Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Бабло перемагає зло
Added 14 Jul 2024

Бабло перемагає зло

@loot_wins_evil
Number of subscribers: 891
Photos: 177
Videos: 10
Links: 294
Description:
Про гроші простими словами Де беруться Куди діваються Як зберегти та примножити

👥 Number of subscribers

891
Average/Day:: -1
Average/Week:: -3
Average/Month:: -8

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,010 25-02-14 22:36
◆ 20/40 ІснуєВсього три типи людейЗ точки зору створюваної їх цінності✦ 1. “Нерухомість”Умовно це: “старанно щось обирати але воно гарантовано здорожчає”Ці люди готові вкласти певні зусилля в те щоб щось обрати раз в житті а потім багато десятків років це підтримувати.У житті це може виглядати як “кар’єра”. У інвестиціях це нерухомість або так зване “цінністне інвестування”.Те що ці люди обирають гарантовано здорожчає, хоча і повільно (ну і всякі сторонні фактори типу землетрус розвалив твоє село ніхто не відміняв)✦ 2. “Венчур”Формула типу: “купили 10 стартапів, 9 погоріло, один зробив х10, покрив збитки з тих 9 і ще й дохід”У інвестиціях буквально венчур. Або “серійний підприємець”. Постійно готові пробувати щось нове.Не факт що буде успіх бо згоріти може і всі 10 з 10-и. Але якщо хоч раз за все життя вгадає то буде успіх.✦ 3. “Арт”Ту взагалі відсутня матеріальна оцінка. Трактувати можна по-різному. І життя може скластися по різному. Але ключове тут “кайф від процесу щодня і щохвилини”.Як самодостатній напрямок досить випадкова історія бо наприклад багато творців стають дорогими і відомими за сотні років після смерті.Але якщо комбінувати хоча б з одною з стратегій вище то буде огонь.
👁 1,150 25-01-22 15:45
У що інвестувати у стані війни. Короткий туду список.1. Готівка, в різних валютах, а в умовах війни краще ще й в різних локаціях. Навіть як опція мати пачечку в бардачку в машині, просто на всяк.2. Власна вартість на ринку3. Якщо є достатня заначка то можна скористатись моментом набрати якоїсь нерухомості, тощо, але зараз не про неї.З власною вартістю на ринку цікавіше, це з розряду щоб просто могти заробити в будь який момент а не покладатись на заощадження.1. Покращитисвої можливості комунікації на випадок релокейту — Ага, англ підняти.2. Підтвердитивсякими бамажками та сертифікатами ті навички що вже є та/або частково є, але легко довчитись і також підтвердити.Ага знаю тобі вже сорок і дотепер воно нікому ніколи не було потрібно, але якщо це умовно безкоштовно то чому б і ні, а свій плюсик на ринку отримаєш якщо поряд сядуть два однакових козаки але ти при цьому ще й з бамажками.3. Вивчитищось нове трендове.Просто щоб не засихати. Ну і можеш бути впевнений що половина твоїх теперішніх навичок через 5-10 років будуть не актуальні, то ж є сенс оновити. Навіть якщо це менеджмент може здаватись що типу люди завжди однакові і процеси, але нє. Повір моєму досвіду команда міленіалів і команда зумерів це дві різні команди з різними процесами і людьми.А ще це буде лайтовий метод трохи розбудити свої навички справлятись зі змінами. А зміни останнім часом щодня і егегей. Якщо не встигаєш то хтось інший встигне.4. Здоров'яну мало лі шо в житті станеться. І в окопі і з жоною/малим/тещою на горбу в лісі зручніше коли коліна не ниють і одишки немає.. Ти думаєш три роки щоденного стресу тобі на халяву пройшли? То поверни хоч на той рівень як було раніше.5. Отримати якусь базову навичкущось таке що всюди цінується типу плитку класти, сантехніка, електрика. Ну для прикладу західний сантехнік отримує приблизно стільки як і айтішник. Це тільки в нас такий дикий рознос по доходам.6. Для цінителівпідняти навички першої допомоги, стрільби, виживання, вот ета вот фсьо. Ну і до купи отримати дозвіл на зброю, і ту саму зброю придбати.
