Source
Фарби, пензлі і дві недофарбовані мініатюрки | Тепер щодо помилок. Вони неминучі, просто змиріться з цим. Усі час від...
52 Views/Reach
2023-08-14 15:11
Message №169
Тепер щодо помилок. Вони неминучі, просто змиріться з цим. Усі час від часу роблять помарки, навіть майстри, що займаються цим не перший десяток років. Здригнулася рука, коли ми ставили цяточку на оці, чи зробили невдалий мазок при пофарбуванні дрібної деталі. Страшного в цьому немає нічого, так як виправляються вони досить легко, при умові, що ми дотримуємося правила про тонкі шари. Отже, для того, аби виправити помилку, варто зрозуміти, на якому ми зараз етапі:1. Якщо ми зробили кривий мазок буквально пару секунд тому, в нас є час, щоб взагалі його анулювати. Швидко хапаємо чистий пензлик, вмокаємо його у воду, і змиваємо свіжу фарбу. Звісно, чим швидше ми відреагували, тим чистіше вийде змити - можна взагалі не залишити ані сліду від невдалого мазку. Але навіть якщо пройшло вже секунд 5-10, ми все ще можемо змити хоча б частину фарби. 2. Якщо ми не помітили помарку, або дуже довго шукали чистий пензлик, і частина фарби вже встигла засохнути - не біда. Якщо ми робимо тонкі шари - нічого не станеться, коли ми дозволимо помилково нанесеній фарбі висохнути, а потім нанесемо зверху шар або два базового кольору. Все дуже просто.Ось хороше відео від Дункана Роудса на цю тему, якщо вам цікаво.Головне - не ставитись до помилок як до катастрофи. Зі мною раніше таке було, тому я знаю, про що кажу. Пам'ятайте: усе можна виправити. На крайній випадок - гальмівна рідина, і погнали по новій 😁