Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Те, що кидається у вічі
Added 06 Dec 2025

Те, що кидається у вічі

@lovudzen
Number of subscribers: 754
Photos: 18
Links: 5
Description:
Фрази з книжок, пісень, фільмів та від людей, які не пройшли повз мене та підштовхнули до роздумів.

👥 Number of subscribers

754
Average/Day:: -7
Average/Week:: -62
Average/Month:: -76

📊 Messages per Day

1.2
Last day: 0
Week average: 1
Average per day: 1.2

Logo change history

Name change history

Те, що кидається у вічі 2026-06-14
Lovu dzen 2025-12-06

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

Дуже багато людей в один момент захотіли позбутися «его».Хтось читав літературу, хтось слідкував за «гуру», багато хто практикував різні техніки й ставив собі за мету «позбутися его».Коли ця ідея засвоюється на рівні теорії, ти починаєш намагатися жити без оцінок і не ототожнювати себе ні з чим у своєму житті: ні з віком, ні зі статтю, ні з красою, ні з професією, ні із соціальним статусом, ні зі стилем, ні навіть із хорошим смаком чи творчістю.Усе це працює як костиль не лише в теорії, а й на практиці.Декілька місяців тому я просила забрати в мене все, що мені не потрібне.І це почало відбуватися.Спершу я відмовилася від ведення клієнтів. І лише тоді почала по-справжньому відновлюватися, підключаючи молитву та віру.І знаєте, це був переломний період.Адже 5 років я була психологом.5 років я ототожнювала себе зі своєю кар’єрою, допомогою людям, знаннями, відчуттям значущості в суспільстві.Коли цей костиль зламався, мені було страшно.Я більше не знала, хто я, ким хочу бути і в чому моя цінність. У якийсь момент я відчула себе ніким.І саме це оголення, це дискомфортне зіткнення з простим «я є», і стало для мене справжньою утилізацією его.Ти залишаєшся ніби-то без нічого. Хоча насправді здобуваєш більше.Але зміни в моєму житті продовжують показувати мені, що моя цінність — не у вас, не в допомозі, не в увазі й не в чомусь зовнішньому.Вона просто є.І визначаю її лише я сама — через відчуття того, що для мене варте чи не варте, комфортне чи дискомфортне, співзвучне моїм цінностям чи ні.