Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Маrоvi stories
Added 14 Jul 2024

Маrоvi stories

@marovi_stories
Number of subscribers: 212
Photos: 2,430
Videos: 770
Links: 547
Description:
Це особистий канал Марові Горової. Більше тут https://t.me/marovi_stories/3435 Слава Україні

👥 Number of subscribers

212
Average/Day:: 0
Average/Week:: +22
Average/Month:: +19

👁️ Average views per message

146
Average/Day:: 60
Average/Week:: 152
ERR: 68.87%

📊 Messages per Day

1
Last day: 1
Week average: 1.3
Average per day: 1

Name change history

Маrоvi stories 2025-01-03
Marovi stories 2024-07-27
Marovi stories. 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 66 25-10-01 07:52
Шановні захисники і захисниці України! Брати і сестри по зброї! Щиро вітаю вас із нашим святом – Днем захисників і захисниць України!Саме завдяки тим, хто взяв до рук зброю і пішов захищати, сьогодні живе і бореться Україна.Саме завдяки захисникам і захисницям України наші співгромадяни можуть жити звичним життям: випити свою ранкову каву, відвести дітей до школи, працювати і творити, відчуваючи, що їхні серця б'ються разом з Україною. Країною, що б'ється.Довгі роки нам нав’язували комплекс жертви, говорили про сльози, поразки та невдачі. Але сучасні захисники і захисниці України довели протилежне. Ви зупинили російську агресію, зламали міф про "непереможну армію" росії, розбудили сплячий дух воїнства в Україні. Цей дух у ваших серцях! Дух українських воїнів-переможців! Кожен захисник і кожна захисниця, які поклали свої життя за Незалежність України і свободу українського народу – це міцне каміння у фундаменті нашої вічної державності. Пам'ятаємо кожного. Вічна памʼять і вічна слава усім полеглим воїнам.Дорогі захисники і захисниці України! Ви – спадкоємці українських воїнів минулого і носії слави сьогодення. Ви прокладаєте шлях для захисників України майбутніх поколінь, стаєте взірцями для нащадків. Ви творите державу щодня, зберігаєте спільну віру в сильну, вільну європейську Україну, у майбутнє наших дітей та онуків на рідній землі.Дякую кожному захиснику і кожній захисниці України за вашу ратну працю, ваше горіння, вашу самопожертву. Хто кує нашу звитягу на передовій. Хто працює для передової в тилу. Хто чекає волі у ворожому полоні.Вистоїмо. Здобудемо. Звільнимо.Слава захисникам і захисницям України! Слава Україні! Героям слава!
👁 219 25-09-25 11:21
Іґнобелівську премію миру отримали Фріц Реннер, Інге Керсберген, Метт Філд та Джессіка Вертманн за те, що показали, що вживання алкоголю іноді покращує здатність людини розмовляти іноземною мовою.Щоб здобути цю нагороду автори дослідження зібрали разом п'ятдесят носіїв німецької мови, які нещодавно вивчили нідерландську мову. Як заведено в таких ситуаціях половині піддослідних дали напій з низьким вмістом алкоголю, інших частували безалкогольними рідинами. Розподіляли учасників випадковим чином.Далі модератор (який не мав змоги дізнатися, хто трішки випив, а хто зовсім тверезий) провів дискусію нідерландською мовою. Дискусія була записана на аудіо. Її аналізували носії нідерландської мови, які не знали нічого про даний експеримент. Учасники також самостійно оцінювали власні навички володіння нідерландською мовою під час дискусії.Що ж в результаті? Учасники, які вживали алкоголь, мали значно кращі оцінки спостерігачів щодо володіння нідерландською мовою, зокрема кращу вимову, порівняно з тими, хто не вживав алкоголь. Можливо, це й очікуваний результат пов'язаний з доланням психологічних бар'єрів спілкування іноземною мовою. Але є й неочікуваний результат - алкоголь не впливав на самооцінку рівня володіння нідерландською мовою.І як то кажуть, висновки дозвольте не зачитувати, бо вони були озвучені в ході доповіді. Вчіть іноземні мови відповідально і пам'ятайте - не існує безпечних доз вивчення іноземних мов.https://www.facebook.com/share/p/1FrXLuoLCN/
