Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Luma Rum 🩵🐉
Added 06 Dec 2025

Luma Rum 🩵🐉

@luma_rumVT
Number of subscribers: 2 655
Photos: 902
Videos: 35
Links: 923
Description:
ДРАКОН СТРІМИТЬ | https://www.twitch.tv/luma_rum Стікери: https://t.me/luma_rumVT/822 монобаза: https://base.monobank.ua/luma_rum#subscriptions МЕРЧ: https://t.me/luma_rum_shop Співпраця @mr_dispersion | [email protected]

👥 Number of subscribers

2 655
Average/Day:: +3
Average/Week:: +31
Average/Month:: +191

📊 Messages per Day

1.7
Last day: 0
Week average: 2
Average per day: 1.7

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,320 26-06-07 16:24
ПОСТ ПОДЯК Я не можу передати словами як сильно я вдячна всім людям, які допомагали мені з організацією стенду. 🩵- Амфік: це шок. був з нами 24/7. вся установка, всі механічні зборки - все зробив з усім допоміг, підказав, знайшов матеріал 🥰🥰 приїхали з дружиною з іншого міста до мене. Велика повага!!!- Наталька: дівчинка зірочка яка все підхоплювала! Допомагала з мерчем, продажем, все корегувала. Ясне сонечко у паті- Лабалі: наша права рука!! ТУПО ЧОРТ. ВІН ЗАВЖДИ ТУТ ЯКЩО ЩОСЬ ТРЕБА. - Сайренто: Сайренто........ Сайренто супер ініціатор по техніці. По ідеям. Сидів з самого ранку і до вечора. Саме він забезпечував пряму трансляцію!! Мій персональний захист від хейтерів + залутав пів стенду мерча - Аля: АЛЯ У НАС ГОЛОВНА! Всі питання - до Алі! Професійний консультант, моя манюня, щастя нашої конфи!! Супер відповідальна, дуже старалась, супер жоско вклалась, низький поклін!!! - Слей: 😎😎😎 йоу йоу. жоский Живчик, крутишка, інтервювер, фотограф, актриса, зірка нашої туси!!! Завжди була на підсейві! Супер гьорл- ЧЕРІ: НІКОЛИ НЕ БАЧИВ МЕНЕ, але приїхав одразу допоміг завезти всі речі, не побоявся погуляти на районі наркоманів, респект! Окрема подяка СКЕВІЧУ - все організував, допоміг з комунікацією, долучав людей, вирішував ВСІ АБСОЛЮТНО проблеми, всіх запрошував, я в шоці, це реально Скевіч??? Дякую тобі дуже, я це ціную!! окремо ДЯКУЮ: - Кіоджо: за залученість , багато порад щодо стенду - Софті: за подаруночки !!! ЗА ПРОДАЖІ- Егсі: ПРИЇХАВ ДО МЕНЕ З ІНШОЇ КРАЇНИ, сподіваюсь без проблем... - Лисий: НАБИВ ТАТУ СТРІМИВ НАМ ФАНКОН- Хачуві: НАБИВ ТАТУ- Ірідіум: НАБИВ ТАТУ, залутав пів стенду мерча і дві картонні ЛУМИ СТРІМИВ НАМ ФАНКОН- Ескос: милим хлопчикам теж дякую- Семкінг/ВАЛЕНТІУМ: ПРИЇХАЛИ- МІВ: приїхав з іншого міста до мене!! Знімав кантєнт на відоси!! Підтримував, координував. Радість моїх очей- АРСЕН: приїхав з іншого міста до мене!! Класний чєл!!! - Нікіта: зробив чек інВСІМ ІНШИМ НАШИМ - МЕКСІК (НЕ ЗНАЮ ЧИ МОЖНА ЗГАДУВАТИ ТОМУ Я В ОБХІД)А також дякую Опену, бо він - фундамент Луми. І завжди морально мене підтримує захищає і розуміє Це моя команда 😎Долучайтесь до нас!!!!!
👁 1,590 26-06-05 18:28
👋Привіт чат!👋6-7 червня наш стенд можна відвідати на Фанконі!~Він буде у зоні Ua Creators. На стенді ви зможете:- придбати наш перший офіційний мерч- поспілкуватись зі мною через екран монітору! 6го числа о 18:00 до 20:007го числа о 14:00 до 16:00 Всі питання про Втуб вітаються !! - робити класні фоточки з 1.40 метровою ЛумоюОкрім того, я буду виступати на сцені, розповідати про Втуб з іншими спікерами 6 червня о 16:40. Приходьте дивитись буде дуже цікаво! ❗️А щее! Ми проводимо конкурс-розіграш, в якому може взяти участь будь хто! ~Сфотографуйтесь біля стенду Луми, або зніміть відео , та надішліть нам на Гугл форму тут Переможець найкреативніше фото отримає такі призи:- одну з двох мишок Zowie FK2-DW Black/white (на вибір переможця)- ящик нонстоп- додатковий мерчПереможця будемо обирати разом з чатом на трансляції твіч 11 червня, переглядаючи ваші анкети! А також на нашому стенді захований Клі. Тільки лумоботи знають хто це та здатні його знайти. За нього ви отримаєте брелочок та додатковий приз - килимок Zowie G-SR-SEНагадую що фізично Лума присутня не буде, але по всім питанням не соромтесь, питайте лумоботів, які будуть за нашим стендом!! Зустрінемось на фанконі !!
