Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Енергії дня
Added 06 Dec 2025

Енергії дня

@lunniesutki
Number of subscribers: 579
Photos: 1,910
Videos: 161
Links: 119
Description:
Ранкове налаштування кожного дня для гармонійного життя.

👥 Number of subscribers

579
Average/Day:: 0
Average/Week:: +1
Average/Month:: -10

👁️ Average views per message

155
Average/Day:: 140
Average/Week:: 150
ERR: 26.77%

📊 Messages per Day

1.8
Last day: 0
Week average: 1.3
Average per day: 1.8

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 178 26-05-08 04:58
8 травня. Доброго ранку! В нас вчора знову був такий шалений вітер, що робити на землі щось було не можливо, ще й сонце, а ввечері й мошка добавилася. Важка праця, дуже важка фізично. Шукаю зараз якісь електричні засоби, щоб обробляти землю. Культиватори, щось таке. Може хтось щось підкаже, буду дуже вдячна. Бо купила вже і кущоріз, і секатор на акумуляторах. Це значно полегшує роботу з квітами та й взагалі рослинками. Тож прошу допомоги. Не хочеться витрачати час та сили на те, що можна зробити значно легше та скоріше за допомогою того, що вже люди придумали. От тільки підробок під справжнє зараз повно і ціна не показник: дороге може зламатися дуже швидко, а дешеве працювати і працювати. Чим ви користуєтеся? Я взагалі намагаюся все робити швидко і з задоволенням. Якщо не хочеться, а я це називаю не йде, то відкладаю, чекаю слушного моменту. Продавлювати щось давно перестала. Примушувати себе також. Можу умовити, шукати аргументи, а через силу зась. Слушний момент завжди приходить. Треба тільки слухати себе і робити в правильні дні. Тож сьогодні в нас день колективної енергії. Разом можна гори звернути. Якщо є щось важливе і ви боїтеся не впоратися самотужки, то кличте на допомогу друзів, колег, однодумців. Разом потягнете. Або питайте порад. І не бійтеся, не соромтеся просити допомогу. Люди відгукнуться. Найчастіше вони набагато кращі, ніж ми про них думаємо. Ось себе запитайте: чи допомогли б ви, якщо б вас попросили? Отож. Енергії буде багато. І добре, якщо ви направите її на справи, які треба зробити. Відкрийте список своїх мрій та бажань, які писали тижні три тому і йдіть по порядку, оберіть, що ви сьогодні можете зробити для себе і своєї мрії. А ввечері обовʼязково займіться творчістю: малюйте, вишивайте, танцюйте, співайте, пишіть та читайте вірші.До речі, хто питав про картини по номерах. Все просто, в Гуглі так і пишете, вам випаде купа посилань, обираєте те, що вам довподоби. Бо творчість лікує від найважчих душевних страждань. Допомагайте війську та будьте щасливими! А я хочу подарувати всім поезію мого друга Mykhailo Gumirov. Трохи щемлива, але така надихаюча. Кожне словосполучення - образ. Насолоджуйтесь. Від слова "північ" як завждиТри перші букви тьма забрала.Прогуркотіли поїзди.Прогукала сова тривало. І тиша на мій світ упала,І звуки раптом зникли всі,Розкішним ватним покриваломУкутав людство уві сні.Притиснись, червню, вмить до мене,Неспіваним - до перемог.Цвіркун виспівує натхненне Тим, хто удвох.Ріка потайна та печальна,Вщухає десь церковний дзвін, Весь світ навкруг такий вітальний,Немов уклін.Немов ці дні не знають болюОстанніх зустрічей в житті...Кохання мріється пароліВсе ж зберегти.🐎 21 місячний день08 травня 02:00➡️ 02:23 09 травня. 🌖 в знаку Водолій з 10:26 Прагнення свободи, бажання зробити щось таке революційне, з проривом вперед, новаторське- це теми які будуть панувати сьогодні.Символ: Кінь. Табун.
