Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Пригоди з Маузером. Підземна (та й не тільки) Одеса!
Added 06 Jan 2025

Пригоди з Маузером. Підземна (та й не тільки) Одеса!

@mauser_channel
Number of subscribers: 2 212
Photos: 1,130
Videos: 115
Links: 298
Description:
ютубчик : https://www.youtube.com/@RomanMauserUA підземелля та й не тільки. Історія нашого краю. Зв'язок зі мною: @mauser_od Наш чат - https://t.me/+sO61eII6vv41NDky https://www.tiktok.com/@roman_mauser https://www.instagram.com/mauser_blog
Source

Пригоди з Маузером. Підземна (та й не тільки) Одеса! | за*бав ютуб. Все робить щоб креатори страждали. Видає фіксовану кількі...

за*бав ютуб. Все робить щоб креатори страждали. Видає фіксовану кількість переглядів, щоб ти не знімав. ну буде кореляція, типу якщо гарно зняли +50%. Гроші з нйого - це якісь копійки, 1 доллар за 1300 переглядів. Це щоб ви розуміли, чому я прошу на їжу Валентину та його котикам, бо з ютуба толку нема, а у нього ті коти ще й хворі, їм треба корм спеціальний, 2кг - 1000 грн, пздць. Ми знімали джаз концерт в катакомбах (то давно було!) так людина грала музику, а ютуб мені дав 4! страйка що це я музику поцупив. Обмеження всюди. Говориш російською - це взагалі баста, москалів буде більше ніж блох на цуценяті, тому попередній канал я і вбив, хоча ролики там класні. І тік ток - повна протилежність - рекомендує, дає купу переглядів, нічого не вимагає майже. Ви наш тік ток бачили? Там переглядів х100 ніж в ютубі, хоча я приділив йому менше ніж 1% відсотка часу та зусиль. Бо зйомка відео на юутб -це ПОВНИЙ ДЕНЬ та ще годин 10-15 монтажу у продовж тижня, залежно від того як піде. І це в мене пост-продакшн на базовому рівні, розвиватися немає сенсу, хоча є бажання. Щоб ви розуміли, наприклад Хащі чи Прессінг - вони ролікі роблять місяць-два. Там вартість пост-продакшена можете самі порахувати. Мені б хочаб 100 долларів на ролік я б був щасливий, але бюджет 5 сосисок та банка пива (чи кефіра, бо не пью) Тут в телеграмі ви мої любі, я вас люблю. Бо ви реакції ставите, коментуєте, спілкуєтесь. Інста це взагалі якийсь сюр. Що там робити нормальному блогеру - я хз. Тупі рілси та реклама реклама реклама. Тік-ток дає перегляди - але аудиторія там... вона не йде в ютуб чи в телегу, а це ї є моя мета, щоб люди доєдналися до спільноти... ще є ютуб шортс -така ж зал упа, як і тік ток, але хоча б пропонується глядачам інколи... Коротше, вибачайте за всі ці шортси на каналі, самому не подобаються. Нити можу довго, шо толку... Все одно ютубом єдиним, бо це платформа №1 у світі і там будемо продовжувати. Всіх обняв, тримайтеся, друзі!