Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Загублений Діф | FPL
Added 06 Dec 2025

Загублений Діф | FPL

@lostdif
Number of subscribers: 230
Photos: 766
Videos: 26
Links: 566
Description:
🍺Паб у якому обговорюють фентезі, в основному футбольне, в основному англійське. FPL

👥 Number of subscribers

230
Average/Day:: 0
Average/Week:: +3
Average/Month:: +6

👁️ Average views per message

196
Average/Day:: 221
Average/Week:: 191
ERR: 85.22%

📊 Messages per Day

2.5
Last day: 4
Week average: 2.3
Average per day: 2.5

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 150 26-05-08 18:13
🗞🗞🗞🗞НОВИНИ ПЕРЕД ТУРОМ⚽️Манчестер Сіті▫️Родрі все ще під питанням▫️Гвардіол і Діаш повернулися до тренувань⚽️Крістал Пелас▫️Нових травм немає▫️Гласнер готує ротацію⚽️Арсенал▫️Без нових травм▫️Тімбер і Меріно пропустять цей тур, а можливо і всі тури до кінця сезону⚽️Ліверпуль▫️Салах і Аліссон близькі до повернення, але не цього тижня▫️Ісак знову тренується▫️Конате та Вірц повертаються⚽️Лідс▫️Окафор вибув на два матчі▫️Гудмундссон усе ще травмований▫️Стрейк, Стрюйк, Страйк має шанси зіграти⚽️Астон Вілла▫️Емері заявив, що не планує жертвувати АПЛ заради фіналу(вірю, я повірив)▫️Макгінн уже повернувся▫️Уоткінс наче без проблем⚽️Борнмут▫️Клюйверт повертається▫️Хіменес не зіграє, ходять чутки про переписки з неповнолітньою⚽️Брайтон▫️Мілнер і Марч доступні▫️Гомес і Віффер під питанням▫️Данк може повернутися в старт⚽️Челсі▫️Санчес пропустить тур після травми голови▫️Нету та Гарначо скоріш за все також тур пропускають▫️Колвілл і Ріс Джеймс дуже близькі до повернення в основу!▫️Михайло Мудрик отримав бан на 4 роки і звісно буде оскаржувати це рішення⚽️Сандерленд▫️Ден Баллард пропустить решту сезону після невдалої апеляції щодо червоної картки⚽️Тоттенгем▫️Вікаріо ще не готовий повернутись після операції на грижі.▫️Соланке прогресує, але на тур під великим питанням.⚽️Манчестер Юнайтед▫️Лісандро Мартінес - доступний після триматчевої дискваліфікації⚽️Брентфорд▫️Гендерсон повертається і може бути залучений до гри!⚽️Фулгем▫️Кевін повернувся після травми стопи▫️Берге відновився після хвороби▫️Івобі та Сессеньйон досі поза грою⚽️Ноттінгем▫️У Гіббс-Вайта не було шансів зіграти проти Вілли в ЛЄ▫️Перейра поки не знає, хто встигне відновитися к туру(нагадаю, що його конференція була після матчу Ліги Європи)Загублений діф 🍺 Чат
👁 200 26-04-23 17:12
Наша група була вже трохи напідпитку, святкуючи вдалий підйом. Звісно, не все пройшло гладко - дон Жуан Педро впав у безодню, тож тепер чекаємо, поки він нас наздожене❄️Усі, хто дійшов, доліз чи доповз, трохи відпочили та сіли біля вогнища й по колу передавали один одному пляшку віскі - здається, Бушмілс з білою етикеткою.Ліворуч від мене сидів Ерлінг, праворуч - Паскаль Грос. Є в цьому певний символізм. Наші головні герої.- Ви були праві, бос, вони допомогли, - передаючи мені пляшку, сказав Голанд.- Так, вийшло справді непогано.- Чого ви такий стриманий?- Бо це тільки початок, мій друже. Насолоджуйтесь і відпочивайте🥂Я підвівся зі «столу» й очима дав зрозуміти Бруну та Габріелю, що нам треба відійти.Голанд і Грос сіли ближче й почали говорити про Дортмунд. Мабуть, хочуть обговорити феєричне чемпіонство Мюнхена.Втрьох ми відійшли до моєї палатки. Звідти я взяв маленьку пляшку Джека та пачку сигарок. Чомусь ніколи не міг курити, коли тепло чи спекотно. А коли мороз такий, стійкій - воно ніби гріє тебе🚬- Ви єдині, хто в мене залишився на наступний підйом. Решту задіяти ми не можемо.