Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - LOCATOR🥷 | Моніторинг Черкащини та України
Added 06 Dec 2025

LOCATOR🥷 | Моніторинг Черкащини та України

@locatorukraine
Number of subscribers: 7 113
Photos: 7,100
Videos: 1,970
Links: 515
Description:
📌 Інформація для всієї України з деталізацією для Черкаської області. 📌 Наш чат — https://t.me/+_DnPJtrx29E3OTIy 📌 З питань реклами/співпраці звертатись в особисті повідомлення каналу.

👥 Number of subscribers

7 113
Average/Day:: -4
Average/Week:: -15
Average/Month:: +41

📊 Messages per Day

5.5
Last day: 1
Week average: 6.9
Average per day: 5.5

Logo change history

Name change history

LOCATOR🥷 | Моніторинг Черкащини та України 2026-03-02
LOCATOR❄️ | Моніторинг Черкащини та України 2025-12-06

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👋 Друзі, до нас звернулися наші підписники з проханням поширити данний пост, текст посту нижче:🚨 9 МІСЯЦІВ У ПЕКЛІ. НАШИХ ВОЇНІВ ПРИРЕКЛИ НА ВИЖИВАННЯ!Ми, дружини, матері, діти та рідні бійців МПБ 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, більше не можемо мовчати.Наші захисники були відправлені на позиції 5 жовтня 2025 року. Їм обіцяли ротацію через два місяці. Але минуло вже дев’ять місяців безперервного пекла.Вони не здалися. Вони продовжують виконувати свій обов’язок перед Україною.Рідні бійців 14-ї ОМБр звертаються до командування з проханням звернути увагу на ротацію та забезпечення підрозділу.Ми не просимо привілеїв. Ми вимагаємо одного — врятувати життя людей, які вже дев’ять місяців рятують життя всіх нас.У нас є відеодокази стану позицій та умов, у яких утримують наших чоловіків.Ми звертаємося до журналістів, волонтерів, народних депутатів, правозахисників та всіх небайдужих:Не дайте цій трагедії стати черговою статистикою. Допоможіть почути голос наших воїнів, поки вони ще живі.Максимальний репост!Вони стоять за Україну. Тепер Україна має стати за них.
Дорогі друзі!Адміністрація щиро вітає кожного з вас зі світлим святом Великодня — святом перемоги життя над смертю, істини над темрявою і любові над страхом.Сьогодні, як ніколи, ці слова звучать особливо глибоко. Ми живемо у непростий час, коли війна торкається кожного серця, коли біль, втрати й тривога стали частиною реальності. Але саме Великдень нагадує нам головне: темрява ніколи не має останнього слова.📖 «Світло світить у темряві, і темрява не обгорнула його» (цитата із Біблії, Івана 1:5).Воскресіння Ісуса Христа — це доказ того, що після найтемнішої ночі обов’язково приходить світанок. Це надія, що життя перемагає, що Бог поруч навіть у найважчі моменти, і що світло обов’язково переможе темряву.Ми віримо разом із вами: прийде день миру, день відновлення і радості. І цей шлях ми проходимо разом — з вірою, підтримкою одне одного та надією, яку ніхто не зможе забрати.Нехай у цей Великдень Господь наповнить ваші серця:• миром, який сильніший за страх 🕊️ • вірою, яка не згасає навіть у темряві • надією, що веде вперед 🙏 • любов’ю, яка зігріває і об’єднує ❤️ Нехай Бог береже кожного з вас, ваші родини та нашу країну. Нехай світло Воскресіння стане для всіх нас джерелом сили, витримки та майбутньої перемоги.Дякуємо, що ви з нами. Разом — сильніші.З повагою та турботою, Адміністрація каналів Locator та Блог ОК 🤍.Христос Воскрес! ✝️=❤️
Друзі! Моя знайома долучилась до збору на транспортні засоби для 6-го окремого полку ССО.Мета: зібрати 1 700 000 грн, що дозволить придбати для полку гексоцикл та два електробайки, що в свою чергу посприяє ефективнішому виконанню бойових завдань.Робота в Силах спеціальних операцій передбачає виконання складних ланцюгових завдань, що відбуваються переважно в умовах бездоріжжя та місцях, де великогабаритному транспорту (пікапу до прикладу) складно маневрувати. Транспорт типу гексоцикла та електробайка для ССО - це не просто транспорт, це тактичний інструмент, що дає величезну перевагу завдяки своїй маневреності, мобільності та прохідності, дозволяючи бійцям швидко пересуватись та здійснювати розвідку, проводити стрімкі рейди, доставляти групи в складні рельєфні умови, де інша техніка не пройде та евакуйовувати поранених за необхідності.Ціль: 15 000 грн https://send.monobank.ua/jar/7DHBX3NwmDЦе дружній збір, де всі кошти одразу йдуть на загальну банку.Якщо теж хочеш/можеш долучитись до збору, і бути корисним для нашого війська, пиши в інстаграм @o.poruch та заповнюй форму до збору.https://forms.gle/Eq1isSHLfZFmoZig9Разом нам під силу будь-що!