Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Maxll
Added 06 Dec 2025

Maxll

@maxll_crypt
Number of subscribers: 4 719
Photos: 1,410
Videos: 109
Links: 991
Description:
Авторський блог про заробіток на крипті 🚀 ⭕️ Зв’язок — @maxll_crypto / @shevchenko_mx 💬Наш чат: https://t.me/+FlFs8wvMIOU4ZGE8 🚀Силка на канал: https://t.me/+r5-UXn3FCWNiYThk

👥 Number of subscribers

4 719
Average/Day:: -5
Average/Week:: -16
Average/Month:: +43

📊 Messages per Day

0.5
Last day: 0
Week average: 0.1
Average per day: 0.5

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 2,850 26-05-20 10:07
Як зняти бан на фьючерси Mexc і не тільки?🎣Знаю, не приємно коли немає мекса під рукою, а ще більш не приємно, коли всі дропи вже використані і ти дивишся, як хтось лутає Fair Price / Funding / Спреди, а ти куколдиш і говориш сам собі "Був би аккаунт, я б заробив, а так..."Для цього не соромимось спілкуватись з підтримкою, є два стільця: для ледачих і для работяг⌚️Якщо ви ледачий — створюємо АІ агента, який буде за нас спамити в саппорт, якщо ви работяга — пишемо руками🌹1. Спамимо агент, поки не підключиться жива людина2. Відправляємо йому одне і те ж смс "Я звичайний трейдер, хочу далі торгувати на Мекс, перегляньте моє блокування"Тут вже як повезе, раз можна попасти на непробивного, який по кд буде відповідати "Рішення кінцеве" (просто просимо іншого агента), а раз можна попасти на лояльного тіпа, який дасть силку на форму і в рамках 24 годин, ми отримуємо відповідь (якшо ні — спамимо знову)Як вернуть 0 комси на мінус пнл акках?В першу чергу, чим жирній аккаунт, тим більше шанс на те що повернуть її😨Далі, знову повертаємось до спама, заготовки, які спрацювали в мене:"Я втратив на торгівлі ХХХ сумму грошей, я далі торгую в вас, тому що 0 комісії дає можливість хоч трохи зекономити на відкриті угод і повернути втрати""Я не розумію, чому мені зняли 0 комісії? Я займаюсь скальпінгом і торгую тільки на вашій біржі, поки я навчався я втратив багато коштів, це не справедливо по відношенню до мене" Можна підключити чат гпт і просто спамте, да геморно, але це працює! Якщо вам пишуть про 30 днів і повернуть, не ведіться блет, спамьте цим додікам даліНа кінець, як гріти аккаунт після блоку та після паузи:— Робимо депозит, краще 100$+— Купуємо шось на спот, через декілька годин продаємо— Відкриваємо угоду, через декілька днів закриваємо— Можна пробувати воркать, або повторюєте щодня те ж саме, до поки не набридне UPD: Прикріпив скріни того, що спам працює
👁 2,340 26-03-26 15:39
Шо поворкать зараз?Думаю ні для кого не секрет, що ринок зараз в дуже плачебному стані, всі сидять в usdt і ворку, який був навіть півроку тому, на жаль навіть близько немає😭Можна звісно фармити фандосіки, спреди і т.д. але це тема вже для іншого поста!Із цікавих активностей зараз є launchpad Edge на біржі MexcДоступний він як і для старих, так і для нових користувачів🐸Для нових:Реєструємо аккаунт Mexc за посиланням та реєструємось в лаунчпаді— Робимо депозит від 100 usdt— Торгуємо на споті волюм 100$ (купив/продав)— Торгуємо на фьючерсах 10.000$ (купив/продав)Вносимо в стейкінг 5000 usdt і отримуємо частину від пулу (40.000 EDGE) по ціні 0.35$ (х2 від премаркета)Для старих:— Реєструємось в лаунчпаді— Робимо депозит від 100 usdt— Торгуємо на споті волюм 100$ (купив/продав)— Торгуємо на фьючерсах 20.000$ (купив/продав)Вносимо в стейкінг 5000 usdt і отримуємо частину від пулу (40.000 EDGE) по ціні 0.45$ Стосовно нових аккаунтів: DYOR — коли я пробував абузити, Мекс сильно брив менеСвої старі аккаунти я апріорі заганють в лаунчпад, тому що фармом фандоса і спредіків там давно виконані всі умови і така активність, просто як невеличкий бонус для мого балансуДедлайн: TBA, але тге EDGE планується 31го числа, тому думаю що залишилось 3-5 днів максимумСтосовно RK та інших страшилок про Mexc — він давно цим всим переболів, рк знімають швидко, гроші виводять без проблем, pnl не списуютьІ взагалі, я вважаю Mexc однією з найкращих бірж, яка зараз існує, скільки б ми його не виносили він все одно дає заробити🐈
👁 2,950 26-02-10 10:00
Як біржа ХТ кинула работяг вчора на профіти?Понеділок, ринок скучний, ворку було мало вчора і окрім справедливої на VANA, особливо нічого і не було. Я АФКшив на лижах, приїхав з думкою про те, що сьогодні фрі вихідний і просто чілив.В 23:00 на біржі XT відв'язались акції AMZNX та MAON на 70% від реальної ціниВ 23:02 я вже відкупив пролив в -70% і поставив акції на вивід на біржу Gate (моя помилка)Паралельно зробив додеп і довідкупив вже менший пролив (-30-40%), продав їх в -10% від риночної (зафіксував 20-30% прибутку) і і поставив на вивід USDT (їх вивело)В 23:35 і пізніше масово почали роздавати РК на аккаунти (розлог + не можливість зайти)В 01:00 почали списувати pnl і відкачувати торгиДалі було три фінала:– Ви вивели все в usdt і вам просто намалювали мінус на аккаунті (супер сценарій, аккаунт в мусор і на нового дропа новий акк)– Вам списали pnl і просто віддали ваші usdt (в цілому ок, але якщо враховувати що в деяких профіти були 10к+ то таке наче насри в рот)– Вам до сих пір морозять аккаунт і можуть дати РК на 180 днів (найгірший фінал, бо в таких ситуаціях по РМу треба депать багато, щоб винесли багато і стейкінг під 0% на 180 не оч)До чого я це? Я не плачу стосовно списанного pnl, це було весело + контент в соц мережі, але з іншого боку, якщо біржа втратила гроші – відкат і всьо ок, але якщо юзер втрачає гроші через біржу – це проблема юзера 🤡Робіть висновки, кидайте біржі при першій можливості, а на погрози в суд – забийте, нічого ніхто нікому не зробитьP.S. Витрачати час на "розборки" за профіт сенсу немає, ніхто нікому нічого не поверне
👁 2,450 26-02-03 11:22
Hello👋Сьогодні скучний день, ворку поки не бачу, можливо на вечір знову дадуть спреди з акціями, як це було вчора, а поки я до вас з інтструментами, які я використовую для ворка:Цей пост час від часу буду редактувати і доповнювати + він буде в закріпі, можливо, якщо ви читатимете цей пост пізніше, деякі з них вже не будуть актуальними🎃Трекери справедливих цін:– @ALLIN1_spread_bot– @FairPriceCrypt0– @fairpricecex– @fairprice_futures– @GATE_FairPrice_Spreads– @fair_last_priceБезкоштовні арбітражні парсера:– @mexcdex– @MexcDexSpreadTracker– @futures_spreads7Платні парсера:ArbitrageServices – купив лайфтайм доступ– @invest_arbitrage_bot – 80$ в місяць, але воно того варте + коммюніті коли + відкидую 10% якщо заколиш гарний спредСюди можна було б додати Vision / Lopata / Jarvis – але, це все максимально індивідуально, зараз ринок і так поганий, тому шанс впустити якийсь "жирний" спред мінімальнийСервіс для ведення ферми MEXC:– @Mexc_Telegram_Bot – є можливість керувати фермою з одного аккаунта, або напряму з ботаСервіси для трекінгу гаманців:– @ray_magenta_bot– @EtherDROPS9_bot– https://intel.arkm.com/Трекінг промок / займів / лаунчпулів:– https://uacryptoinvest.com/arbitrage– https://uainvest.com.uaЛістинги:– @AS_listing_bot– @coin_listing– @gate_fut– @NewListingsFeedВ цілому, цього вистачає щоб бачити 90% ситуацій на ринку, але це не панацея і не кнопка бабло. Сюди варто додати, що найцініший інструмент це досвід + вміння працювати з РМ'ом.
