Source
Maxll | Як зняти бан на фьючерси Mexc і не тільки?🎣Знаю, не приємно коли немає...
2 850 Views/Reach
2026-05-20 10:07
Message №3988
Як зняти бан на фьючерси Mexc і не тільки?🎣Знаю, не приємно коли немає мекса під рукою, а ще більш не приємно, коли всі дропи вже використані і ти дивишся, як хтось лутає Fair Price / Funding / Спреди, а ти куколдиш і говориш сам собі "Був би аккаунт, я б заробив, а так..."Для цього не соромимось спілкуватись з підтримкою, є два стільця: для ледачих і для работяг⌚️Якщо ви ледачий — створюємо АІ агента, який буде за нас спамити в саппорт, якщо ви работяга — пишемо руками🌹1. Спамимо агент, поки не підключиться жива людина2. Відправляємо йому одне і те ж смс "Я звичайний трейдер, хочу далі торгувати на Мекс, перегляньте моє блокування"Тут вже як повезе, раз можна попасти на непробивного, який по кд буде відповідати "Рішення кінцеве" (просто просимо іншого агента), а раз можна попасти на лояльного тіпа, який дасть силку на форму і в рамках 24 годин, ми отримуємо відповідь (якшо ні — спамимо знову)Як вернуть 0 комси на мінус пнл акках?В першу чергу, чим жирній аккаунт, тим більше шанс на те що повернуть її😨Далі, знову повертаємось до спама, заготовки, які спрацювали в мене:"Я втратив на торгівлі ХХХ сумму грошей, я далі торгую в вас, тому що 0 комісії дає можливість хоч трохи зекономити на відкриті угод і повернути втрати""Я не розумію, чому мені зняли 0 комісії? Я займаюсь скальпінгом і торгую тільки на вашій біржі, поки я навчався я втратив багато коштів, це не справедливо по відношенню до мене" Можна підключити чат гпт і просто спамте, да геморно, але це працює! Якщо вам пишуть про 30 днів і повернуть, не ведіться блет, спамьте цим додікам даліНа кінець, як гріти аккаунт після блоку та після паузи:— Робимо депозит, краще 100$+— Купуємо шось на спот, через декілька годин продаємо— Відкриваємо угоду, через декілька днів закриваємо— Можна пробувати воркать, або повторюєте щодня те ж саме, до поки не набридне UPD: Прикріпив скріни того, що спам працює