Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Відключення електрики. Львів та область. Електрика. Вода. Є світло?
Added 14 Jul 2024

Відключення електрики. Львів та область. Електрика. Вода. Є світло?

@lvivpoweroutage
Number of subscribers: 1 944
Photos: 699
Videos: 134
Links: 1,780
Description:
💡Графіки відключення електрики (світла). 📄 Новини на тему енергетики 🔋Поради, обговорення енергозабезпечення та автономності Відключення газу. Відключення води

👥 Number of subscribers

1 944
Average/Day:: -1
Average/Week:: -5
Average/Month:: -21

👁️ Average views per message

842
Average/Day:: 735
Average/Week:: 958
ERR: 43.31%

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

⚡️ Ситуація з енергетикою по Україні станом на 6–7 листопада 2025 рокуМинулої ночі відбулася одна з наймасованіших балістичних атак від початку повномасштабного вторгнення.Основними цілями ворога стали ТЕЦ і ГЕС у центральних та східних регіонах.Унаслідок ударів у більшості областей — аварійні відключення, перепади напруги та пошкодження інфраструктури.🔌 Оновлення по регіонах:Київ: фіксуються серйозні перепади напруги. Метро працює у штатному режимі, однак можливі тимчасові обмеження споживання.➤ Дніпро: щонайменше 12 ракет по місту. 1 загиблий, 11 поранених, серед них — двоє дітей. Уночі велика частина міста залишалася без електрики. Енергетики поступово відновлюють живлення.Раніше, 6 листопада, ворог ударив дронами по Павлограду, внаслідок чого знеструмлено частину міста та Синельниківщини. Окрім цього, ударом по шахтній інфраструктурі було знеструмлено вісім шахт, під землею перебували 2595 гірників — усіх успішно підняли на поверхню.➤ Харківщина: 8 постраждалих, зруйновано будівлю АЗС. Метро тимчасово не працювало через знеструмлення — нині функціонує як укриття.➤ Одещина: ворог на протязі двох ночей підряд завдає удари по енергооб’єктах. Жертв немає, електропостачання поступово відновлюють.➤ Полтавщина: м. Горішні Плавні залишились без світла, води та тепла — оголошено режим надзвичайної ситуації. Знеструмлено Кременчук, у Полтаві — сильні перепади напруги. ➤ Кіровоградщина: за попередніми даними, щонайменше 40 дронів та кілька ракет атакували Світловодськ — місто, де розташована Кременчуцька ГЕС. Наразі проїзд через дамбу перекрито, у сусідньому Кременчуці зафіксовано блекаут. Через проблеми з енергопостачанням воду подають лише по три години вранці та ввечері. Триває ліквідація наслідків та відновлення ліній живлення.➤ Миколаївщина: росіяни атакували «Шахедами» промислові об’єкти в Миколаєві. Без постраждалих.➤ Чернігівщина, Сумщина, Черкащина, Запорізька область: фіксувалися вибухи та локальні знеструмлення. Пошкоджено залізничну інфраструктуру — рух потягів здійснюється із затримками.🔗 Підписатись | 💬 Чат
⚡️ Ситуація з енергетикою по Україні станом на 30 жовтня — 5 листопада 2025 рокуВ усіх регіонах України періодично діють графіки відключень, однак найбільше — на Лівобережжі та в Києві.Після завершення ремонтів усі енергоблоки АЕС знову підключені до мережі, що суттєво стабілізувало енергосистему.Наразі ворог продовжує атакувати енергетичну інфраструктуру в прикордонних областях, проте масових відключень через удари не зафіксовано.🔌 Оновлення по регіонах за цей період:➤ Донеччина: зафіксовано удар по підстанції, тимчасово було знеструмлено весь регіон.➤ Чернігівщина: ворог кілька разів атакував енергооб’єкти у прикордонних районах, енергетики працюють над відновленням.➤ Харківщина: частково пошкоджені мережі після обстрілів.➤ Сумщина: здійснювались атаки по прикордоних підстанціях➤ Одещина: атакований енергооб’єкт біля порту під час атаки на портову інфрасткуктуру, що спричинив тимчасове знеструмлення кількох районів.💡 Загалом енергосистема України поступово відновлюється, але ситуація залишається напруженою через постійні обстріли прикордонних регіонів.🔗 Підписатись | 💬 Чат
