Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - МетЛа
Added 14 Jul 2024

МетЛа

@metla_ua
Number of subscribers: 641
Photos: 2,100
Videos: 111
Links: 290
Description:
Метафізична Лабораторія: Практична магія на кожен день. Філіал групи в фейсбук. Головні теми: рунічна магія, Скандинавські боги та побутове чаклунство @Oksana_Frantseva

👥 Number of subscribers

641
Average/Day:: -1
Average/Week:: -1
Average/Month:: -7

👁️ Average views per message

268
Average/Day:: 275
Average/Week:: 272
ERR: 41.81%

📊 Messages per Day

1.4
Last day: 2
Week average: 1.6
Average per day: 1.4

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 287 25-12-27 18:19
Хвилинка рунічної нумерології: 2026й та наступні роки 👈*Якщо відштовхуватися суто від номерів, то поточний 2025 рік у нас - рік Хагалаз, рік стихійної руйнації (зауважте, що номер року актуален для всіх країн, щоправда, для України всі впливи виглядають максимально яскраво).Відповідно, 2026й - рік Наутіз, тобто рік скрути, обмежень життєвих ресурсів та творчої адаптації до цих обмежень.2027й - рік руни Іса: стагнація, завмирання та перші ознаки стабільності.2028й - Йера: повільний поступовий прогрес через важку наполегливу працю, рух вперед маленькими кроками.2029 - рік руни Ейваз: хвала богам, рік дорослішання, автономності, відповідальності та кризового зростання (зростання через прийняття викликів).Далі цікаво, бо, всупереч очікувань, 2030й не дасть нам омріяний Перт (14), проте поверне до 5 - руни Райдо. У людства буде шанс відкорегувати свої шляхи та поміркувати над цілями.І далі - 2031, 2032, 2033 - ми, як повернулись, так і проходимо перший етт: Кеназ, Гебо та Вуньо, допоки в 2034му не упремось знов в Хагалаз. Але до того Хагалазу ще треба дожити 😎Підсумовуючи: якщо людство не знищить себе впродовж найближчих днів, шанси на виживання цивілізації потім поступово зростатимуть. Що стосується України, 2026й може принести перехід від прямої руйнації до виживання та розгрібання наслідків.Це якщо дивитись виключно на номери.Але всесвіт наш надто складно влаштований, щоб дивитись виключно на них, тому, звісно ж, цей аналіз дуже приблизний.Тим не менш, додає свою частку у сприйняття.Сподіваюсь, вам було цікаво 😊#ОксанаФранцева#руни #новий2026
👁 289 25-12-26 16:25
Магічний #ритуал ВІДПУСКАННЯ страху/ тривоги/ болю/ недуги - обирайте ваш варіант.Ідеально проілюстрований цим випадковим малюнком.Як треба робити:-готуєте духмяний гарячий напій (каву зі спеціями, запашний чай або глінтвейн: на ваш смак), наливаєте в термос,-ідете на вулицю (в світлу частину доби), кудись на беріг водойми, або поблизу фонтану (непрацюючий фонтан також підходить), прихоплюєте з собою термос та два горнятка,-сідаєте зручно (захопіть килимок, якщо місцина дика), наливаєте два горнятка, одне берете собі, друге відставляєте зліва, на витягнуту руку від себе, дивитиеся туди й промовляєте: "Це тобі, темне створіння. Бери",-дивитеся внутрішнім зором і бачите, як напій на ефірному рівні висмоктується та підіймається, наче пар, догори, наповнює ледь видимий силует вашого страху/ болю/ недуги/ шо у вас там і розкладає на мікрочастини та розчиняє в повітрі (в тканині всесвіту),-без поспіху смакуєте напій із свого горнятка та дослухаєтеся до легкості, що з'явилась всередині вас, коли та темна частина відділилась та зникла,-наостанок виливаєте фізичні залишки напою із того горнятка, що стоїть зліва від вас, в землю або у водойму та спокійно, поволі вирушаєте додому назад.Все.Якщо відчуєте потребу, наступного дня можна повторити, але не робіть на одне й те саме більше трьох разів - трьох абсолютно достатньо, щоби відпустити навіть саме складне - якщо у вас навіть після третього залишаються сумніви, це вже ваші власні глюки, не ведіться на них. Зазвичай навіть трьох не потрібно.Важливо: цей ритуал добре працює лише у обмежений відрізок часу - з Зимового сонцестояння (20-21 грудня) до середини січня, далі ефективність стрімко падає, але декому і в кінці січня може допомогти (тут немає гарантії).Тому скористайтеся вдалим моментом, якщо він вам подобається 🫶Ритуал щиро надано специфічними йольськими духами. Для подяки їм можна залишити в місці проведення пару сучасних монет. Всім тепла та полегшання. Поділіться, якщо маєте бажання, із друзями.Ваша домашня відьма#ОксанаФранцева