👁 143 26-05-07 06:33
7 травня. Доброго ранку! Сьогодні відчула, що не встигаю жити в тому ритмі, в якому живу останні місяці. Тож це сигнал змінити розпорядок дня. Прокидаюся я о 5.30, часто без будильника, тож треба змінити звичку і добавити собі ще півгодинки ранішнього задоволення. Люблю дивитись як сонце сходить, то інколи прокидаюся ще раніше. Відпочиваю вдень і саме вдень намагаюся писати, читати, навчатися, спілкуватися. Ну і о 10 вже в ліжку, бо не знаю справ, які не можна перенести на ранок. Приїхала додому в село і аж розплакалась, бо квітки просто полягали додолу. Вчорашня неймовірна спека примусила полити все, що могла, бо жалко. Ранком обійшла всіх, по піднімалися, обдивилася дерева, на деяких ще й листочків немає. Але чекаю, висновки не роблю, хоча розумію, що дещо загинуло. Але більшість розквітає та радує. Покажу вам райську яблуньку, так рясно вона цвіте вперше. Добре в селі, тихо, спокійно, хоча роботи багатенько. Але мені подобається, хоча інколи втомлююсь так, що ледь дихаю, але все в задоволення. Ми вже перебралися на літню терасу, тут і їмо, і працюємо, і відпочиваємо. Тож менше прибирання по дому, бо мій звіринець розкидує все та й бруд заносить, хоча лапи миють всі, окрім Вуглика, собаки звикли, Любчику все це неймовірно подобається, а Вуглик ігнорує. Трохи розказала про своє життя, тож тепер про день сьогоднішній. А це один із найпотужніших днів на цьому тижні. І сили повинні бути, і енергія. Єдине, що може стати на заваді - це наш страх, постійний страх що не вийде, не получиться. І це змушує нас якщо і мати бажання, то зовсім маленькі, не далекоглядні. Ми перестали планувати відпустки, поїздки, якісь заходи, перестали планувати своє життя, щоб не загадувати. Поки що не вирішила добре це для мене чи погано. Але знаю одне: мріяти потрібно! Обовʼязково! І на про якісь маленькі речі, а глобально, особливо сьогодні. Знайдіть час для себе в подумайте чого би вам хотілося, як жити, який спосіб життя вести. І тоді мрії підуть. Бажання зʼявляться. Плани запрацюють. Зробіть це сьогодні. На це піде хвилин 10-15, але тоді у вас за спиною зʼявляться крила і ви зможете злетіти, якщо заячий хвіст не буде заважати. Мрійте і нічого не бійтеся. Вірте в себе, в свої вміння, вірте в підтримку і ви її отримаєте. Допомагайте війську, майте спокійний день і будьте щасливими.🦅20 місячний день07 травня 01:30 ➡️02:00 08 травня . 🌖 в сузірʼї Козерогу до 17:20, потім без курсу і з 10:26 завтрашнього дня - у Водолії. Чудовий час для карʼєрного розвитку, напрацьовуйте резюме або вирішить свої здобутки та вміння, щоб знати з чим іти до шефа, щоб просити нову посаду чи добавку до зарплати. Або подумайте де ви могли б ще заробити. Символ: Орел - стерв’ятник. Орел з кролячим хвостом.
👁 150 26-05-06 03:55
6 травня. Доброго ранку! Київ порадував розквітаючими каштанами, чарівними сакурами, спекою та нічною тишею. Збираємося в село, бо зоопарк мій мається. Особливо коти, песики вже з усіма привіталися, всі кутки та дерева обнюхали, залишили свої послання, то можна і їхати. Бо зовсім скоро треба буде повернутися, травень як завжди буде діловий, раптом виникає неймовірна кількість справ. То ми не надовго. А день сьогодні по енергіям складний, тож будьте обережні. Захочеться посваритися з усім світом, але ми ж розумні, просто будемо тримати язика за зубами і до начальства не підемо, хоча дуже буде хотітися попросити підняти зарплатню. Почекаємо, не той день сьогодні. І стосунки зʼясовувати не будемо, бо ми ж в курсі, що саме сьогодні це може закінчитися бійкою та розставанням назавжди. Тож якщо немає бажання ставити крапку, то утримаємося. Потім зʼясуємо. А от викидати з життя все і всіх, що вже дістало, оце буде супер. Тож позбавляємося токсичних людей, дурних звичок, зайвих речей. Чистимо простір. Прибираємо непотрібне, викидаємо прострочене та вонюче. Одразу дихати стане легше. І даємо собі слово насолоджуватися чистотою думок, стосунків, оселі. Будьте обережні з головою і в прямому, і в переносному сенсі. Може підніматися тиск до критичних відміток, а це головний біль, а ще підвищений травматизм і на дорозі, і в побуті. Тож включаємо увагу. І обережно сьогодні з комахами, особливо з павуками, можуть бути неприємності від них. Гроші залишаємо в спокої, купуємо тільки необхідне, бо потім може перестати подобатися. Та й накупимо зайвого. Памʼятаємо: все, що сьогодні йде від нас, йде назавжди. Це і грошей стосується. А от допомога, особливо війську та тим, хто просить, повернеться багатократно. Майте спокійний тихий день і будьте щасливими.🕷️🕸️ 19 місячний день06 травня 00:49 ➡️ 01:30 07 травня. 🌖 в знаку Козерога. Добре займатися карʼєрними питаннями, але саме сьогодні не варто йти до начальства. Краще підготуватися до такої майбутньої зустрічі. Будьте обережні з начальством і всіма, хто старший за віком. Можуть бути непорозуміння. Символ: Павук. Павутиння.
