Source
Luba Buba Production | Ми сидимо з Аней, пьємо кавуську. Перебиваючи одна одну, обурюємся тим...
778 Views/Reach
2025-07-24 17:38
Message №417
Ми сидимо з Аней, пьємо кавуську. Перебиваючи одна одну, обурюємся тим, яке гівно лиють на протестувальників, які ганебні методички поскидували політтехнологи ОП своїм ботофермам. З яким задоволенням підхопили це прихильники бубочки. Повз нас іде дівчина з картонкою.- Вибачте! А Ви на мітинг? Він у котрій? - підскакую я до неї.- У шостій. Біля Шевченка - дивчина привітна, посміхається.- Бля, ми сьогодні не встигнемо- хором кажемо ми з Аней. - А завтра? - питаю я.- Мітинг ситуативний. Шукайте інфу в …. - дивчина називає нам джерела.- Дякуємо!!А потім мене смикає чорт.- А чого це у вас однакові картонки? І чому це все написано одним почерком? ( а от про матючиння забула)Лице красуні з усміхненого стає розгубленим, і, я не знаю, як це, але одночасно беззахисним та готовим обороняти себе.- Ви жартуєте? - не дуже впевнено питає вона.- Звісно!! Дякую Вам за позицію!! - кажу я. Згодна, жарт дебільний. Вона знов світлішає, посміхається, бажає гарного вечора. Вам не соромно, дорослі тьоті і дяді?Вам не соромно так ганьбить себе, так обезцінювати активну небайдужість інших?Чи ви, поливаючи брудом тих, кому не байдуже та болить, розказуючи про проплачену молодь та гречку (і і таке сьогодні бачила), орієнтуєтесь на власні моральні цінності? Хоча, ми все це вже чули.Чули у 2004му.Чули у 2014му.Прикро, але чуємо у 2025му. Вже були наколоті мандаринки, якись отруєні печенькі, щось там розпилювали в повітрі. Зараз ось однакові картонки. Цькувати, сидячи на диванах, не думаючи, повторювать єрмаковськи методички - тупо та ницо. З покорою до влади, яка нас прорахувала, як мовчазне бидло.Але в деяких сильно помилилась. Не топить їх своєю слабкістю. Бо, насправді, вороги в нас усіх однакові. І допомагайте хлопцям. Бо критично бракує грошей, щоб закрити запит на Покровський напрямок. 4441111062494152