- Виходить, нам потрібні 13 нових людей?!- Так. І швидко - бо завтра вже в дорогу.Ми влаштувалися зручніше, розлили віскі по алюмінієвих кружках, і кожен почав накидати варіанти, хто б нам підійшов. Дуже різношерсті варіанти. Від старих знайомих на кшталт Вергілія до зовсім невідомих мені греків чи нідерландців. Не обійшлося й без суперечок🤩- Хто такий Броббі?! У тебе взагалі будуть нормальні варіанти?!- Та якщо ти не знаєш таких людей, то про що взагалі казать?!- Ніхто їх не знає!- Він друг Макелеле!- Йому теж за 50?!- Хлопці, заспокойтесь вже!Так минуло кілька годин. Загалом список вийшов на понад 20 прізвищ📑Я подякував своїм старожилам і вирішив уже одноосібно обрати з лонглиста тих, хто піде з нами.- Містер, це всього на один підйом. Дайте собі трохи творчої свободи, - влучно зауважив Бруну🤩
👁 196 26-04-17 16:15
🗞🗞🗞Новини перед туром ⚽️Челсі ▫️Енцо Фернандес повернувся до першої команди▫️Трево Чалоба - вже тренується (частково), близький до повернення.▫️Ріс Джеймс - відновлюється повільніше.▫️Леві Колвілл після тривалої травми має зіграти за U21!🇧🇷▫️Михайло Мудрик поки недоступний ⚽️Лідс ▫️Всі, хто був доступний проти Манчестер Юнайтед, станом на сьогодні також готові.▫️Стах, Родон та Джеймс під питанням. ⚽️Манчестер Сіті ▫️О’Райлі – готовий до матчу🕺 ⚽️Арсенал ▫️Букайо Сака точно пропустить матч, у Мадуеке шанси є.▫️Тімбер, Едегор, Калафіорі – перед матчем приймуть рішення. ⚽️Ліверпуль ▫️Для Уго Екітіке сезон закінчився🏥 ⚽️Брайтон ▫️Льюїс Данк - пропускає матч (дискваліфікація).▫️Джеймс Мілнер - ще не готовий. ⚽️МЮ ▫️Лісандро Мартінес - дискваліфікація (3 матчі)▫️Гаррі Магуайр – продовжує відсидку. ⚽️Ньюкасл ▫️Бруно Гімараєш - може повернутись🔁▫️Жоелінтон - дискваліфікований (2 матчі) ⚽️Сандерленд ▫️Баллард повернувся до тренувань ⚽️Евертон ▫️Алькарас - повернувся після двох місяців.🔥Але головна новина, це те, що моторні парубки з FPL Ukraine запустили свій сайт!⬇️⬇️⬇️https://fplukraine.com/Заходьте, користуйтесь, залишайте хлопцям свої відгуки! І не забуваємо про донати💵Загублений діф 🍺 Чат
👁 187 26-04-16 16:33
🏔З одного боку стояли Голанд, Габріель і Бруну. Поруч Педро з О’Райлі, які по старій пам’яті зайняли сторону старих знайомих🤩З іншого - ціла когорта новачків, попереду яких стояли Вербрюген, Семеньйо та Грос😐Атмосфера відчувалася напруженою.- Навіщо вони тут? - запитав Ерлінг.- Я їх запросив. Вони допоможуть нам на фінальному відрізку.- Містер, подивіться на них! Вони собі допомогти не зможуть!- А одного взагалі звуть Барт!- Як у мультику…😆По обидва боки почувся стриманий смішок, що трохи розрядив обстановку.- Вони спеціалісти. Кожен у своїй сфері. Тож дуже прошу бути гостинними. Усі зрозуміли?- Тааак…- А ви зрозумійте, навіщо тут та з якою метою. Нас усіх об’єднує одне - дістатися вершини. І краще зробити це швидше, ніж інші бідолахи. Усім усе ясно?!- Тааак…Завжди складно, коли замість твоїх друзів і колег, з якими піднявся не на один кілометр, з’являються незнайомці. Я це розумів. Але так само розумів, що потрібно щось змінювати - минулим складом ми досягли стелі⌛️Тому я подзвонив. У мене вже був приблизний список людей, яких я хотів бачити у своїй команді. І сьогодні вони вже тут. Виглядає як магія, якщо не знати як тут все влаштовано🛸Майбутній відрізок - своєрідний, тому мені довелося додатково викликати людей із таких смт, як Брайтон та Лідс. Бо всім відомо, що мешканці цих місць краще за всіх знають ці гори: кожен лаз, кожен камінь, короткі шляхи, де краще ставати на нічліг та які ягоди не їсти🙅‍♂️Дрібниць у нашій справі не буває - треба користуватися всіма способами, щоб досягти результату!Загублений діф 🍺 Чат