👁 138 26-05-05 04:12
5 травня. оброго ранку! Ми в Києві з усім своїм зоопарком. Не дуже це люблять котики, бо гуляти ж не пускаю. Не дуже люблять і песики через ці кляті обстріли. Тривогу вночі чула, потім вибухи десь дуже далеко, але всі спали, а вже під ранок чи то друга хвиля пішла, чи продовження, почалися нерви. І хоч було десь сильно далеко, але, навіть, коти жалися до мене якомога ближче. Я ще й таблетки заспокійливі для Френкі забула в селі. Тож ніч спали погано. Ще й холодно так в квартирі. Довелося обігрівач включати, добре, що електрика є. Сподіваюсь, що на цьому все погане закінчилось, бо на вулиці тепло, світить сонце, зараз допишу і підемо в парк гуляти з песиками, а там сакури цвітуть, потім купа справ різних, бо в Київ приїжджаю тільки у справах, та зустрічей, бо як би там не було, я скучаю за живим спілкуванням. А люди нам сьогодні будуть зустрічатися ніби наше дзеркальне зображення, тож дивлячись на них, ми можемо зрозуміти як ми себе поводимо. Ми часто цього не помічаємо за собою, не бачимо, не даємо відповідної оцінки. А даремно. В такий день, як сьогодні, багато чого можна зрозуміти про себе, просто уважно слідкуйте за тим, з ким стикаєтеся. І важко ще звернути увагу на те, яким ми бачимо світ: в нас все чорне, в нас все біле, а може в смужку, а може яскраво-кольорове? Яким ви бачите світ? Таким і світ бачить вас. Такими ви демонструєте себе. Якщо не подобається, то може пора щось змінювати? Один із найважливіших чинників травня - це дружба, комунікація, енергія, яку ми отримуємо при спілкуванні саме з друзями, це дружні стосунки, дружня взаємодопомога. Намагайтеся бачити в людях друзів, а не ворогів і так само ставитися до них - дружньо. Тоді і справи будуть іти скоріше та удачливіше. Ворогів в нас і так вистачає. Слідкуйте сьогодні за словами, можна наговорити такого, що потім і не розгребеш. І триматися раджу подалі від начальства, а якщо самі начальник, то слідкуйте за собою, бо гнів буквально на пустому місці може зруйнувати те, що будували роками. І будьте обережні з фінансами, можуть бути і непорозуміння, і обман, і шахрайство, і маніпуляція. І все це повʼязано з грошима. А ще слідкуйте за тиском, бо й голова може боліти. Але все мине. Допомагайте війську, майте тихий день і будьте щасливими. 🪞🙊18 місячний день04 травня 23:57 ➡️00:49 06 травня. 🌕 до 22.06 без курсу, потім в знаку Козерогу. Нічого суттєвого не призначайте. Результат буде непередбачуваний. Символ: Дзеркало. Мавпа. Кристал.