👁 295 25-12-21 17:01
Писати #Рунічний_прогноз в Йольську ніч - завдання нетипове, але все має бути за графіком 🫶Тож, прогноз для наступного тижня, що охоплює період трансформацій та становлення нового Кола, - з 22 по 28 грудня 2025 - руна Манназ перегорнута*Це значить, що люди навколо потребуватимуть нашої уваги та розуміння. Терпіння також та філософського прийняття неуникненності помилок та загальної недосконалості людства.Люди навколо нас так само виснажені, як ми самі, та разом всі ми перебуваємо у цьому рухомому порталі Йоля, в якому народжується та відкриває очі нове юне сонце, та починає з захватом пізнавати великий світ. Навколо можуть відбуватися непрогнозовані хаотичні процеси, люди з близького та робочого оточення можуть поводитися дивно, проявляти власні недоліки, слабкості, не виправдовувати наших очікувань та дивувати, у тому числі самих себе.Зауважте, що такий самий процес відбуватиметься і з вами, і певні ваші дії можуть сприйматися іншими, як дивина.Тому найкращий рецепт на найближчі сім днів - одразу враховувати людську слабкість та ризики, спиратися на самого себе та мати запасний план на всі важливі випадки.Люди навколо нас - є, людей багато, час від часу вони роблять дичину, але всі вони - ті самі, знайомі нам люди, цей хаос мине, і порядок повернеться. Хай в цьому творчому хаотичному бульоні зародиться щось перспективне, ресурсне, живе ❤️Щасливих йольських свят! Обіймайтеся з теплими дивними людьми навколо ☺️ та бережіть, будь ласка, себе#ОксанаФранцева
👁 327 25-12-19 10:18
12 Йольських ночей цього року: Гайд по святу /Зібрала тут коротко про головне/19 грудня 2025 - Нульова ніч: вечір підготовки та наведення ладу всередині себе та в своєму просторі. Гарно прибираємо, викидаємо зайве, виносим сміття, згадуємо минулий рік та відпускаємо його у минуле. Потім можна прикрашати оселю до свята, загортати подарунки, якщо ще ні, та готувати.*20 грудня - Материнська ніч, перша з офіційно святкових ночей Йоля. У цей час згадуємо та вшановуємо всіх жінок свого роду, богинь-матерів та жінок, що зробили щось цінне для вас упродовж вашого життя, були (чи є) вашим наставницями, провідницями, рідними душами. Дякуємо їм та собі, визнаємо власні здобутки. Цей вечір добре провести у жіночому колі, і я знаю особисто певних чудових жінок, що саме завтра збираються на спільне свято, - всім серцем буду там з вами 🌹 *21 грудня - та сама, найдовша й найголовніша Йольська ніч, коли старе сонце вмирає: спускається до самого низу та розчиняється у безодні, щоб потім, із першими променями ранкового сонця, народитися знову, оновленим, світлим, легким та сповненим щасливих надій. В цю ніч ми запалюємо Вогонь - свічки та багаття - щоби в ньому згоріло усе старе, важке, непотрібне.В цю ніч, о 20:00 за Києвом, я буду робити Трансформаційну онлайн-медитацію "Скидаємо стару шкіру" ☺️, запрошую вас долучитись до нас (пишіть, скину посилання), якщо не встигатимете на ефір, запис буде 👌*22 грудня - святкування та загадування бажань: дуже важливий момент, адже саме в цей час ваші висловлені мрії й бажання будуть почуті та відправлені на саму гору, до юного сонця, яке, щойно народжене, радісне та щасливе, не знає меж чи відмов, і всьому каже Так 🫶 В цей день ми збираємося з друзями та близькими, смакуємо їжею та гарним товариством, робимо мапу бажань або інші ритуали на здійснення*23 грудня та подальші 8 ночей - продовжується святкування в довільному форматі, логично переходить в Різдво та Новий рік (у тих, у кого переходить 😀) і поступово стихає, повертаючи нас у буденний режим. Але весь початок січня - зауважте - час дуже хиткий, рухомий та легковажний. Не сприятливий для важливих рішень чи для початку серйозних справ. З ними краще зачекати принаймні середини місяця, а в ідеалі - Імболку (1 лютого). Все це ще попереду.А поки вітаю вас щиро з прийдешнім святом #Йоль 🔥, хай воно буде для вас переходом в щасливе майбутнє. Приходьте на спільну практику 21.12, якщо відчуваєте, що хотіли би зробити цей перехід разом ❤️, і будьте здорові 💋#ОксанаФранцева