◆ 21/40 в світі немає добрих чи поганихІ немає ніякої боротьби добра зі зломПросто в кожен момент часу кожен сам за себе. І іноді для досягнення своєї особистої мети доцільніше з кимось об’єднатисяНа прикладі теперішньої війни пояснюМоже здаватися що рашка таке 100% концентроване зло, і я вцілому можу цю думку підтримати. Бо я Українець і знаю історію 800 останніх років відколи ми нажаль те чудо народилиАле конкретно тут і зараз Україна не здатна сама ніхера проти рашки зробити. Але це не тому що ми таке слабеньке і нездатне. Просто ніхто не зможе один. Жодна країна Європи. Тому потрібні союзники.А нафіга це союзникам?Америка: Ну вони на окремому континенті. Їм взагалі пофіг. Припустімо вони допомагають Україні виграти, разом з усіма багатими землями типу Донбасу, і Україна стає частиною Європи – але ж тоді Америці стане важче торгуватись з Європою, бо Європа стане сильніша. Можна взагалі не втручатись, але тоді важко буде заявляти права на щось тут, бо інші скажуть пиздуй де був весь цей час. Можна допомогти рашці – але тоді рашка стане сильніше, а ще недайбог з Китаєм об’єднаються стане зовсім дискомфортно.Європа: Ну там одні пенсіонери-феодали історично. Чим і ким вони будуть воювати? Раді що не на їх території, та і ок. Без америки там нема ніфіга. Логічно хотіли б Україну до себе бо тут і метал і вугілля і газ, але рашка може по щщам надавати. Потрібна ще чиясь підтримка, треба домовлятись з Америкою і Англією. Америка 100% перемогу не хоче як я вище розписав, тому і європка не буде навалювати бо очкує без підтримки.Україна: та тут просто пасіба шо жива. Сама нічо не зробить і це очевидно. Вищезазначеним сторонам вцілому Україна похер і це логічно. Сидимо.Ну тобто оці срачі тіпа там європка не розуміє що рашка через Україну піде далі і вони повинні навалити і т д – та взагалі то ні. А ви знаєте які там були домовленості? Може Україна просто випадково протрималась чуть довше ніж планувалось і європка таким чином собі хотіла просто наступні 50 років спокою купити? А штатам то і взагалі чим більше тут розрухи буде тим краще. Бо це ж потім купа інвест проектів на відновлення, і байдуже в яку юрисдикцію. Хто виграє в того і інвестують. Немає там ніяких категорій оцінки про “добро і зло”, тільки теориторія і бабло і скільки наступних років можна буде жити без зайвого стресу.Ну але в таких срачах ефективніше бути кимось приймаючим рішення а не кимось за кого їх приймають. От конкретно зараз в України права голосу навряд є. Нажаль не встигли стати за цей час ні Швейцарією ні Ізраїлем.Карочь абсолютно всі процеси так проходять. Кожна сторона свої інтереси відстоює. І в житті так само. Будь який менеджер середньої ланки буде працювати на користь компанії допоки компанія йде туди куди йому підходить.
◆ 23/40 Все що навколо відбувається – це просто погодаУяви, що ти пливеш на байдарці, десь на камінь наїхав, десь в берег незаплановано. Неприємно, але ж тебе це не зачіпає.З усім так само.Податки підняли = вітер сильнішийНа штраф влетів = камінь під дно потрапивХабаря просять = риба не клює і в поході вечеря гірша буде. Але це тільки сьогодні.Якщо активніше живеш – таких каменів і айсбергів на шляху чуть більше. Але навіть якщо зовсім веслом не рухаєш і просто за течією, то все те саме але ти ще і не контролюєш, що відбувається. З веслом принаймні можна підрулити і обрати між двома каменями на який налетіти.Всьо, шо навколо відбувається – це просто фізика. Закони природи.Гаситись, засмучуватись через те, що десь там щось втратив, або якісь там твої плани не виправдались, або якісь очікування не виправдались – це те саме, що страждати через те що дощ пішов. Звісно є певний прогноз погоди за яким потрібно слідкувати. Звісно є певні застережні заходи типу мати в наплічнику дощовика про всяк. Але ж точно нема про що депресувати, ну ок не взяв з собою парасольку. Ну ок наступний раз візьмеш, а зараз в гіршому випадку походиш застужений. ✦ В цьому контекстідуже раджу пошукати дуже давню книжку “Психологія юрби”. Це що я наразі намагаюсь донести – основне що я з неї виніс. Люди – це певні конкретні суб’єкти тільки коли їх обмежена кількість і ти їх знаєш по іменам. Всі інші це просто погода і закони фізики, які дуже легко зрозуміти і вивчити.Оті люди, які для тебе погода – можуть приймати якісь дикі закони. Або можуть бути гопніками. Або можуть випрошувати у тебе знижку в якійсь некомфортній формі. Або можуть вважати тебе своєю власністю в офісі будучи просто менеджерами і створювати некомфортні умови.Їх дуже багато різних. Але поки ти особисто їх не наділиш суб’єктивністю – вони залишаться просто погодою. Обирай сам що і хто для тебе погода. А що і хто для тебе суб’єктивне.(Доречі саме на цю тему навіть мій малий якому зараз 10 років – вже дуже добре це розуміє. Це було досягнуто буквально за 3-5 життєвих ситуацій з подальшим поясненням. Тобто не щось прям незрозуміле і важке що треба 30 років життя вивчати.)