👁 174 26-05-04 04:34
4 травня. Доброго ранку! З початком нового тижня! Найприємніша новина: тепло прийшло, практично літня спека. І це одразу дало новий настрій. Ми ніби перестали чогось чекати і почали активно рухатися. І саме цей тиждень буде відносно спокійним, хоча і багатим на різні новини та події. Але вже треба звикнути: тихого, спокійного, застійного життя вже не буде дуже довго, за прогнозами аж до 2030 року. Тож не чекаємо, робимо висновки і йдемо до своєї мети. Нашому поколінню випало так, поколінню наш мам інакше, бабусь - тим більше. Тож віримо, що нашим дітям, яким зараз нелегко, буде легше в майбутньому. Та й все це дає розвиток, який ми бачимо на кожному кроці і в кожній галузі. І далі буде…А день сьогодні буде за своїми енергіями відносно спокійний. Головне зараз помічати і відмічати для себе красу навкруги, насолоджуватися квітами, милуватися зеленими краєвидами, чути чарівний спів пташок, ніколи вони не співають так завзято, як весною. Я вже і жаб чула. Не пропустіть, бо саме це зараз є найважливішим. Все наповнене енергією кохання, любові та продовженням роду. А це найсильніша енергія нашого життя. Помічайте свою власну красу і красу людей, які нас оточують. Не подобаються ці люди? Чому вони в досі поруч з вами? Ви вирішили, що ви їх виправите? Що вони зміняться? Чи що воно розсмокчеться само собою? Це ще одне правило щасливого життя: нам повинно подобатися все, що маємо, якщо є невдоволення, то міняємо. Навіщо терпіти? Ми сьогодні будемо напрочуд чутливі і сентиментальні. Це теж потрібно. І весною особливо хочеться кохання, тож даруйте його собі. Розквітайте. Нехай воно сьогодні та й завжди буде нашим натхненням. Не важливо скільки нам років. Не важливо, що йде ця клята війна. Кохання та любов все переможуть. Бо головне - це наша душа. Памʼятаєте? «Я в серці маю те, що не вмирає».Налаштовуйте себе саме так на цей тиждень та й на увесь травень. Допомагайте війську, дякуйте за все, що маєте і будьте щасливими. P. S. Я дякую тим, хто вчора був на зустрічі, ми говорили про те, де втрачається енергія і як себе наповнити. Кому цікаво, пишіть, я надішлю посилання на запис.
👁 130 26-05-03 04:54
🍇17 місячний день. 03 травня 22:54 ➡️ 23:57 04 травня. 🌕 у знаку Стрільця з 9:33. Оптимізм, життєлюбство, бажання вчитися, все іноземне - це теми сьогоднішнього дня. Символ Виноградне гроно. Дзвін. Набат.Це день здобуття внутрішньої свободи, розкутості. Але втратити над собою контроль легко. Тому стежте за своїми негативними настроями і намагайтеся їх зрозуміти та опанувати. А от жіночності, закоханості давайте волю. В такий день легко закохатися з першого погляду. І це можуть бути довгі тривалі стосунки, шалене кохання на багато років. Але будьте вкрай обережні саме сьогодні! Можна втратити і гроші, і здоровʼя!! Не кидайтеся в вир з головою. Настрій: веселий, активний день. 🔮Порада дня: вчиться радіти тому, що маєте. Вчиться кохати і бути коханими. Відкривайте в собі, або в тих жінках, що поруч, жіночність. Запускайте кохання в своє життя. Говоріть компліменти. 🟡Колір: жовтий, золотий, бурштиновий, лимонний, шафранний та охра.🏁Починання: краще упорядкувати те що вже розпочато. Добре починати новий комплекс догляду за собою та своїм здоровʼям.🛠️Бізнес процеси: успіх сприятиме у всьому, що не потребує копіткої праці і не займає багато часу. Довіряйте своїй інтуїції, приймайте рішення і швидко починайте діяти.День буде вдалим для активних та енергійних людей, хто не сидить, склавши руки, і постійно рухаються вперед. Сприятливо проводити презентації чи рекламні кампанії, добре брати участь у колективній роботі. Сьогодні все вийде. Не забуваємо, що наш дім та родина, чи наше особисте життя - це теж своєрідний бізнес-проєкт. 💰Фінанси: повертаємо борги. Купуємо по можливості тільки необхідне. Слідкуйте за витратами. Дотримуйтеся фінансової дисципліни, не купуйте все підряд, бо буде хотітися. Не ризикуйте грошима сьогодні! Нагадую, що основний час 17 дня завтра, в понеділок. 🗣️Спілкування: добре спілкуватися з друзями, коханими, налагоджувати стосунки з рідними. Спілкування буде успішним, а в компанії друзів можна добре і весело провести час.🏥Здоровʼя: бережіть нирки, надниркові залози, ендокринну систему. Добре випити трохи вина. Але не переборщіть. І ще памʼятайте, що сьогодні активізуються тяжкі інфекційні хвороби. Не варто приймати ліки, окрім тих, що приймаєте постійно. Користь не принесе, але можуть бути непередбачувані наслідки. Добре сходити у лазню чи сауну.👩‍❤️‍💋‍👩Інтимні стосунки: Це свято кохання. Енергія сексу цілюща. Вона надасть сил та оптимізму. Тільки знову ж таки не перестарайтеся. Сьогодні важко з мірою. Це кращий день для сексу. Добре спробувати щось нове. Інтимні відносини грають важливу роль в нашому житті, добавляють в неї світла та якості. 😴Сни також пов'язані із сексуальністю. Можуть вилазити пригнічені сексуальні бажання, еротичні фантазії. Може, варто втілити їх у життя. І воно заграє іншими фарбами. 🔑Ключові слова: внутрішня свобода, позитивне сприйняття світу, радість, веселощі, сексуальність.💡Джерело енергії: кохання, секс, жіночність