👁 339 25-12-15 15:31
ЙОЛЬСЬКИЙ КІТ Jólakötturinn - що варто про нього знати, щоби уникнути ризиків? 👻 Заходьте, дивіться.Бо, незважаючи на сьогодення, ваші шанси бути з'їденим йольським котом - не нульові 😸 👉 В енергетичному сенсі це означатиме відкат в недожовані процеси минулого року, в яких доведеться варитися весь наступний цикл, замість переродження та виходу на інший рівень 🙌*А ми дуже хочемо поскидати баласт, тлен, смуток та біль, правда?Й шагнути в нове Коло з полегшеним серцем та натхненням в очах ❤️Тому приділіть увагу доступним вам практикам завершення, прощання та відпускання - до стану, коли назовні встановиться ясність, а всередині - мир.Якщо хочете зробити це разом - приходьте до нас.Я запланувала спільну групову медитацію 21 грудня, о 20:00 - "Свято Йоль: Скидаємо стару шкіру". Трансляція відбуватиметься у закритій групі фейсбук - ось посилання на неї: https://www.facebook.com/groups/1654308242606043. Увага, друзі: ЗАПИС БУДЕ збережено, тож якщо ви не потрапите на ефір, то зможете приєднатись до нас у зручний час по запису.Вартість участі - 600 🪙 золотих. Можна платити частинами, або пізніше, або якось ще (пишіть у приватні), бо свято #Йоль - лише один раз на рік, було б добре його не пропустити 🔥Тепло вітаю вас із прийдешнім.Ваша я 🌹#ОксанаФранцева
👁 346 25-12-14 16:02
#Рунічний_прогноз для наступного тижня - з 15 по 21 грудня 2025: руна Лагуз перегорнута*Тиждень, що закінчується святом #Йоль, буде присвячений продиранню крізь морок та звільненню від ілюзій.Пряма підказка, чому приділити увагу перед усім, в підготовці до Переходу, - заземленню та опорі на факти + материальну реальність.Інтуїція буде працювати погано, сприйняття буде глючити. Головний ризик перегорнутого Лагузу - навигадувати того, чого нема. Просто запам'ятайте: якщо протягом наступних днів з'являтимуться якісь передчуття, підозри, припущення - скоріш за все ви ускладнюєте, а реальність значно банальніша та пласка. Банан - скоріш за все це просто банан, і все інше в такому дусі.Найкраща стратегія - усі свої відчуття перевіряти реальними фактами й не поспішати приймати рішення, грунтуючись лише на відчуттях.Може знадобиться позбутися якихось конкретних ілюзій - тут варто звернути увагу на актуальні напружені теми та зайвий раз перевірити їх, з максимальною критикою до наявних переконань.І поскидати з себе все, що ми "накрутили".Руну Лагуз у прямому положенні (як на малюнку), звісно, можна використовувати як талисман - для покращення особистих обставин та для прискорення повернення у адекватну реальність 🫶Не розслабляємося, прямуєм до Йоля)Хай наступний тиждень буде продуктивним для вас❤️#ОксанаФранцева
👁 344 25-12-13 09:24
ОСТАННІЙ ТИЖДЕНЬ ДО найдовшої ночі: що варто зробити 👈*Фактично варто було б написати "ночей", бо Перехід на нове Коло року настільки глибокий, що розтягнутий на кілька поспіль - 19, 20, 21, 22 і навіть ще 23. Потім починається більш впевнене святкування - менш впевнено ми його святкуємо з 21.12)), бо після 23го стає очевидним, що сонце підсилилось/ народилось/ перекотилось на інший бік - у когось святкування переходить в Різдво, яке "випадково" призначили на цей період, далі Новий рік і продовження свята. Навіть у найважчі часи серце бажає бачити чудеса, вірити в добрі дива та загадувати бажання. І це абсолютно доречно, але давайте спочатку про ці дні ДО 👇Цей останній шматочок, з одного боку, найважчий, бо потік життя перетворюється на тоненьку цівку. З іншого боку, в ньому вже видно віддалені відблиски йольських вогнів, наче примарне рятівне світло крізь морок хурделиці. Ця надія підживлює та дає сили для останнього ривку. Про нього власне тут поговоримо.