⚡️ Ситуація з енергетикою по Україні станом на 24-26 жовтня 2025 рокуЗа розпорядженням НЕК «Укренерго» у низці регіонів діють графіки відключень з 09:00 до 22:00 — обсягом від 0,5 до 1 черги.Останні удари по енергетичній інфраструктурі зафіксовано в ніч на 24 жовтня. Попри постійні атаки дронами та балістикою, прямих обстрілів енергооб’єктів упродовж двох днів не було. Це може бути пов'язано із зміною старатегії або ж накопичення засобів для ураження. 🔌 Оновлення по регіонах:Київ і область: діють графіки відключень за командами «Укренерго».➤ Полтавщина: у будні дні діяли графіки відключень, наразі скасовані.➤ Чернігівщина: найскладніша ситуація — діють графіки відключень, подекуди до 10 годин без електрики на добу.➤ Харківщина: графіки діють, але сьогодні відключення скасовані.24 жовтня росіяни обстріляли енергооб’єкт у Чугуївському районі, а також влучили по м. Лозова — близько 25 тисяч абонентів були без світла.➤ Сумщина: діють графіки відключень, ситуація стабільна.➤ Запорізька область: раніше діяли графіки, наразі електропостачання відновлене.➤ Дніпропетровщина: у будні дні діяли відключення, нині скасовані.24 жовтня рф знову атакувала шахту ДТЕК — під час атаки під землею перебували 496 працівників, усіх безпечно вивели, постраждалих немає.---💡 Енергосистема поступово відновлюється, енергетики продовжують ремонтні роботи.🔗 Підписатись | 💬 Чат
Надзвичайна ситуація на магістральному водогоні триває - ЛьівівводоканалМи змушені визнати: Львівводоканал зіткнувся з наймасштабнішим викликом для системи водопостачання міста за останні десятиліття.Ситуації, коли частина міста залишалося без води протягом трьох діб, а повторні аварії не дозволяли стабілізувати подачу — не пам’ятають навіть ветерани підприємства.Сьогодні вранці ми завершили ремонтні роботи й відновили подачу води до міста. Почали наповнювати систему, адже після аварії понад 30 км магістралей і великі резервуари були повністю спустошені. Для цього потрібно 7–8 годин — поступово, щоб не пошкодити мережу.Ми докладали максимум зусиль, регулюючи тиски, аби бодай частково подати воду людям, хоча б до перших поверхів.Але під час цього процесу різко впав тиск на насосних станціях — як виявилося, через нове пошкодження магістрального водогону в районі села Домажир, по інший бік річки від місця, де учора ліквідовували попередню аварію.Аварійні бригади вже працюють на місці, керівництво Львівводоканалу та міста виїхали на місце нового пошкодження для координації робіт. Роботи тривають без перерви.З таким викликом Львівводоканал ще не стикався. Персонал працює на межі можливостей — люди не сплять другу добу.Ми розуміємо обурення мешканців Залізничного та Шевченківського районів, які вже третій день без води. Але щиро просимо — не спрямовуйте злість на працівників, які сьогодні роблять усе можливе й неможливе, щоб місто знову було з водою.🚰 Робота водовозок продовжена — вони працюватимуть, доки не буде відновлено централізоване водопостачання.Це випробування ми зможемо пройти лише разом — спільнотою міста, яка підтримує одне одного навіть у найскладніші моменти.Дякую всім, хто розуміє і підтримує 🔗 Підписатись | 💬 Чат
⚡️ Ситуація з енергетикою по Україні станом на 23 жовтня 2025 рокуЗа розпорядженням НЕК «Укренерго» у більшості областей сьогодні діють графіки погодинних відключень — з 07:00 до 23:00.В окремих регіонах — до трьох черг одночасно.🔌 Оновлення по регіонах:➤ Київ і область: графіки відключень розбиті на 30-хвилинні інтервали, по 2 підчерги в кожній. Деякі групи будуть без живлння до 7 годин але один раз на добу➤ Полтавщина: одночасно вимикається до 1,5 черги. У середньому по 3 години двічі на добу➤ Черкащина: обмеження до 2 годин двічі на добу ➤ Чернігівщина: найскладніша ситуація — відключення тривають з 1 жовтня, максимальний проміжок без світла — до 6 годин. Вночі ворог знову атакував три енергооб’єкти у Корюківському та Новгород-Сіверському районах.