👁 133 26-05-02 05:13
2 травня Доброго ранку! Нагадую, що завтра, 3 травня, об 11 годині відбудеться наша з вами онлайн зустріч. Багатьом розіслала посилання в особисті повідомлення. Але всім не виходить, бо є певні обмеження у ФБ. Тож посилання дам в першому коментарі. Перевіряйте, будь ласка, всі свої повідомлення. Спробую зробити запис і викласти на ютуб на своєму каналі, потім посилання теж викладу. Хто не знає, що таке zoom, розбирайтеся, питайте. Це інструмент, який зараз необхідний для повноцінного спілкування з великою кількістю людей. Може комусь буде складно, просіть допомоги у рідних, шукайте підказки на ютубі, я впевнена, що все вийде. Обирайте безкоштовну версію, цьому теж просто приділіть увагу. Відчуєте неймовірну повагу до себе. Вчора ввечері в нас була Повня в Скорпіоні, тож нагадую, що весь місяць буде наповнений емоціями і це не завжди щось погане, як ми звикли думати. Це будуть і радісні, позитивні, обнадійливі емоції, різні. Головне сприймати світ, як можливості, як шанси, які дає доля та Всесвіт. Як часто ми цього не помічаємо, як часто проходимо повз чи взагалі ігноруємо. А потім жаліємося, що життя несправедливе по відношенню до нас, що нас ніхто не любить. А ми просто не вміємо помічати те, що є поруч і не цінимо те, що маємо Сьогодні може бути зле тим, хто страждає на серцеві та судинні захворювання, бо знову шалений перепад температури, у мене знову приморозок вранці, вдень обіцяють тепло, а завтра, навіть боюсь подумати, жара до 22! Ну, подивимось. Мені жалко рослинки, але себе ще жальче, тож намагаюся не нервувати, все одно я не зможу нічого змінити. Енергії буде багато. А от сил зовсім мало. Тому, якщо щось робите, плануйте відпочинок, робіть перерви, щоб хоча б води попити. Допоможе і просте планування. І не беріть на себе все і одразу. Зараз буде такий період, коли треба собі дати спокій. Багато було напруження останні дні. Тож вчиться розслаблятися. Це значно покращить якість нашого життя. В природі все циклічно. Не можна весь час бути на межі. І віддавати енергію не можна безперервно. От зараз і буде такий невеличкий період, коли себе треба наповнювати. Подумайте, що вам приносить радість, від чого отримуєте задоволення, що спонукає трохи пригальмувати та насолоджуватися. Це може бути хороший фільм, квіти, друзі, діти, собаки з котами чи рибки. Головне - не нервувати. Бо в нас і так вистачає чинників, що не дають жити нормально, підкидають зайвих переживань. Тож не нервуйте через дрібʼязок, в якому ми ж самі найчастіше самі і винуваті. От у мене, наприклад, Любчик весь час намагається витягнути з акваріуму жабу. Води він не боїться зовсім і дуже любить рибалити. Тож як тільки я забуду закрити двері в спальню, де стоїть акваріум, він вже там, залазить зверху і лапами намагається їх спіймати. У жаб стрес, хоча мені здається, що їх це примушує рухатися і їм навіть подобається. Кожного разу витягаю мокрого кота, який робить мокрим все навкруги. А потім просить витерти його. Є привід для нервів? Так. Хто винен? Я. Треба нервувати? Ні. Ну висохне все. Зловити цю жабу не так і легко. Поет намагаюся цього не допускати. Це як приклад. Таких моментів протягом дня мільон. Тож бережіть серце та нерви. Настрій може плигати. Це треба просто пережити. Допомагайте війську, майте спокійний день і будьте щасливими. P. S. Всі, хто хочуть долучитися до завтрашньої зустрічі, долучайтеся, посилання в першому коментарі. І готуйте свої питання, їх можна писати мені в особисті.🦋 16 місячний день. 02 травня 21:44 ➡️ 22:55 03 травня. . 🌕 до 11:47 а знаку Скорпіона. Потім без курсу до 09:33 завтрашнього дня. Тож обережніше з пристрастями та підозрілістю, добре йде аналіз будь-яких питань. Дивіться подробиці в рубриці Важливі дати. Дала максимальну інформацію. Але головним залишається наша вдячність Всесвіту, за все що маємо. Символ: Метелик. Голуб. Сходи в небо.