🔥 Старе сонце вмирає, щоб піти на переродження. По черзі вимикаються функції його тіла та відчуття. Розпадається фізична оболонка, бо енергетична більше не тримає її. Отака десь метафора. Глибока старість, що переходить у смерть та відродження після.Відповідно, що ми можемо робити в цей час?Не аналізувати або підводити підсумки - на це вже немає бажання та сил. Всередині шириться тиша, спокій та прийняття невідворотного, і це створює ідеальні умови для остаточного відпускання минулого, з гідністю та подякою.Це власне і є головним, що ви можете встигнути зробити в наступні сім днів:-не починати нового, не хапатись за важке, не брати додаткову відповідальність, не працювати до виснаження,-давати собі змогу відпочивати в будь-який доступний момент, піклуватись про тепло, сон, їжу, затишне лежання та обійми з близькими,-відпускати минулий рік, з усіма його важкостями, болями та страхами, - через дихання, заземлення, медитації або будь-які інші практики, що знайомі вам: відпускати все погане, що ви не хотіли би бачити у наступному році 👈 Уявіть, що ви стоїте на краю провалля та штовхаєте ці оклунки ногою вниз. І вони летять, і зникають в безодні. Назавжди.-дякувати собі, богам та своїм близьким - за підтримку та всі добрі дарунки-по вечорах запалювати свічки та-думати, що будете робити на #Йоль, і, якщо не маєте планів на 21-е, приходьте на "Скидання старої шкіри" о восьмій (посилання надам)Бережіть себе, мої любі старенькі ❤️ протримайтеся до Переходу - і побачите, що це також пройде.Обіймаю з теплом#ОксанаФранцева
👁 367 25-12-07 08:26
#Рунічний_прогноз для наступного тижня - з 8 по 14 грудня 2025: руна Іса 💎*Як відомо усім, Іса - руна Льда, що позитивно впливає на ментальні процеси, негативно - на зовнішню активність та стимулююче - на внутрішні усвідомлення та впорядкування-інтеграцію досвіду/ емоцій/ думок*Що відбуватиметься назовні: всі процеси та активності уповільняться аж до повної зупинки місцями. Порада: не впиратися у цю стіну льда та залишити те, що заморозилося, в спокої. Хай вас втішає те, що Іса законсервує всі ваші ресурси та зусилля, і ви не втратите нічого, і зможете поновити активність, щойно крига відтане*Що відбуватиметься всередині: Іса принесе спокій та охолодження емоцій/ почуттів - вона є природним седативним та анестетиком (до речі, запам'ятайте лайфхак малювати на тілі знак Іси кубиком льоду, при температурі або емоційному збудженні). Ідеальний момент, щоби зосередитися на самоаналізі, впорядкуванні внутрішнього хаосу та обмірковуванні подальших планів*Фізично: Іса підвищує ризик переохолоджень, тому особливу увагу приділяємо піклуванню про збереження тепла та зігріванню*Емоційну сферу, очевидно, трошки попустить (малюйте Ісу на лобі, якщо треба підсилити вплив, можна не льодом, а пальцем) - але зауважте, що Іса сама по собі не вирішує ваших емоційних проблем та не усуває стресовий фактор. Вона заспокоює та дає час для внутрішньої холоднокровної роботи. Дуже доречною буде консультація з вашим психологом, або інші психологічні практики, які працюють через аналіз та усвідомлення.Або просто сісти, взяти чистий папірець, намалювати табличку, колоночки, вписати, що треба, по пунктах. Або намалювати систему координат, взяти калькулятор, порахувати показники... ну ви зрозуміли, правда? Внутрішній аудит, у зручному для вас форматі*Покровителі руни Іса - крижані йотуни, відома богиня Скаді перед усім, також Т'яцці, Трюм і якщо ви когось ще знаєте з Ніфльхейму)*Кольори - білий, інеїсто-блакитний та сталево-сірий*Тваринний символ - чапля, що стоіть на одній нозі*Бережіть себе, не забувайте про теплі обійми. Хай цей тиждень буде ресурсним для вас ❤️#ОксанаФранцева
