Source
Фарби, пензлі і дві недофарбовані мініатюрки | Доброго вечора. Поговоримо про прокрастинацію? 😀Хто вже фарбує мініатю...
47 Views/Reach
2023-08-21 16:30
Message №183
Доброго вечора. Поговоримо про прокрастинацію? 😀Хто вже фарбує мініатюри, чи займається схожим хобі, вже, певно, стикався з цією проблемою. Якщо ні - моя повага, хочу мати таку ж дисциплінованість.Коли ти наче і хочеш фарбувати міньки, і на роботі (чи навчанні) в думках обираєш колір для обладунку, і хатніх справ немає. Але коли приходиш додому - ти або залипаєш на ютубі чи в якійсь грі-сервісі, або просто листаєш телеграм весь вечір, так і не доторкнувшись до фарб. Знайомо, м? Мені точно знайомо. І я планую цикл постів про те, як же з цим боротися.Насправді, ідею цього я побачив в якомусь відео на ютубі, яке мені скинув якийсь користувач в діскорді. І з цим пов'язана порада #1.* Оточіть себе контентом, пов'язаним з мініатюрами і їх покрасом.На Ютубі і в Тік-тоці, в Телеграмі, Інстаграмі і на Редіті, зробіть так, щоб в кожній соцмережі в вашій стрічці постійно мелькали приклади робіт і гайди по пофарбуванню.Це буде як маякувати вам "егей, а чи не час дофарбувати ту міньку, яку я почав тиждень тому?", так і дасть поштовх до вашого розвитку - без нової інформації кожен рано чи пізно починає вовтузитись на одному місці і стагнувати.Якщо не можете нічого знайти - пишіть в коментарях, я накидаю контентмейкерів, яких дивлюся особисто я.Звісно, одного цього не достатньо, але це вже перший крок, який я раджу зробити кожному. В подальших постах опишу й інші поради, які в купі точно зможуть допомогти вам перебороти небажання брати пензль в руки. Але лише допомогти. Будете ви це робити, чи ні - залежить лише від вас. Чао.