знаєте, що робити 😘Якщо з'явилися запитання - також пишіть.З найкращими побажаннями,#ОксанаФранцева
👁 286 25-10-14 07:53
СИЛА УРУЗНе забуваймо про цілющі властивості руни Уруз, що містить силу дикого бика та спільне благословення усіх живих істот на Землі, відновлює сили, зміцнює опір недугам та впевненість у собі. Якщо життя здається надто складним - спробуйте подивитись на нього крізь призму Уруз, і все складне й зайве зникне із поля зору, залишиться саме непереборне бажання перти вперед та інстинктивне відчуття вірного напрямку.Обов'язковим ефектом Урузу є зміцнення здоров'я та витривалості, позбуття сумнівів, тривожних думок та емоційних коливань.Лише максимальна ефективність реалізації та виживання.Якщо вам підходить, використовуйте це. Заряджайте напої та їжу руной Уруз - та вживайте, для зміцнення та здоров'я.Для заряджання найкраще підходять молочні напої й продукти тваринного походження. Якщо ви не вживаєте м'ясо та молоко - можна заряджати рослинні продукти та трав'яні відвари, компоти, чаї, навіть чисту воду, - це не так круто, як перший варіант, але також працює.Не можна заряджати Урузом: синтетичні штучні напої та їжу (газованку або чіпси, наприклад) та алкоголь.Як заряджаємо:малюємо пальцями над поверхнею, називаємо ім'я руни - УРУЗ - та дивимось, як знак руни опускається в рідину/ їжу та наповнює її своєю силою. Потім вживаємо, як зазвичай.Можна повторювати так часто, як треба.Практика не потребує окремого оговору.Дуже ефективно покращує стан при перших симптомах захворювання або втомі. І при пізніх симптомах також.Коротше, користайтеся на здоров'я ☘️#ОксанаФранцева
👁 279 25-10-13 06:46
Як активувати #Рунічний_став? Пам'ятка - відповідь на типове питання 👈 Занотуйте, щоби не загубити*1) Оговор: магічна вербальна формула, якою ми прописуємо алгортим дії ставу, джерела енергії та заходи безпеки.Схема оговору ⬇️/Імена рун: називаємо по черзі/ -Я активую цей став для /чітко вказати бажаний результат, відповідно до можливостей ставу/. -Він працює безпечно та гармонійно для мене, моїх близьких, мого майна та всьго, що мені дорого /можна скоротити і сказати лише: Для мене та всього, що мені дорого/. -За благословенням вищих сил /загальне формулювання, якщо ви не маєте згоди від конкретного божества на благословення цього вашого ставу, але якщо маєте, так і промовляємо: За благословенням бога Локі, наприклад/. -Я активую його до /вказуємо певну дату, коли дія ставу має припинитися, цей термін визначаємо інструментально перед активацією, або питаємо поради в тих, хто може допомогти з діагностикою. Після закінчення дії става, визначаємось, чи потрібне продовження, і далі або продовжуємо, або ні. Можна не вказувати дату закінчення при оговорі, але це ризиковано втратою контролю над процесом, і я цього не раджу/-Хай буде так і так вже є /печатка оговору/*2) Активація: запуск ставу.Найпростіший спосіб активувати - через дихання: після промовляння оговору, робимо видих на став, із глибини себе, із зони сонячного сплетіння - таким чином вдихаємо життя*Існують інші способи: активація на вівтарі, активація Чотирма Стихіями, активація рідинами власного тіла... всі вони потребують розуміння та обережності*Якщо ви намалювали став на власному тілі, додаткова активація-запуск не потрібна (але все рівно потрібен оговір).*Ще одне типове запитання, наостанок:Чи варто приносити жертви рунам 👀 за роботу ставу?Руни - це магічний інструмент/ магічна система, яка є частиною Нордичного духовного культу, "пожертв" в традиційному сенсі вони не потребують, але має сенс принести подякую богу/ богині, який погодився спонсорувати ваш став (якщо дійсно погодився). В усіх інших випадках став працює на загальній енергії культу, а вашою подякою може бути, наприклад, розповідь вашим знайомим про цей успішний досвід роботи із рунами.*Якщо у вас залишились запитання - пишіть.Збережіть цю схему, щоби потім знов не шукати.Не забудьте про вподобайку - це ваша форма подяки мені 🌺#ОксанаФранцева*Картинка - для натхнення