👁 187 26-04-09 16:32
Завтра вже дедлайн, відповідно часу на роздуми все менше й менше, а якихось зливів по складах не буде🖕Арсенал сильно сплутав карти тим, що тепер не бореться ні за квадрупл, ні за требл🍷 Це видно і по змінах цін на гравців - точніше, по їх відсутності. Менеджерам складніше обрати стратегію, і відповідно обирається єдине правильне рішення - чекати🧐Основна проблема ВК у 32-му турі — ви свідомо робите свій склад слабшим під цей тур, а, можливо, і під 35-й. Це жертва, яку доводиться заплатити за нормальний бенч буст у 33-му, коли будуть дабли. Через це доводиться придивлятися до Брайтона, Лідса(того що залиштлось), Борнмута замість того, щоб брати третій слот із Арсеналу. Свій ВК я все одно протиснув - уже після останніх кубкових матчів, маючи повну картину. Намагаюся балансувати між бажанням піднятися на даблі й не залишитися потім із командою на один тур. І коли мені здалося, що я цього досяг - виявилося, що набрав чотирьох гравців із Сіті. Балансування ще тривають💇Чому не фрі хіт у 33-му, ВК у 35-му та ББ у 36-му? Здається так залишається менше часу, щоб чіпи дали вам якісь відчутний буст та менше місця для маневрів🔄Загалом завтра починається найважливіша частина сезону - останній шанс щось змінити. Тому зібрались, шановне панство!💪Загублений діф 🍺 Чат
👁 192 26-03-17 17:14
Попереду він. Схил під номером 31.😨Про нього ходить багато чуток, легенд, жахливих історій. Скільки людей пропало там безвісти? Кажуть, що під снігом усе всіяне кістками минулих шукачів пригод… Тому глибоко там ніхто не закопується.☠️Підійшли до нього ми не в найкращій формі. Втома дається взнаки - останні тижні давалися нам нелегко. Ми втратили багато провізії. Стільки разів виникала спокуса подзвонити за тими магічними номерами. Спростити життя собі та хлопцям. Але була впевненість, що треба почекати. Що це вклад у майбутнє нашого сходження.🏔На щастя, всі парні зрозуміли моє рішення і йшли через «не можу».Майже всі. Ми втратили торговця кокаїном. На жаль, він не витримав такого темпу і відправився в лазарет. На його місце хлопці з Брентфорда порадили здоровенного ірландця на ім’я Натан. Ім’я-паліндром - хіба це не добрий знак? Хоча його перший підйом виявився невдалим, моя віра в кумівство живе!👥Залишився ще один підйом - і далі можна відпочити. А сьогодні з хлопцями подивимось футбол. Ліга чемпіонів всеж таки! І дедлайн як раз через 30 хвилин🇪🇺Загублений діф 🍺 Чат
👁 196 26-03-13 17:15
