👁 128
23-09-26 10:14
Вбивство правоохоронця на Радехівщині – двом місцевим мешканцям винесено вирок🔹За публічного обвинувачення прокурорів Жовківської окружної прокуратури 61-річного та 34-річного чоловіків визнано винними в умисному вбивстві правоохоронця.🔹Їм призначено покарання у виді довічного позбавлення волі та 15 років позбавлення волі. 🔹Прокурори в суді довели, у 2015 року, на Радехівщині засуджені жорстоко вбили дільничного інспектора міліції.🔹Вони розпивали алкогольні напої біля магазину, де були місцеві мешканці, серед яких і правоохоронець. 🔹Згодом між старшим обвинуваченим почалась бійка з одним із них. Дільничний втрутився та намагався припинити конфлікт. 🔹Проте у відповідь отримав удари кулаками та трубою, від яких втратив свідомість. Тоді засуджений прив’язав потерпілого за ногу ланцюгом до кінної підводи та разом зі своїм спільником тягнув його дорогами селища. На півдорозі він наказав останньому повертатися додому, а сам за межами селища скинув труп потерпілого у канаву та втік з місця події.