Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Улюблена Полтава
Added 14 Jul 2024

Улюблена Полтава

@love_poltava
Number of subscribers: 3 100
Photos: 21,700
Videos: 4,270
Links: 11,000
Description:
надіслати новину: @ironadmin_love_pl Чат для спілкування: https://t.me/chat_love_poltava
Source

Улюблена Полтава | Вчора у Полтаві мешканці мікрорайону Пушкарівський перекривали вулицю ...

Telegram community logo - Улюблена Полтава Улюблена Полтава @love_poltava
482 Views/Reach 2026-02-11 14:14 Message №32191
Вчора у Полтаві мешканці мікрорайону Пушкарівський перекривали вулицю Великотирнівську, а сьогодні з ними зустрілися представники РВА, міськради та обленерго.Що питали люди і які відповіді отримали?1. Скільки часу потрібно владі, щоб світла було більше?‼️На це запитання не можна відповісти конкретно. Ситуація із вимкненнями викликана ворожими ударами по енергоінфраструктурі. На жаль, вона може ще більше погіршитись. Швидко повернути все до стану «як було» фізично неможливо.2. Чому у якихось будинках є постійне світло?‼️Тому що перепідключити критичні об’єкти, до яких під’єднані супутні споживачі, — це час та досить складна задача.3. Чому в школах та дитсадках немає гарячого харчування?‼️Тому що там електроплити. Влада мала б заздалегідь забезпечити їх генераторами.4. Чому світло має бути за графіком 1,5 години, а насправді менше години?‼️Енергетики заперечили таку інформацію. Але її потрібно перевірити: якщо це так, то нормативна тривалість подачі світла має дотримуватись. Але повторюсь — додатковий ракетний удар може звести нанівець будь-які актуальні графіки.5. У нас електроплити, як нам готувати їжу?‼️Не знаю, чи доцільно розглядати питання встановлення будинкових генераторів для таких людей, бо не знаю, яка потрібна потужність, чи взагалі існує для цього технічна можливість. Можливо, це слід адресувати органам влади різних рівнів, щоб були мобільні кухні з гарячим харчуванням.6. Чому разом зі світлом зникає вода?‼️Тому що насосна станція, яка подає воду, ще не переведена на захищену лінію. Її робота залежить від графіків відключень. Як мені відомо, робота з перепідключення таких насосів вже розпочалась.7. Чому поганий мобільний зв’язок?‼️Це запитання як до операторів, так і до міської влади, яка має допомогти в обслуговуванні генераторів, що живлять базові станції».