Source
malkintusa | оце приїжала мама і ми багато говорили, я розповіла їй пару ситуацій, ...
7 090 Views/Reach
2025-12-20 18:21
Message №2133
оце приїжала мама і ми багато говорили, я розповіла їй пару ситуацій, які стались зі мною цього року і вона сказала, що мій найбільший мінус це добре серцещо я всіх жалію, всім допомагаю, іду на зустріч, краще дам грошима, все сприймаю за урок собі, ділюсь, допомагаю, віддаю каже: бабушка Таня (це мама моєї мами, яка рано померла) була така сама. і ти в неї вдалась. ти така сама з мʼяким серцемі це закрило мій найголовніший гештальт всього життябо я росла з мамою тата. бабушку по татовій лінії також звали Алла і все моє дитинство вона постійно мені казала, що я черства, що я не маю серця, що я зле вовченя (тепер ми знаємо, що моя черствість з нею була лише захистом на усі маніпуляції, а не істинною особистістю)але оце зле вовченя переслідувало мене все життя. все життя у мене було відчуття, наче я намагаюсь це зле вовченя перемогти і сховатиі це якраз приклад внутрішніх упереджень/віри і фактівя роками вірила, що я погана людина, яка прикидається хорошою і що от от всі зараз побачать це зле вовченя, яке я ховаю а якщо розглянути факти, то я ще та тєрпіла і «спасатєльніца»)))і все життя страждала не від внутрішнього вовченя, а від бажання зробити доброреально найбільше за що я отримувала піздюлей в житті і зло - це за те, що проявляла мʼякість і поступливість