Source
Маріуполь ⚡️Новини | Мені сказали: три з половиною місяці тут будете. А я вже три роки тут"...
217 Views/Reach
2026-02-02 15:49
Message №11823
🥺"Мені сказали: три з половиною місяці тут будете. А я вже три роки тут": в окупованому Маріуполі зупинені ремонти будинків☝️На багатьох житлових об’єктах зупинилися так звані ремонтні роботи. Про це повідомляють місцеві жителі. Причини "замороження" відновлення будинків, що постраждали внаслідок російського вторгнення, невідомі. Коли роботи будуть відновлені — не повідомляється.😱Жителі міста заявляють, що вже роками очікують можливості повернутися до власних квартир. Зокрема, у складному становищі опинилися пенсіонери. Так, на одному з відео жінка похилого віку розповідає, що вже понад три роки проживає у гуртожитку, хоча окупанти обіцяли завершити роботи в її аварійному будинку за три місяці. Люди побоюються, що можуть так і не дочекатися повернення до рідних осель.😡Нагадаємо, що окупанти також зупинили зведення так званого "компенсаційного житла". Натомість місцева так звана "адміністрація" активно привласнює квартири та будинки маріупольців, які були змушені покинути місто через блокаду та окупацію. Таке житло визнають «безхазяйним» і передають у муніципальну власність. При цьому до списків нерідко потрапляють і квартири жителів, які залишилися у місті. Крім того, на місці знесених будинків зводять іпотечні багатоповерхівки. Юридичні адреси змінюють, аби колишні власники не могли претендувати на свою власність. Тисячі родин маріупольців залишаються без житла.