Source
Львівська обласна прокуратура | Облаштували підпільну «лабораторію» із виготовлення психотропів – на С...
416 Views/Reach
2024-10-31 09:00
Message №2261
Облаштували підпільну «лабораторію» із виготовлення психотропів – на Стрийщині судитимуть двох чоловіків🔹Прокурори Стрийської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо двох уродженців Сумської області. Їм обом інкримінують незаконне виготовлення та зберігання психотропних речовин, з метою збуту та в особливо великих розмірах, придбання, зберігання прекурсорів, обладнання для виготовлення психотропних речовин. Одному з них додатково - придбання та зберігання психотропних речовин в особливо великих розмірах без мети збуту.🔹Слідством встановлено, що 20-ти та 21-річний чоловіки облаштували «лабораторію» для виготовлення амфетаміну. Для цього вони орендували будинок в одному з сіл Стрийського району. У подальшому чоловіки мали намір збувати психотропну речовину.🔹Покрокову інструкцію про спосіб виробництва забороненої речовини обвинувачені отримували від адміністратора одного з Telegram-каналів, який пов’язаний з розповсюдженням наркотичних та психотропних речовин.➡️Детальніше