👁 62 25-09-13 08:38
Краще, ніж того року я все одно зараз не напишу. З твоїм днем, рідний Миколаїв! ❤️🇺🇦*Миколаїв це спека за 40, та що там, за 50, коли навіть дихати втомлюєшья.Миколаїв це пронизливий вологий холод, що пробирає до малюсенької кісточки, при цьому на термометрі +1.Миколаїв це Південний Буг та Інгул, які обіймають місто з усіма його півостровами.Миколаїв це два мости. Один повертається, інший підіймається.Миколаїв це найкрасивіші в світі закати і світанки.Миколаїв це запах помідорів, пилу, степових трав, квітучої акації.Миколаїв це серпневе густо-синє нічне небо з зірками, до яких можна доторкнутись рукою.Миколаїв це шовковиця, яку топчуть на тротуарах, це "блін, що робити з цим виноградом, вам не треба пару ящиків", "персики гниють вже, я не встигаю їсти і переробляти"...Миколаїв це "вас тут не стояло!", "куди ви лізете!"Миколаїв - це "отам калюжа буде, обійди її, бо по пояс скупаєшься".Миколаїв це "нам це не нравиця, треба робити інакше. - Як саме? - Не знаємо, інакше, ви думайте"Миколаїв це "коктейлі Молотова готуємо отут", "шини на перехрестя", "чим допомогти, народ, є такі медикаменти а ще каністра бензину", "я вам тут котлет насмажила, їжте".Миколаїв це їхати на роботу після прильоту у власний двір, бо "я Каті обіцяла на сьогодні сукню зробить".Миколаїв це "якщо не ми, то хто".Миколаїв це олімпійські чемпіони і олімпійська витривалість. Коли між "я вже не можу", "я чесно вже взагалі не вивозю", "ридаєш вголос на безлюдному березі чи в кутку в кімнати, обличчям в подушку", а потім ще трошки можеш. І не трошки теж.Миколаїв це "мені щось сумно. - Купить тобі круасан?"Миколаїв це "ми щас до тебе прийдемо"... І чудовий вечір в затишному спілкуванні чи не менш затишному мовчанні.Миколаїв це міцне плече і допомога тоді, коли ти втратив вже останню надію.Миколаїв це густа, хоч ножем ріж, енергетика і енергія, яку не посвячений плутає з аморфним болотом.Миколаїв це прямота. Прямі широкі вулиці, прямі слова, прямі люди.Миколаїв це брутальність і така ніжність, що серце завмирає.Миколаїв перевіряє тебе, бо знає, що друзі то назавжди, навіть, якщо потім роками не бачитесь.Миколаїв це незламна сталь під м'якою оболонкою спекотного марева, степових вітрів і смачного літа.Миколаїв це вірність. Вірність слову, вірність місту, вірність СОБІ.Миколаїв це щирість. Щирість слів, щирість почуттів, яка часто отримує перемогу над ввічливістю і манерами.Миколаїв це любов. Любов з широко відкритими очима, прийняття цілісне, невибіркове, щасливе і болісне водночас.Миколаїв - місце де я - СВОЯ, в якому б настрої і стані я не була.Миколаїв - місце, де навколо - СВОЇ. З твоїм Днем, моє Місто героїв! 14 вересня 2024 р. Миколаїв
👁 75 25-09-02 16:51