👁 9,690 26-05-25 18:33
Чат! ЛУМА НА ФАНКОНІ 🥹 🥹6-7 червня наш стенд можна відвідати на FanCon!Для мене це легендарна подія та здійснення мрії, бо за цим фестивалем я слідкую ще задовго до того, як почала стрімити. А зараз я неймовірно рада, що можу бути присутня там як Втубер, адже це стало частиною мого життя. Ми супер жоско підготувались з Лумоботами, за що їм величезне дякую.Вони зможуть зорієнтувати вас та розповісти про наше комюніті. Окрім Лумоботіків біля мого стенду будуть пару годин тусити Олсіорич і Скевіч, помучайте їх !! Також зі мною можна буде поспілкуватись через екран монітору! (Фізично я не буду присутня, я ж віртуальний стрімер 😇)Ще я буду виступати з лекцією про ВТУБ!!! о котрій саме годині зорієнтую пізніше.. А ЩЕЕЕЕ я підготувала для вас Мерч! Нарешті офіційний. футболки, брелки, значки і тд! ( зараз буду випускати тікітоки про деталі, тому не пропустіть)Буду рада вас всіх бачити, робіть будь ласка фоточки відоси, присилайте мені. Для мене це дуже важливо 🥰Я вас дуже ціную, сподіваюсь завітаєте до нашого стенду !❗️СЕКЦІЯ UA CREATORS (не алея художників!!!!)
👁 1,110 26-03-07 13:31
Сьогодні о 19:30 на моєму твіч каналі 😏Будем з найкращими дівчатками твіча Лумою🩵 Натою 🖤 та Енічкою 💜 обирати найкращих дівчат з АНІМЕ 2025 року та розставляти їх по тірлісту 🤣Наша задача: відібрати ТОП 5 дівчаток, які потім підуть на загальне опитування на сайті Юкамі Але так як це Юкамі - то все вирішують гроші і за донати ви зможете маніпулювати тірлістом і звісно додавати вайфу нам на оцінку 🤣Якщо вайфу за яку ви донатили на стрімі пройде в топ 5, то всі донати за неї перейдуть на банку для голосувань (зарахуються як голоси в основному опитуванні), а всі інші кошти будуть навпіл розділені між банками Порцелянової лялечки 💅 та Кобиличок 🐎Нагадую що Юкамі - це благодійна подія яка цього року діє в межах збору «Єдинозбір» Б.Ф. Сергія Притули куди і направляються всі зібрані кошти 👛 Пропоную вам відразу запропонувати нам Вайфу для оцінки на стримі 200 грн - додати аніме дівчинку 2025 року💥 1000 грн - додати НЕ аніме НЕ дівчинку або НЕ 2025 року (в фінальне опитування пройти не зможе)Донатити ЛИШЕ на цю банку з іменем персонажа якого хочете додати та вашим ніком/тегом для зв'язку!!Серед тих хто задонатить сьогодні на банку - буде розіграно 2 (дві!!) фігурки 🎁Ліліель та Міріели з аніме «2.5-вимірна спокуса»Буде два переможця. Квиткова система - 200 грн квиток, 400 - два квитки і тд ⚡️ БАНКА: https://send.monobank.ua/jar/8wAvpG3SsEПобачимось вечором няв-няв 😺
👁 2,050 25-12-23 19:40
🔥LUMA AWARDS 🔥Привіт, чат! Цей рік був дуже насиченим та активним - особливо під кінець.Я нарешті повернулась до стабільного розкладу та навіть готую для вас довгоочікуваний караоке-стрім.Усього цього не було б без вас - мого найкращого ком’юніті, яке завжди мотивує та підтримує мене.Тож я пропоную разом згадати все, що сталося цього року в нашому маленькому світі, і проголосувати за найяскравіші перли! ПРЕДСТАВЛЯЮ ВАМ - https://luma-awards.com/Тут ви можете віддати свій голос за найкращі моменти нашої спільноти, а якщо ви новачок - саме час ближче з нею познайомитись.Дякую, що залишаєтесь зі мною.Я щиро рада, що займаюсь втубінгом, і неймовірно щаслива, що знайшла своїх людейПереможці, як завжди, отримають перманентну роль у нашому дс-каналі — ну і приємні подарунки, щойно я дійду до вручення нагород ще за минулий рік… кхмРЕЗУЛЬТАТИ БУДУТЬ ДЕСЬ ПІД НОВИЙ РІК АБО В ПЕРШИХ ЧИСЛАХ, мяуОкреме ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ ВАНСКОТЧУ ТА ЕГЗІ, які постарались над сайтом, погрібу, та трішки модерам. ПОВИРОСТАЛИ, ВЖЕ САЙТИ РОБЛЯТЬ, пишаюся вами.