👁 148 26-05-01 05:16
1 травня. Доброго ранку! Привіт, травень! Місяць розпочинається і закінчується Повнею. Явище доволі рідкісне. Сьогоднішня Повня називається Квітковою, квітів дійсно багато і зараз, коли розпочнеться тепло, їх буде ще більше. Ця Повня в Скорпіоні, а отже протягом місяця буде багато емоцій, пристрасті, ревнощів, страхів, контролю, тем, повʼязаних з боротьбою за владу на всіх рівнях і в родинах, і в державах, розкриється достатньо таємниць та такого, що хочеться сховати від очей подалі. І цей стан ми могли відчути вже вчора, емоції могли переповнювати нас, переливатися через край. Це можна пустити на самоплив і страждати, а можна навчитися опановувати себе без негативного впливу на організм. Способів маса. Про деякі безкоштовно розповім в неділю об 11.00 по зуму. Якщо бажаєте, пишіть в коментарях, надішлю посилання в особисті. Я не прихильниця теорії, що все емоції повинні вийти. Коли дитина плаче, ми ж не говоримо їй: плач далі. Ми намагаємося знайти та прибрати причину, відволікти її. Бо чим більше дитина плаче, тим бистріше може бути істерика. Тож чому ми таке робимо з собою? Ця Повня дуже емоційна, а головне трансформаційна. О, рима утворилася. Тож трансформації будуть відбуватися з нами хочемо ми цього чи ні, віримо ми в це чи ні, це як дощ або холод, ми його не любимо, але він є, мабуть не знає, що нам не довподоби. Ми можемо навіть не вірити в нього, але він є. Але, люблю оце слово але, є в ньому щось живе і обнадійливе чи навпаки. Тож є гарні новини: Белтейн, або Бельтайн, кому як подобається, про який я писала вчора, дещо значно помʼякшить, а дещо навпаки загострить. Перехід в Світлий Час року поставить свої завдання, але й примусить Темряву відступити, а нас зайнятися собою. Тож краще іти на зустріч цим процесам. Знайдіть обовʼязково час для себе, щоби побути з собою наодинці. Нехай це буде 15-20 хвилин, запаліть свічечку, таку саму, як ми запалювали вчора, поставте чашку води поруч і виговоріть все що наболіло і цьому вогню і цій воді. Очистіть себе від негативу, важкості, яку ми носимо в середині себе, подумайте чого і кого хочеться позбавитися, що викинути з свого життя, які звички, забобони, яких людей, які теми, тривоги, а що залишити та присилити. Подумайте чим ви багаті. Не в сенсі грошей, а по життю, що вмієте робити таке, як не вміють інші і краще за всіх, що маєте в душі та серці. Воду вилийте, як тільки свічка догорить. І обовʼязково дякуйте, дякуйте всім, хто підтримує, тим, хто просто усміхнувся сьогодні вранці, дякуйте тим, хто допомагає, дякуйте собі, що ви є у вас. Дякуйте життю, дякуйте Всесвіту, дякуйте своєму коханню, любові, дякуйте тим, хто зараз у війську, дякуйте рятувальникам, медикам, волонтерам. Дякуйте. І нехай ваше серце та душа очистяться ще більше від цих слів подяки. Добре, навіть, купити подаруночки кому бажаєте, і задонатити на військо. Все повернеться вам добром. А якщо ви робили та робите добро, то і вас знайдуть ваші подарунки. Щастя всім! 🐍 15 місячний день. 01 травня 20:31 ➡️20:44 02 травня. Звертаю увагу. День розпочнеться ввечері. Повня буде сьогодні о 20.23 в Скорпіоні. 🌕 в Скорпіоні. Повня у Скорпіоні занурює нас у найглибші емоції і піднімає з дна душі дуже важливі теми: влада, контроль, страхи, вразливість, близькість, глибини несвідомого.Більше - в Важливих датах. Символ: Змій спокусник. Шакал із крилами.
