Source
Мартин Брест | Такого, звісно, у нас в проєкті #42_тачки_на_ЗСУ ще не було. Написав ц...
5 800 Views/Reach
2025-04-10 09:34
Message №3256
Такого, звісно, у нас в проєкті #42_тачки_на_ЗСУ ще не було. Написав цю фразу - і задумавсь. Дуже часто я цю фразу у спілкуванні з Anton Senenko (великим і могучім) говорив. Шо ж у нас за проєкт такий, що постійно ізумляємось, блін. Це кіоск на колісному ходу. Колись - Форнетті, пам'ятаєте? Тепер... я навіть не знаю, як назвати це. КСП? Мікроштаб? Як? Краще я опишу. Це колісна платформа буде перефарбована, відремонтоване шасі і пол, відремонований кондиціонер, раз уж він там є (кондішен вже відремонтували, причому безплатно). Сварка там, де потрібна. Фонарі. Аккуми на 250 мАч + інвертор на 4 кВт. Старлінк. Електричний щит, розетки і розводка. На жаль - обладнати моніторами та компьютером ми не можемо, не вистачить ресурсів. Але сам кіоск переданий власником безоплатно, дяка. Так, це буде пересувна база-мікроштаб-ксп-пункт обігріву-склад-і ще щось. І гордим власником цього стане підрозділ ППО. Смєта магічного часткового перевтілення Форнетті у ППО складає 96553 грн. Такого ми ще не робили... але ми з вами багато чого незвичного навчилися робити за ці роки. Реквізити - нижче.Дякую вам. Приват 4149499086676739 (Антон Сененко) Моно 4441114443028624 (Олег Б) PayPal [email protected] Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/8saSCcLZzG