Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Відключення електрики. Львів та область. Електрика. Вода. Є світло?
Added 14 Jul 2024

Відключення електрики. Львів та область. Електрика. Вода. Є світло?

@lvivpoweroutage
Number of subscribers: 1 944
Photos: 699
Videos: 134
Links: 1,780
Description:
💡Графіки відключення електрики (світла). 📄 Новини на тему енергетики 🔋Поради, обговорення енергозабезпечення та автономності Відключення газу. Відключення води
Source

Відключення електрики. Львів та область. Електрика. Вода. Є світло? | ️ Вже наступних вихідних в Україні прогнозують різке похолодання. ⚡️Чи...

❄️ Вже наступних вихідних в Україні прогнозують різке похолодання. ⚡️Чи вплине це на відключення електроенергії?Отже маємо вище чудову позитивну новину про підняття лімітв на імпорт. Міністр енергетики запевняв, що можливо відключення взагалі вдасться уникнути. Давайте порахуємо разом який ми маємо запас потужностей. Раніше О. Харченко зазначав, що кожен градус зниження температури вимагає від енергосистеми додаткових 200 МВт. Проте ці розрахунки були зроблені до війни. Зараз ситуація змінилася, і цей показник може бути близьким до 150 МВт через кілька факторів:1. Чимало потужних споживачів електроенергії залишилися на окупованих територіях або зупинили роботу.2. Значно скоротилася кількість населення.3. Підвищення тарифів на електроенергію зробило її менш доступною для опалення в порівнянні з газом.На сьогодні максимальний імпорт електроенергії у пікові години становить близько 2100 МВт, а при особливих умовах 2350 МВт, Сьогодні та вчора імпорт був в районі 700 МВт, тож на сьогодні загальний запас по імпорту енергії сягає 1650 МВт. Тоді 1650/150 = 11 це означає, що вистачить на ~11 градусів зниження температури до моменту, коли імпорт перестане покривати потреби.Візьмем за приклад вечірні пікові години сьогодні-завтра 18:00 - 21:00 Середня температура наразі в цей час: 10 - 11 ℃ Отже, якщо температура опуститься нижче нуля, вже в найближчі тижні можливі відключення в пікові години — до 2 годин вранці та ввечері. Це якось не співпадає з прогнозами міністра. Можливо будуть підключенні додаткові потужності про які не говорять, можливо щось вийде з ремонту і т.д. Що ви думаєте? Чи варто готуватись до відключень? Пишіть свої думки в коментарях!🔗 Підписатись | 💬 Чат