👁 294 25-11-18 08:43
РУНІЧНІ СТАВИ ІЗ ІНТЕРНЕТУ можуть нести потенційну загрозу для вас - ви коли-небудь міркували про це?Брати готові стави без діагностики - все рівно, що купувати ліки, обираючи по коробках. Або ті, що порадила сусідка Лєна, - адже їй допомогло 🤷‍♀️ Можливо і вам допоможе.Але далеко не факт*У цьому місці традиційно питають: А як же ж мені діагностувати, обожемій, якщо я не вмію?Дістала ти, Францева, життя і без того важке, а тут ще не можна просто взяти й наліпити універсальний покращувач, без зайвих зусиль та затрат. Та можна. І хто вам завадить? Якщо ви готові на будь-який результат 🙈*Якщо ні, у вас є буквально три варіанти:1) замовити персональний став, який майстер зробить з урахуванням ваших персональних діагнозів та обставин, - цей варіант найкращий, якщо ви обрали гідного майстра*2) просити знайомого практика рун, щоб подивився на вподобаний вами готовий став та продіагностував його для вас та вашого запиту, - також варіант норм, якщо ви упевнені, що ваш знайомий практик знає, шо робить*3) навчитися робити просту діагностику самостійно та зекономити нерви та гроші на всі наступні рази. Заразом розібратися, як взагалі це працює, чому не працює, і шо робити, щоб було так*Тобто прийти на короткий базовий курс по рунах - три вебінари онлайн - який саме створений для новачків, котрі бажають розібратися та убезпечитися від помилок.Щоб всередині була ясність, а ззовні - гармонія 💋*Посилання на курс скину в коменти, якщо ви пропустили попередній анонс. Старт - рівно за тиждень 🔥, 24.11. Фініш - 26.11, тобто дійсно ТРИ дні.Думайте, пишіть та приходьте, якщо відчуваєте, що це воно 🌹Ваша знайома відьма#ОксанаФранцева
👁 267 25-11-13 09:26
Руни: Короткий базовий курс 👈 онлайн.Я не стала відкладати на грудень і запланувала його в листопаді, поки впевнена, що маю на це час ☺️*Далі буде повноцінний анонс, можна читати ⬇️З приводу участі - пишіть в особисті або в коментарі.Тих, хто відмітився під попереднім дописом, попередньо зберігла, але потрібне ваше підтвердження намірів 🌹*Онлайн-курс по Скандинавських рунах для початківців: весь необхідний мінімум, щоби розпочати персональне знайомство та дослідження рун безпечно та ефективно.Три прямих ефіри в окремій навчальній групі, з можливістю ставити додаткові питання під час та навіть після закінчення.Всі записи БУДЕ ЗБЕРЕЖЕНО: відповідно до діючих правил в фейсбук, вони зберігатимуться протягом 30 днів після трансляції.Орієнтовна тривалість кожної лекції - 2 - 2,5 години.Понеділок 24 листопада 2025, початок о 20:00 за Київським часом: Заняття №1, "Теорія рунічної магії, закони, порядки, правила, міри безпеки, вибір рун, виготовлення власного набору, очищення, активація, початок роботи".Вівторок 25 листопада 2025, 20:00: Заняття №2, "Старший футарк - основні значення. Що таке проживання рун та навіщо? Робота в потоці. Робота на каналі".Середа 26 листопада 2025, 20:00: Заняття №3, "Рунічна мантика - способи та правила ворожіння, запитання до рун, рунічні розклади, кидання рун на килимок. Рунічна магія - формули, стави, амулети. Використання магії рун у реальному житті".Буде створено окрему навчальну групу в фейсбук, куди я запрошу всіх учасників, там будуть відбуватися прямі трансляції та зберігатись їх записи.Вартість участі - 1200 гривень.Для всіх, хто колись раніше проходив у мене навчання по рунах, участь безкоштовна: якщо хочете шось пригадати, прокоментувати або просто побачитися - приходьте, буду дуже вам рада ☺️Для тих, хто буде вперше: зауважте, що мої курси - завжди місце зустрічі унікальних талановитих людей. Це може бути вашим ресурсним початком ❤️*Прошу підтримати лайком, щоби допис побачили всі, кому він може бути корисний*#ОксанаФранцева#Скандинавські_руни