Скучили за пінгвінами? Саме вчасно, бо нещодавно до «Вернадського» раптово прийшли 2000 пінгвінів!Дослідники навіть подумали, що це таке раннє повернення птахів на гніздування. Однак акваторію щільно затягло кригою, і 24 серпня пінгвіни з острова так само несподівано пішли 😱Вчені припускають, що це була міграція зграї, що полює в морі, з перепочинком острові Галіндез, де і розташований Національний антарктичний науковий центр.Ми ж думаємо, що вони прийшли розказати про новий канал "Вернадського". Тільки подивіться на цього ошатного джентльмена! Його підступна чарівність має на меті заманити вас у осередок наукових, але простих і зрозумілих матеріалів про антарктичні дослідження, фауну (і навіть трішки флори, вона також в Антарктиці буває).Якщо ж серйозно, то говорити про велике повернення пінгвінів поки рано, хоча останніми роками острів страшно уподобали теплолюбні субантарктичні пінгвіни, які раніше тут взагалі не гніздували. Тепер їхня кількість у сезон зростає іноді до 7 тисяч!Пінгвіни ж, насправді, не тільки кумедні птахи, що ходять перевальцем, а й цінне джерело інформації, адже їхня поведінка і міграції допомагають досліджувати кліматичні зміни. Так само, як і всі інші жителі Антарктики - пухнаті, пернаті, і навіть величні айсберги. Тож запрошуємо підписатися і ми. 🪓 Демократична Сокира 🪓
👁 62 25-08-16 08:17
Розкладання творчості душевнохворих на складові, це, звичайно, натуральне вивчення калу. Але дві тези все ж таки маємо.Перша - Путін не хоче перемир'я, а готовий лише на повний всеосяжний мир.Друга - потрібне вирішення першопричин війни.Ніхто так досі і не знає, що конкретно є першопричинами війни, але є обґрунтовані припущення. Є обґрунтоване припущення, що першопричина війни - Україна, її існування, як незалежної європейської держави. Запис про прагнення в ЄС та НАТО є першопричиною війни. Допомога Європи, військова і гуманітарна, як ніби ми частина Європи, є першопричиною війни. То шо Путін - хуйло і ми не боїмося це заявляти незважаючи на каби є першопричиною війни. Зеленський особисто також є першопричиною війни, і важливою, оскільки ситуація, в який криворізький клоун є лідером вільного світу, всюди їздить і в Європі всі його поважають, а вєлікій і ужасний Путін сидить на чемодані з лайном і єдиний політ на Аляску в жопу світу двома секретними літаками вважає за велику геополітичну перемогу і тріумф - це першопричина війни.Ну тобто вирішення цих першопричин війни було б цікавим експериментом, але, на щастя, лише уявним експериментом, тому що в реальності вирішення таких причин війни - це просто теза "мир настане якщо Україна не існуватиме в принципі". І я готовий повірити, що Трамп на це згодний, але ми не згодні перестати існувати, тому про що казати, лети додому, обіда не буде.Але якщо забути про тяглість тези "першопричини війни", яку нам тягають вже четвертий рік без розкриття, і просто подивитися з чистого аркуша і без емоцій на наявну ситуацію, то у нас є якась країна А, у якої в Конституції записано "Херсонська і Запорізька область, Донецька і Луганська область і Крим", і яка контролює частину цих областей, і країна Б, у якої в Конституції записано "Херсонська і Запорізька область, Донецька і Луганська область і Крим", і яка контролює частину цих областей. Якби нічого більше не було, просто ми всі вийшли з летаргічного сну, з коми, і подивилися на цю диспозицію as is, то от вам і причина війни. У нас в книзі написано що то наша земля, у них в книзі написано шо то їхня земля. Будемо значить воювати. І не доти, доки отримаємо цю землю повністю, а доти, доки в книзі не перестане бути написано, тому що першопричиною є саме книга. А потім ще подумаємо, а як так сталося, що в книзі написано? А, в книзі написано, тому що ви минулого року так написали. То ви можете виходить кожний рік написувати шо завгодно і це буде першопричиною конфлікту, виходить. Тобто першопричиною конфлікту є не просто книга, а єблани які туди хуї малюють на карті рандомно. Тобто режим ваш є першопричиною війни. А як так вийшло шо у вас такий режим. А так вийшло тому що народ ваш, всі сто з хуєм мільйонів з великим захопленням підтримує саме цей режим і інтенсивно за нього голосує, і ніхто не проти, крім опозиції яка малює квіточки з гівна по пікселю в інтернеті за мир. А всі інші можуть повторить і хочуть повторить.Тобто першопричина війни - не Херсонська область, не Конституція РФ, не Путін з Володіним, а російський народ в цілому, РФ в цілому, як явище.Тобто мир у нас із ними принципово неможливий, а перемир'я вони не хочуть.Ось такі ітогі перемовин.
