Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Пригоди з Маузером. Підземна (та й не тільки) Одеса!
Added 06 Jan 2025

Пригоди з Маузером. Підземна (та й не тільки) Одеса!

@mauser_channel
Number of subscribers: 2 212
Photos: 1,130
Videos: 115
Links: 298
Description:
ютубчик : https://www.youtube.com/@RomanMauserUA підземелля та й не тільки. Історія нашого краю. Зв'язок зі мною: @mauser_od Наш чат - https://t.me/+sO61eII6vv41NDky https://www.tiktok.com/@roman_mauser https://www.instagram.com/mauser_blog
Source

Пригоди з Маузером. Підземна (та й не тільки) Одеса! | Усіх штормить від приколів із «мирним планом»: хтось уже будує собі ро...

Усіх штормить від приколів із «мирним планом»: хтось уже будує собі рожеві мрії про хороше й мирне життя, а я вас розчарую: путін цю війну не припинить зараз. Проваливши бліцкриг, він поклав на одну чашу терезів майбутнє рф та її економіку, а на іншу - свою манію - Україну.Прикол із «мирним планом» - це кістка, яку кинули в інформаційний простір.Трамп - окрема історія: він старий довбень, і це вже очевидно. Йому байдуже на все, він хоче Нобелівку миру перед смертю.Погляньте на Газу і його «план». Він натиснув на Ізраїль, ті погодилися (питання - чи були варіанти?) і вивели війська з Гази (можливо, і не варто було там починати - не знаю). І що далі? Де хвалені мирні плани та їхня реалізація?Хто стежить, той бачив: ХАМАС уже відмовився їх виконувати. Тобто одразу. Вангую: там буде нова війна, бо нічого кардинально не змінилося. ХАМАС не знищений, а навпаки - укріпився й надихнувся.Щодо нашої ситуації - кістка, кинута Трампу, та його тиск - це типове «це ж було вже» (с). Ми забудемо про цю історію через певний час, як забули про угоду щодо мінералів. Усі, хто хоча б трохи розумівся на можливості видобутку мінералів і рідкісноземельних, усвідомлювали: повна маячня. В умовах бойових дій ніхто не вкладатиме сюди сотні мільйонів-мільярди, щоб видобувати ништяки.Зараз ситуація аналогічна: у Трампа таргани знову в агресії; він не розуміє, що так справи не робляться. А якщо й розуміє - то йому начхати. Ми знову заручники ситуації: путін хоче повністю нас деморалізувати, б'є по нашій енергетиці та опаленню. Ракет у небі стане більше - він їх накопичив. Миром і не пахне.Миром запахне, коли в рф не будуть зводитися кінці з кінцями. Або коли путін одумається й пожаліє майбутнє росії (лол, хто в це вірить?).Коротше, розслабтеся щодо цього питання й настройтеся на боротьбу щодо інших. Нічого не закінчується.коротше аналітіка від Маузера поки ми збираємося на нові відео))і не пишіть: КАНАЛ НЕ ПРА ПАЛІТІКУ - одразу банан.