26/40 Люди не міняютьсяБез якихось серйозних мотиваторів зі сторониЄ прекрасний фільм: Вуличний кіт на ім'я Боб (2016)Перша частина знята в 2016 році. Чувак сидів на героїні, потім знайшов кота, і завдяки тому, що знайшлось про кого піклуватись зіскочив і тіпа почав жити нормально (у порівнянні з тим як було). На цьому моменті всі плачуть і радіють за головного персонажа. Я теж плакав і радів.Фішка в тому що і головний персонаж і кіт зняті в ролі самих себе. Автор написав книгу про себе коли в нього “все вийшло”. І це вдвічі круто.Друга частина вийшла в 2020 році. Пройшло 5 років. Історія та сама. Автор і кіт в ролі самих себе через 5 років.Не змінилось рівно ніхуя. Ну з моменту фіналу попередньої частини. Чувак досі злидень. У чувака досі крім кота нікого немає. Чувак досі не розуміє нахуя жити якби не кіт. Чувак розказує подрузі сльозливу історію про то як його батьки запхали в психушку в 7 років (це безперечно піздєц який крїнж але в 35-40 років варто вже прощатись з привидами минулого і якось іноді дивитись на сьогодні або завтра)Історія дуже показова.Кота було достатньо щоб тригернути чувака не здохнути. Але не достатньо щоб змусити його почати жити.У всіх так. Він просто не засцяв про це фільми знімати.
27/40Розділяй те що ти сам обрав купити і те що тобі нав’язали(реклама, полички з жуйками перед касами, пішов на заправку заправитись вийшов з пакетом бургерів)Усвідомленість це коли в тебе є план і ти по ньому йдеш. План може передбачати певну похибку або буфер на «реактивні дії».Ну тобто якийсь резерв часу чи інших ресурсів заздалегідь закладено на різні непередбачені забаганки та/або можливості.Вцілому це все. Маєш план — їдеш. І не відволікаєшся.Щоденний план припустімо матиме той «випадковий буфер» на 10% часу і грошей.Якийсь план у відпустці може мати той буфер і 80% (і це ок бо чьо себе гнобити постійно. Але і отих 20% структурних теж важливо бо хоча б вектор потрібен навіть на відпочинку)————Як це працює в реальностіЯ йду у супермаркет з списком продуктів (ну бо хулі мені там робити взагалі без списку). Я бачу щось що мені хочеться але його нема в списку. Я знаю що в мене бюджет на цей похід 2кгрн а буфер ще не використаний — ну ок, візьму ту емоційну фігню.Або як варіант кінець місяця, весь місяць тримав себе в руках і буфер не витрачав ні разу і там "накопичилось" то можна і щось веселіше емоційне взяти.Якщо емоційна штука запланована — ну типу я просто заздалегідь знаю що я хочу тортик(або м'яку іграшку, або нове взуття) раз в пару днів — це може бути частиною плану.Але навіть при цьому емоційна штука яка мені заздалегідь подобається — це моя забаганка і це ок. Бажано виділити їй місце в плані.А от фігня про яку ти навіть не думав допоки той банер не побачив — це справжнє зло.Це зло теж іноді важливо брати. Ну бо найкращий спосіб впоратись з спокусою це задовільнити її. Просто варто помічати коли це щось ззовні а не твоє. І щоб воно точно не вилазило поза той виділений буфер.————Самі якісь конкретні формули буферів то штука персональна і індивідуальна. Найобуй свій мозок сам як тобі зручно. Головне мінімізувати моменти 100% емоційних в(и)трат, коли там діво дівноє чюдо чюдноє піздик і зарплати немає.
30/40Хоч раз в житті проїби багато😂 Навмисно дуплетом пишу)Концепція та сама. Це має бути втрата. Велика. Кілька місяців/рік доходу.Купівля будинку/машини це не втрата.Розбита машина, пожежа, війна, гопніки, невдала інвестиція. Оце то шо надо. Оце зоєбісь для твого ментального фінансового росту.Для чого? А все просто. Ти не уявляєш скільки я знаю людей які вішались за -$20к, хоча якщо розібратись це дрібниці, зібрав дупу в купу і пішов заробляти. Втрачати з достоїством це ще важливіший навик ніж заробляти.За статистикою бізнесмен стає успішним в середньому десь з сьомої спроби. А ти зможеш вивезти 6 поспіль пройобів всього що мав і не повіситись?Тренуйся.Простіше знову ж таки робити це поки ти молодий і вільний від купи родинних зобов'язань. Тут заробив там проїбав так і навчився всьому шо треба.Та і доходи ще не настільки великі щоб страждати. З доходом $500 втратити $5-6к це вже і буде рік доходів. Хоча по факту хіба то гроші, навіть на машину нормальну не вистачить або відпустку. Але емоційно пережити такий мінус мабуть важче ніж з доходом $10к втратити $100к.Переживи це. Зрозумій як. Стресостійкість +100500, заліза в яйцях +2кг, розуміння причинно-наслідкових зв'язків плюс дохера.