📰📰📰📰Новини перед туром⚽️Брентфорд▫️До перерви на збірні мінус Генрі, Хіккі та Янельт.⚽️Сандерленд▫️Мукіеле, Руфс та Рейнілдо тур мають пропустити через пошкодження🏥▫️Бертран Траоре вибув на 6-8 тижнів.▫️Але повертається Броббі!⚽️Вест Гем▫️Саммервілл пропустить матч проти Сіті.▫️Поц відбув трьохматчеву дискваліфікацію.⚽️Бернлі▫️Флеммінг та Маркус Едвардс тренувалися цього тижня🥅⚽️Вулвергемптон▫️Роб Едвардс сподівається, що Жозе Са буде готовий до матчу.⚽️Манчестер Сіті▫️Пеп підтвердив, що Ерлінг повністю здоровий🇳🇴▫️Також коуч сказав, що планує ротацію враховуючи щільний календар👑⚽️Ліверпуль▫️Слот сподівається, що Аліссон повернеться к матчу зі Шпорами.▫️Також натякав на ротацію, що не дивно.⚽️Челсі▫️Гіттенс повертається до складу▫️Колвілл повернення до тренувань!👏▫️Щодо воротарської потужності Санчес/Йоргенсен, Росеньйор підкреслив, що рішення залежить від конкретного матчу.▫️Мудрик продовжує бути відсутнім⚽️Арсенал▫️Арсенал не має нових травм після матчу з Баєром.▫️Щодо Троссара та Едегора традиційне"Подивимось"😏⚽️Тоттенгем▫️Ромеро та Палінья пропустять матч з Ліверпулем.▫️Ван де Вен дискваліфікований.▫️Галлахер хворіє, але можливо Тудор заставить його грать в своєму останньому матчі▫️Вікаріо вийде у старті. Етака витівка не вдалась.⚽️Ньюкасл▫️Гімараєш повернеться після міжнародної паузи▫️Гордон відновився після хвороби.⚽️Астон Вілла▫️Стан Готівки буде оцінений перед грою💸▫️До складу повернулися: Макгінн таааа легенда Вілли... Харві Елліотт!!😱⚽️МЮ▫️Маунт та Мазруї тренуються.▫️Лісандро та де Лігт не готові.⚽️Фулгем▫️Вілсон може бути доступний для матчу.▫️Коуч натякнув, що один гравець під питанням, але не назвав його😒▪️Сумна новина: помер батько Рауля Хіменеса. Форвард, попри це, тренувався.⚽️Крістал Пелес▫️Муньос може відновитися від травми плеча.▫️Жан-Пилип Матетенко повернувся після травми коліна та вже трохи зіграв у Лізі конференцій🔁⚽️Брайтон▫️Данк та Сорі Мардж готові до гри.▫️По бо ю ван ня щодо Мітоми - відчуває біль у щиколотці, хоча обстеження нічого не показало😨⚽️Ноттінгем▫️Кунья отримав пошкодження стопи у матчі Ліги Європи. Серйозність невідома.⚽️Лідс▫️Окафор - під великим питанням.▫️Калверт-Льюїн - під маленьким питанням, бо має проблему з коліном, але тренер "обережно оптимістичний" щодо його участі у матчі.🥺Загублений діф 🍺 Чат
👁 204 26-03-03 16:29
📰📰📰📰Новини перед туром⚽️Ліверпуль▫️Вірц пропускає тур. В клубі сподіваються, що буде готовий на наступному тижні.⚽️Челсі▫️Палмер буде готовий до гри.▫️Педру Нету відбуває одноматчеву дискваліфікацію після вилучення в неділю, тоді як Веслі Фофана повертається після власного бана.▫️Михайло Мудрик поки недоступний😭⚽️Борнмут▫️Іраола не впевнений, чи буде Еванілсон готовий до сьогоднішньої гри.▫️Маркос Сенесі, попри забій отриманий у матчі з Сандерлендом, має бути в порядку.⚽️Брентфорд▫️Келлехер повертається до заявки.👨‍👩‍👧⚽️Лідс▫️Родон та Джеймс Джастін мають бути готові до гри.⚽️Сандерленд▫️Шість гравців залишаються поза грою: Норді Мукеле, Браян Броббі, Жоселен Та Бі, Ромен Мандль, Денніс Сіркін та Рейнілду Мандава.🏥⚽️Ноттінгем▫️Якесь воротарське прокляття – Ортега пропустить «кілька днів». У зв’язку з чим, можливо, Сельс повернеться раніше очікуваного.⚽️Бернлі▫️Стан Едвардса буде оцінений перед матчем.⚽️Манчестер Сіті▫️Ні, ніякої конкретики від Пепа не було і не буде.▫️«Голанд почувається значно краще, але вчора ми не тренувалися. Сьогодні є тренування, після нього ухвалимо рішення.»🤡▫️Про О’Райлі все теж саме.⚽️Арсенал▫️Давід Рая у порядку▫️Далі все як завжди у Артети. Щодо питання, чи зіграє Райс: «Сподіваюся. Сьогодні йому було значно краще. Ми майже не тренувалися, бо маємо лише два дні на підготовку. Сподіваюся, завтра буде ще краще».😞▫️По Гаверцу та Едегору також ніякої конкретики.⚽️Фулгем▫️Зі скрипом, але Марку Сілва все ж видав трохи конкретики.▫️Андерсен готовий до гри, тоді як Вілсон залишається під сумнівом. ⚽️Ньюкасл▫️Нік Вольтемаде захворів і не тренувався останні кілька днів. Тому вирішувати його долю будуть вже перед матчем.▫️Тіно Лівраменто випереджає початковий графік відновлення, але цей матч він скоріш за все пропустить.⚽️Брайтон▫️Фабіан Гюрцелер впевнений, що Ясін Аярі буде одним з можливих варіантів на старт у середу після повернення до тренувань.▫️Денні Велбек і Джеймс Мілнер можуть отримати перепочинок👴Загублений діф 🍺 Чат
