Source
Бабло перемагає зло | 30/40Хоч раз в житті проїби багато😂 Навмисно дуплетом пишу)Концепція т...
955 Views/Reach
2024-07-20 17:11
Message №915
30/40Хоч раз в житті проїби багато😂 Навмисно дуплетом пишу)Концепція та сама. Це має бути втрата. Велика. Кілька місяців/рік доходу.Купівля будинку/машини це не втрата.Розбита машина, пожежа, війна, гопніки, невдала інвестиція. Оце то шо надо. Оце зоєбісь для твого ментального фінансового росту.Для чого? А все просто. Ти не уявляєш скільки я знаю людей які вішались за -$20к, хоча якщо розібратись це дрібниці, зібрав дупу в купу і пішов заробляти. Втрачати з достоїством це ще важливіший навик ніж заробляти.За статистикою бізнесмен стає успішним в середньому десь з сьомої спроби. А ти зможеш вивезти 6 поспіль пройобів всього що мав і не повіситись?Тренуйся.Простіше знову ж таки робити це поки ти молодий і вільний від купи родинних зобов'язань. Тут заробив там проїбав так і навчився всьому шо треба.Та і доходи ще не настільки великі щоб страждати. З доходом $500 втратити $5-6к це вже і буде рік доходів. Хоча по факту хіба то гроші, навіть на машину нормальну не вистачить або відпустку. Але емоційно пережити такий мінус мабуть важче ніж з доходом $10к втратити $100к.Переживи це. Зрозумій як. Стресостійкість +100500, заліза в яйцях +2кг, розуміння причинно-наслідкових зв'язків плюс дохера.