👁 134 26-04-30 05:32
30 квітня. Доброго ранку! Отримала запит дружби від Леонардо Отелло. От тепер думаю: то добре чи ні… як гадаєте? А в нас ластівки прилетіли! Ото точно добрий знак. Все повертається, зовсім скоро і тепло буде, травень з собою несе. А перші ластівки, то передвісники, самі знаєте. Дякуємо квітню, він навчив нас бути обачними, не вірити календарю та не бути наївними, нічого не порівнювати, хоча ми весь час це робили: а от в тому році, а колись… а ще квітень навчив нас виживати, радіти першим квітам, не ховати далеко теплі речі і памʼятати про себе. Бо хто ж про нас згадає, якщо не ми. Все в нашому житті відбувається по колу. Сезони змінюються, ми живемо найчастіше від дати до дати і важливо в цьому коловороті раз в місяць робити крок вгору, щоб іти потому самому колу, але все ж таки вгору, тобто по спіралі. І дивовижна річ, якщо ми не робимо цей крок вгору, то автоматично переміщуємося на крок вниз, такий закон цього світу. Сьогодні потрібно зробити отой самий крок, зробити щось таке дуже незвичне для себе, те, про що мріялося, що хотілося. Це не обов’язково щось глобальне. Це може бути щось невеличке, але обовʼязково нове для вас. Але ви відпустите страх і отримаєте задоволення від того, що ви наважилися. Це буде маленька ваша особиста перемога, яка дасть вам віру в себе, в свої сили. І це буде поштовх для здійснення своїх мрій. Сьогодні Белентейн, свято сили, свято енергії, свято вогню. Сонце остаточно повертає на літо і несе нам потік енергії. Але енергія не дається нам просто так, вона дається для здійснення наших бажань. Є бажання? Буде енергія! Ви помітили, що коли нічого не хочеться, то і енергії немає, хоча ми думаємо як раз навпаки: енергії немає, то нічого і не хочеться. Переверніть цю фразу і все зміниться. Будемо бажати, будуть сили на їх виконання. Ближче до вечора добре слухати простір. І можна почути те, що змінить наше життя. Більшість з нас цього не вміють. І тому, коли ми спілкуємося і не розуміємо одне одного, це означає, що ми просто не слухаємо, а чекаємо своєї черги поговорити, хоча в нас аж два вуха і один язик. А ще сьогодні Вальпургієва ніч, коли всі відьми збираються на свій шабаш, коли по землі гуляють духи, яким треба дарувати спеціально приготовлені дари, коли стирається грань між світами і ми можемо поговорити з тими, хто пішов від нас. А ще зараз так легко піддатися всім низинним пристрастям, ревнощам, бо Повня, яка буде завтра ввечері, буде в Скорпіоні, але про це розповім завтра.А сьогодні запаліть свічечку, поговоріть із своїми предками, помʼяніть тих, хто в інших світах і загадайте бажання. Наповніть його цим чистим полумʼям, дайте йому енергію та свою любов. Дякуйте воїнам, дякуйте рятувальникам, медикам, волонтерам! Дякуйте від щирого серця і будьте щасливими!14 місячний день. Зверніть увагу на час!! 30 квітня 19:18 ➡️20:31 1 травня. 🌖 в знаку Терезів до 11:53, потім холостий хід і перехід до Скорпіона о 22.02. Тут зустрічаємо Повню завтра ввечері. Дипломатичність, бажання бути в балансі та гармонії - це енергії ранку, потім не призначаємо нічого важливого. І далі дуже обережно, бо на нас чекає не тільки чутливий Місяць в Скорпіоні, а це купи пристрасті, ревнощів, підозрілостей, а ще й Вальпургієва ніч. Про Белтейн та Вальпургієву ніч дам інфу в Важливих датах. Символ: Труба. Мисливський ріг.
