Source
Маріуполь ⚡️Новини | У нас замерзають старики та діти!": в Маріуполі проблеми з електрозабе...
148 Views/Reach
2026-01-10 08:53
Message №11559
😱"У нас замерзають старики та діти!": в Маріуполі проблеми з електрозабезпеченням ❗️Жителі тимчасово окупованого міста скаржаться на відсутність електрики у будинках. За їхніми словами, світла немає кілька діб, а комунальні служби на скарги не реагують. Зокрема, жителі будинків по вулиці Олімпійській, 169 знаходяться без світла з четвертого січня. "Просто байдуже ставлення до численних, щоденних заявок від мешканців, які змушені виживати без світла ось уже п’ять діб! Зверталися в РЕК, ЖЕК....Результату нуль!" - обурюються люди у соціальних мережах 😣Аналогічна проблема й у жителів по вулиці Лавицького 3, 5 та по проспекту Нахімова 152, 154, 156. Маріупольці пишуть, що у будинках вже кілька днів немає й води. Профільні служби навіть не беруть слухавку. "Мабуть їм зовсім наплювати на цю ситуацію, служба 113 також не реагує на наші дзвінки. У нас замерзають старики та діти!" - у відчаї повідомляють люди В окупації за чотири роки не змогли вирішити ключові комунальні проблеми: жодної заміни мереж, проблеми з водопостачанням, аварійні ситуації на котельнях. Замість цього окупаційна адміністрація займається зведенням іпотечних будинків під продаж та розробленням чергових "стратегій туристичного розвитку". Усе для відмивання коштів. А ось реальні проблеми залишаються невирішними.