👁 1,070 26-01-27 11:51
GM👋Давно треба було зробити цей пост, але все ніяк руки не доходили... Але з іншого боку, краще пізно чим ніколи, правда ж?На жаль, або на щастя, ринок ретро для мене остаточно помер. Я не бачу в ньому тих профітів і ідей, які я зміг найти навіть літом минулого року. Проекти скамлять своїх користувачів, дропи вже навіть в б/у рідко роздають, на критерії всі давно забили і можливо, один із десяти проектів ще щось час від часу рорздають (Lighter до прикладу)🎣Я думаю всі давно зрозуміли, що фармить "новий" L2/L1, крипто соціальну мережу, стейкінги і т.д. — стрілять самому собі в ногу, з надією на те, що колись хтось мені щось роздасть (ага, моліться на 0 профіта)Так, в моєму пулі залишилось ще декілька проектів:— Backpack (жду дроп)— OpenSea (жду дроп)— Arkham (жду дроп)— Ethereal (фармлю дельтою)— Variational (фармлю дельтою)Але це не більше ніж ворк "коли скучно", для себе я давно зрозумів, що якби я і далі сидів фулл ретро, то скоріш за все працював би десь на роботі, а зарплату палив би за майбутні фантики від проектів.Літом, я переключився на іншу сферу — назву її фліпи, бо вона включає в себе все, де можна отримати гроші в моменті на ринку!До чого я це?🤡Канал мені чесно закидати досить таки шкода, маючи около 1000 переглядів на постах, тупо "вбивати" його інактивом. Тому, з цього дня, я змінюю тематику і буду більше підсвічувати те, що роблю на ринку.Так, я міг писати і далі про ОКХ і Binance Alpha і тим самим стати схожим на 90% інших каналів. Можливо в цьому і був би сенс, але навіть в цих альфах профіти зараз копійки, тому — не для мене🙌Ну і в честь цього, сьогодні мабуть накатую пост (хай буде для закріпленного смс) з існтрументами, які я використовую в роботі.Ну і якщо у вас є питання - welcome🎮
👁 2,280 25-12-05 15:40
Якщо ви лоубанк / middle банк і вам скучно на ринку, рекомендую придивитись до фліпів BTC на Mexc💰Я сам сижу їх фліпаю і буду щодня писати про результати в себе в шитпості, але зараз не про це. Короткий гайд, як я роблю аккаунти і фармлю трошки usdt.РЕЄСТРАЦІЯ:— Роблю аккаунти на свою рефералку, проксі Кенія / Грузія / Турція / Нігерія— Після реєстрації даю аккаунту полежати (мінімум сутки), також роблю депозит в 30$ на аккФАРМ:— Ставлю плече х500 на BTC— Ставлю SL, переключаю його з "Ціна" на "ROE" і вписую -1%— Дивлюсь тренд на графіку (куди ми йдемо) і пробую відкривати позицію в цю сторону— Якщо пішов рух, я переміщаю свій SL разом з рухом— Якщо графік став на місці (просто стоїть +- в одних діапазонах) — я крию позу, скоріш за все її виб'є і графік розвернетьсяНЮАНСИ:— Перед відкриттям пози завжди моніторю чи є комса 0% (платити 0.04% з 500х це дуже боляче)— Фармлю всі 3 млн доступних, ETH через просадку по ліквідності не торгую— Профіт переливаю через премаркет (виводи не намагайтесь, попросе КУС)— Якщо злітає комісія, прохожу тут ризик-контроль і в 90% її повертаєРинок зараз скучний, час від часу є арбітражі як вчора на XNY, або сьогодні на piggysell. В цілому не бачу причин не лутати додаткові собі 50-100-200$ в день чекаючи чогось серйознішого 🐸