👁 138 26-04-28 05:23
28 квітня. Доброго ранку! Вітер вщух… чуєте? Не чуєте? От і добре, значить і у вас так. Інколи відсутність чогось на тількі ж важлива, як і присутність. Взагалі вітер в місцевості, де я живу, явище постійне. Він є кожного дня. І я вже навчилася трохи прогнозувати погоду саме по ньому. Буває дуже сильний ранком, а пополудні - тиша, чи навпаки. І я підлаштовують під цей відомий тільки вітру графік, а не намагаюся його приборкати або ображатися на нього. Не бачу сенсу. Але використовую його силу, як можу. Так саме відбувається і в нашому житті. Є певні явища, які ми не можемо побороти, але можемо підлаштуватися, і, навіть, використати собі у благо. Тож варто прийняти все, що приходить в наше життя і не задавати питання «за що», а думати: «навіщо, що я повинен з цим зробити, які висновки, які мої подальші дії». Тож можемо почати саме зараз. Сьогодні активний, енергійний день. Один із потужніших, якщо не самий потужний, за весь місячний цикл. Можна переробити купу справ. Але кожного разу все ж таки треба подумати: а навіщо мені це, яка в мене мета і дати відповідь на питання: що би що? А ще краще скласти план дня або хоча б списком записати що хочеться зробити. Багато не пишіть. Пишіть важливе. І впоратися бажано до раннього вечора. А потім дати собі спокій. Бо вечір потрібно провести або за навчанням чомусь новому, або в спокійному родинному колі подивитися фільм чи почитати книгу. А якщо це ще й щось наукове, складне чи, навіть, просто фантастика, то це взагалі може дати поштовх до нового мислення. Памʼятаємо про Уран в Близнюках: Уран - нове, революційне, космічне, Близнюки - слово, думка, мозок. Ввечері будуть мʼякі енергії, коли захочеться тепла, спокою та тиші, коли захочеться завернути в душу, поговорити зі своїм серденьком і попитати: ну, як ви там, чого хочеться. І виконати хоча б одне своє маленьке бажання: щось подивитися цікаве, одягнути зручне й красиве, а може і зʼїсти смачненьке, купити собі щось. Виконуйте свої бажання, це зараз для нас таке джерело сили та натхнення. Вчора мене запитали: де сили брати, бо енергії забагато. Відповідаю: вчиться виконувати свої бажання, дарувати собі маленькі радості. Нас привчили не думати про себе, думати про своїх близьких, колег, роботу, батьківщину. Ідея ніби не погана, але тільки тоді, коли кожен робить саме так. А коли ви весь час віддаєте, чекаєте у відповідь хоть чогось, а у відповідь тиша, то може варто передивитися оцей постулат, цю традицію? І чекати ні від кого нічого не потрібно. Бо можна не дочекатися. Життя в нас зараз таке: треба самому робити себе щасливим. Як? Це вам вирішувати. А ще хотіла поділитися бажанням провести онлайн зустріч з тими, хто бажає, де я поділюся деякими своїми думками, порадами та досвідом, розповім, як менше тривожитися, як не боятися , як відрізнити страх від боягузтва, як опановувати свої емоції і відповім на всі ваші питання. Чи цікаво вам? Пишіть в коментарях. Зустріч буде безкоштовною, в зумі в один із вихідних. Як наберемо групу, то тоді узгодимо час та день. Допомагаймо війську, дякуємо тим, хто робить наше життя безпечним і активно проводимо сьогоднішній день. Щастя всім!P. S. І є радісна новина: моя азалія розквітла. Перша. Вижила таки взимку. 12 місячний день. 28 квітня 16:52➡️ 18:05 29 квітня. Зверніть увагу, 12 місячний день розпочинається ближче до вечора! До цього діють енергії 11 дня. Опис дала вчора. 🌖 в знаку Терезів з 12:04, до цього - без курсу. Краса, гармонія, баланс - це теми дня. Символ: Серце. 💗 Чаша Грааля.