👁 47 25-08-02 12:36
🐹 Пропустили традиційну новину зі світу природи і виправляємось. Свіжі хом'яки!Цього літа команда Rewilding Ukraine спільно з Центром порятунку хомʼяків та Київським зоопарком здійснила найбільші випуски європейських хом’яків у рамках програми ревайлдингу Тарутинського степу — 58 тварин отримали шанс на нове життя в дикій природі за останні 3 випуски.І не думайте, що їх випустили в степ просто так. Спеціалісти підготували їм спеціальні штучні нори (цьогоріч використовуючи повністю біорозкладні матеріали), тож принаймні тут програма доступного житла працює. Після доставки гризуни поселяються в нори, де за ними уважно стежать. Перші дні є критичними, адже хом’яки мають агресивну вдачу і можуть конфліктувати через територію. Після адаптації їх випускають у дику природу.Нагадуємо, що дикі хом’яки - це не тільки милі щічки. Ці пухнасті розносять по степу насіння, створюють сховища для інших тварин, і годують хижаків, ніде правди діти. Взагалі, дикі хом’яки досить великі – до 30 см у довжину і вагою понад 500 г.Інформація і відео: Rewilding Ukraine 🪓Демократична Сокира🪓
👁 49 25-07-31 17:04
Два роки експериментів… Чи розквітне українська бавовна?💬 Питання, яке викликає інтерес у багатьох. Це питання цікавить оборонний сектор — як складову виробництва вибухових речовин. Це питання важливе для легкої промисловості, яка критично залежить від імпортної сировини. І, що не менш важливо, це питання дедалі більше цікавить Європейський Союз. Але чи дійсно бавовна в Україні розквітає? Чи все знову залишилося на рівні чергових обіцянок у владних кабінетах? Ми вирішили з’ясувати це самостійно.➡️ Ми поїхали в поля до фермерів, завітали до науковців — у кабінети НААН та профільних інститутів, взяли інтерв’ю у дипломатів і представників уряду, аби знайти відповіді.➡️ Усі наші пошуки ми зібрали у мініфільм, ціль якого — не лише дізнатися, як ідуть справи та як витрачаються державні кошти на експерименти, а й зрозуміти, чи є в цьому процесі реальні економічні альтернативи — коли приватна комерційна зацікавленість поєднується з національною безпекою."Бавовна Made in Ukraine" — це стратегічна сировина не лише як безпекова чи промислова категорія, а й як «євроінтеграційна». Як саме? Відповідь — у фільмі.—————————————————🎞 Дивитись ➡️ https://youtu.be/q3qnWAVFyZI—————————————————🛑Тelegram🛑Сайт🛑Instagram🛑Twitter🛑Мерч 🛑 Підтримати
👁 78 25-07-11 15:50
А давайте поговоримо про інформаційну гігієну? Відео вийшло не дуже коротким, але дуже корисним і його варто подивитись кожному. Досить вестись на клікбейтні заголовки, за якими немає нічого окрім хайпу, та шерити дурниці. Прочитав — перевірив. Почув — пішов шукати, чи дійсно це правда. Дивитись всім 👇Важливі посилання, про які я згадую у відео: 2,5 тонни заморожених собак:‼️Новина, з якої все почалось. ‼️ Спростування від КП "Центр захисту тварин". ‼️ Реакція поліції Миколаївщини.‼️Дослідження Інституту масової інформації. Фейкова кома дитини:‼️Фейкова Новина від медіа. ‼️Спростування від міського голови.‼️Аналіз Комісії з журналістської етики. Вирубка дерев: правда чи міф‼️Пост анонімного телеграм-каналу.