➤ Харківщина: відключення діють за графіками, інформацію можна перевірити у Telegram-каналі «Харківобленерго».➤ Сумщина: вимкнення по 1,5 черги; область частково знеструмлена через удари по залізничній інфраструктурі.➤ Житомирщина: без світла до 3 годин на добу. ➤ Запорізька область: обмеження до 3,5 годин.➤ Дніпропетровщина: у Кам’янському та Павлограді пошкоджено енергооб’єкти внаслідок нічної атаки. Графіки діють, відключення теж до 3 годин двічі на добу. Але наразі відклюення у день для деяких груп скасовані. ➤ Кіровоградщина: відключення у Кропивницькому й Олександрійському районах, до 2 годин двічі на добу.🔗 Підписатись | 💬 Чат
🚨 Ситуація з енергетикою по Україні станом на12.10.25🤬 Ворог продовжує методично бити по енергетичній інфраструктурі, в основному в прикордонних регіонах.➤ Чернігівщина: діють графіки відключень. У м. Славутич через перевантаження електромереж можливе повернення графіка 3 на 3. В області пошкоджено енергооб’єкт та автозаправку.➤ Одещина: пошкоджено об’єкт газової інфраструктури, також зафіксовано влучання в енергетичний об’єкт. Деякі райони поблизу Одеси досі без електропостачання.➤ Донеччина: атака по об’єктах енергетичної інфраструктури.➤ Сумщина: ситуація з електропостачанням поступово нормалізується.Графіки аварійних відключень, запроваджені НЕК «Укренерго», скасовані — система працює у звичайному режимі.Без світла залишаються понад 20 тисяч абонентів, переважно у 5-кілометровій прикордонній зоні.У Шосткинській громаді після удару відновлено водо- та газопостачання, тривають роботи з повернення стабільного електроживлення.🕐 Щодо можливих нових атакЗакінчився 48-годинний період попередження, про який писали багато моніторингових каналів.Навпаки, за попередніми даними, усі борти Ту-95МС та Ту-160 з авіабаз «Енгельс-2» і «Оленья» покинули європейську частину рф.На мою думку, це може свідчити про те, що росіяни очікували удару у відповідь саме по авіабазах, з яких злітають бомбардувальники.Або ж, переконавшись у неефективності попередньої атаки, змушені змінювати тактику. 🔗 Підписатись | 💬 Чат
❄️ Вже наступних вихідних в Україні прогнозують різке похолодання. ⚡️Чи вплине це на відключення електроенергії?Отже маємо вище чудову позитивну новину про підняття лімітв на імпорт. Міністр енергетики запевняв, що можливо відключення взагалі вдасться уникнути. Давайте порахуємо разом який ми маємо запас потужностей. Раніше О. Харченко зазначав, що кожен градус зниження температури вимагає від енергосистеми додаткових 200 МВт. Проте ці розрахунки були зроблені до війни. Зараз ситуація змінилася, і цей показник може бути близьким до 150 МВт через кілька факторів:1. Чимало потужних споживачів електроенергії залишилися на окупованих територіях або зупинили роботу.2. Значно скоротилася кількість населення.3. Підвищення тарифів на електроенергію зробило її менш доступною для опалення в порівнянні з газом.На сьогодні максимальний імпорт електроенергії у пікові години становить близько 2100 МВт, а при особливих умовах 2350 МВт, Сьогодні та вчора імпорт був в районі 700 МВт, тож на сьогодні загальний запас по імпорту енергії сягає 1650 МВт. Тоді 1650/150 = 11 це означає, що вистачить на ~11 градусів зниження температури до моменту, коли імпорт перестане покривати потреби.Візьмем за приклад вечірні пікові години сьогодні-завтра 18:00 - 21:00 Середня температура наразі в цей час: 10 - 11 ℃ Отже, якщо температура опуститься нижче нуля, вже в найближчі тижні можливі відключення в пікові години — до 2 годин вранці та ввечері. Це якось не співпадає з прогнозами міністра. Можливо будуть підключенні додаткові потужності про які не говорять, можливо щось вийде з ремонту і т.д. Що ви думаєте? Чи варто готуватись до відключень? Пишіть свої думки в коментарях!🔗 Підписатись | 💬 Чат