👁 183 26-03-02 17:01
Схил був крутий, крига блищала під ранковим сонцем. Льодоступи, чи як їх тут називають - кішки, хрустіли по насту, а вітер рвався в капюшони🏔- Бруну, тримай натяг! Не давай слабини!- Тримаю! Заклади френд у щілину ліворуч!Уго обережно зняв льодоруб з перил, переставив його вище і вбив у фірн. Метал глухо дзенькнув.- Тут лід м’який, страхувальна точка ненадійна.- Тоді крути льодобур! Глибше, до різьби!Бруну завис на самостраховці, перевіряючи вузол вісімку на системі🇵🇹- Є! Бур сидить! Ставай у кішки чітко, не ковзай!- Прийняв. Подавай мотузку!Мотузка повільно пішла крізь страхувальний пристрій.- Страхую! Лізь!Уго зробив крок, ще один - кішки врізались у схил🧗‍♂️Вони рухались зв’язкою: крок - удар - бур - страховка. Неймовірна синхронність. Я турбувався, що без Ерлінга та Флоріана буде складно, але ці двоє неймовірні! Наблюдати за їх роботою - це як слухати симфонію. Вівальді! Точно! Пори року - Зима. Ідеальний саундтрек.Хвилин за 40 цей дует дістався невеликої льодової полиці.- Стаю на станцію! - Крикнув Уго🇫🇷Два льодобури, репшнур, центральний карабін - усе зібрано швидко й чітко.- Станція готова! Надійно!Бруну підтягується до Уго, перевіряє вузли, дивиться вниз на команду.- Шлях пробитий! Бури тримають!- Можна лізти! Працюємо по перилах!Знизу у відповідь:- Прийняли🗣Перший із групи прищіпає жумар до мотузки.- Підйом!Кішки врізаються в лід, жумар клацає вгору по перилах.Один за одним члени команди починають рух. Спочатку Вірджил, за ним Данго, Ігорь та решта.А нагорі двоє вже дивляться вище - на наступний відрізок схилу.- Готовий?- Погнали далі❄️
👁 206 26-02-27 15:22
🗞🗞🗞🗞Новини перед туромОскільки тур ранній, то не всі тренери встигли дати пресконференції😀⚽️Ліверпуль▫️Фрімпонг тренувався та доступний до гри.▫️Вірц тур пропускає, а далі невідомість. Слот забавно це прокоментував: «я не маю уявлення, як довго Вірц буде поза грою. На цей момент - ні. Зазвичай, коли я так кажу, я знаю відповідь і просто не хочу її озвучувати! А зараз - чесно, не знаю.»🤩⚽️Манчестер Сіті▫️Доку повернувся до тренувань.▫️Ще з цікавого – Рамадан. Шеркі, Аїт-Нурі, Хусанов та Мармуш дотримуються посту. Але Пеп по цьому приводу не турбується, каже нутриціологи в них класні, все порішають🍺⚽️Челсі▫️Фофана пропускає матч через червону картку.▫️Кукурелья та Естевао на травмах.▫️Михайло Мудрик пропускає цей тур.⚽️МЮ▫️Каррік нічого цікавого не сказав. Ні про Мбемо, ні про Мартінеса. Перший тренувався, другому пророкують 1-2 тижні перерви.⚽️Ньюкасл▫️Лівраменто рухається до повернення на початку березня.⚽️Брентфорд▫️Кайоде повернувся до тренувань. Його стан оцінять завтра.⚽️Евертон▫️Моєс проти українців! Ну не прямо так, але прозвучала фраза: «Брантвейт настільки ж комфортно почувається на лівому захиснику, як і в центрі оборони». Робіть висновки😞⚽️Фулгем▫️Тільки Кевін точно пропустить виїзд до Шпор.Загублений діф 🍺 Чат