‼️Реакція міського голови. Хорор по-миколаївськи: Труп у водопровідній мережі‼️ Пост в ТГ каналі, з якого все почалось. ‼️ Офіційна новина з коментарем від правоохоронних органів.‼️Спростування від МКП Миколаївводоканал. Мер в Африці ‼️ ТГ канал, який поширив фейки ‼️Офіційна новина в асоціації міст. ‼️Офіційний пост від муніципалітету Кашкайш Інвалідність мера‼️Декларація міського голови (див. пункт про доходи) Мер-втікач ‼️пости за лютий, 2022 року: раз, два, три, чотири, п'ять. А взагалі це все можна знайти на моїй сторінці в ТГ, якщо користуватись пошуком за датами.
👁 60 25-07-07 16:36
СБУ оголосила у розшук співвласника компанії, яка виробляє чай «Мономах» і Lovare, через зв'язки з росією.Йдеться про співвласника одного з найбільших українських виробників чаю та кави АТ «Мономах» Тараса Барабаша, повідомляє «БізнесЦензор». Датою зникнення бізнесмена вказане 16 червня.У розслідуванні йдеться, що компанія Барабаша постачала свою продукцію до росії шляхом прихованого транзиту через Польщу до Білорусі. 10 червня СБУ провела обшуки в офісах «Мономаху» та у низки співробітників компанії. Бухгалтерці підприємства повідомили про підозру, а Тараса Барабаша СБУ оголосила у розшук.Найвідоміші бренди АТ «Мономах»: «Lovare», «Stefano», «Ferarra», «Три Слона», «Monomax», «Чайні шедеври», «Кавові шедеври» тощо. Виторг компанії за останні роки зріс понад вдвічі, перевищивши минулого року 2,3 млрд грн. Нині частка компанії на українському ринку, за приблизними оцінками, перевищує 25%.Товари під брендами українського виробника досі можна знайти на російських маркетплейсах Wildberries та Ozon.
👁 62 25-07-04 15:09
ПОМАДА І ВИБОРИ2 червня 1946 року — день, який змінив Італію.Уперше в історії жінки в цій країні отримали право голосу на загальнонаціональному референдумі, де вирішувалася доля країни: монархія чи республіка. Але шлях до урни був сповнений не лише емоцій — а й ризику. У багатьох місцях консервативні чиновники намагалися знищити або визнати недійсними бюлетені жінок, адже побоювались їхнього «республіканського» голосу.📌І саме тому Італію облетіли фотографії жінок, які перед кабінкою старанно витирали з губ помаду.Навіть крихітна пляма на конверті могла стати підставою для визнання голосу недійсним. Адже такий бюлетені таємно знищувалися. Жінки знали це, і тому біля дільниць виникали цілі «черги до дзеркальця», де вони знімали помаду серветками. Це був ніби ритуал: стерти червоний слід, аби його не стерли інші разом із твоїм голосом.У 1946 році італійки витирали губи перед голосуванням, бо бюлетені були у вигляді конвертів і ці конверти треба було заклеювати, зволожуючи край, і помада могла лишити плями чи сліди, що видавали виборницю або робили бюлетень недійсним, ніби це була потайна позначка, за кого вона проголосувала. Щоб зберегти таємницю вибору і не втратити голос, жінки старанно стирали помаду перед кабінкою.Це виглядає дрібницею. Але за кожним рухом ховалася мужність захистити право, якого італійки чекали сотні років.У підсумку жінки склали близько 46% усіх виборців, і саме їхній вибір допоміг Італії стати республікою.Ці маленькі героїчні вчинки — витерти помаду, захистити свій бюлетень, відстояти чергу на вибори попри неймовірний тиск — стали величезним кроком для всієї країни.До речі, про цю епоху знято чудовий фільм “C’è ancora domani” (Є ще завтра) режисерки Паоли Кортеллезі. Якщо вам цікаво відчути атмосферу тих днів, то дуже рекомендую!А ви знали про цей дивний ритуал із помадою на перших виборах для італійок?