Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Лобовий
Added 14 Jul 2024

Лобовий

@loboviy
Number of subscribers: 1 127
Photos: 436
Videos: 18
Links: 334
Description:
Про політику по-бердичівськи і не тільки. Тут ви зможете побачити всi скелети iз шафи нашого рiдного краю! Про все цікаве повідомляйте https://t.me/lobovij
Source

Лобовий | Сьогоднішнє коментувати нема сенсу — всі все бачили. Головне, щоб лікв...

Telegram community logo - Лобовий Лобовий @loboviy
3 340 Views/Reach 2025-09-10 16:23 Message №1088
Сьогоднішнє коментувати нема сенсу — всі все бачили. Головне, щоб ліквідація наслідків не закінчилась як у березні-2022: пам’ятаєте? Тоді після обстрілу дехто намагався підзаробити на допомозі. Кримінальні справи, обшуки в міськраді.Сьогодні поговоримо про «Європу». Точніше — про приміщення на вул. Європейській, 1.Півтора року тому там «попросили на вихід» колективне підприємство «Стиль» — те саме ательє, яке 30 років ремонтувало та шило одяг для бердичівлян. Жінки шили, ремонтували, платили оренду місту й податки. Люди орендували приміщення у міської ради й були готові працювати далі. Але у 2024-му їх просто викинули на вулицю. Бо приміщення, мовляв, треба на прозорий аукціон.І аукціон відбувся. З другої спроби. Переможець Денис Олександрович Сірик. Його ставка — 8350 грн щомісяця за 74,7 «квадратів» за приміщення у самому центрі Бердичева. Дешевше, ніж орендувати однокімнатну квартиру в Києві. Гарна ціна, правда ж? За 5 років оренди (а саме на стільки надали це приміщення) міський бюджет має заробити понад півмільйона гривень, це при тому, що балансова вартість цього приміщення станом на 30 квітня 2024 року становила 356897,37 грн. Звучить непогано, якщо не знати, що буде далі.А далі — найцікавіше. Наш "бізнесмен", не вклавши у вбите приміщення ані копійки, вирішує його... здати в суборенду. 20 серпня виконком слухняно дає на це дозвіл.Але! Пан Сірик настільки впевнений у «підтримці» чиновників, що оголошення про суборенду на OLX та інших майданчиках по оренді нерухомості він виставив ще 30 ЛИПНЯ. Майже за місяць до офіційного дозволу!Його умови суборенди прості – 15 тисяч гривень за перші три місяці, 20 тисяч гривень – за наступні шість місяців, а далі – прогресивна ставка, відома лише тому, хто хоче здати приміщення в оренду, але точно більша 20 тисяч гривень. Фінал простий: беремо комунальне майно за 8,3 тис., нічого не інвестуємо, а потім здаємо вдвічі-втричі дорожче. Головне – правильно пояснити все чиновникам. Прибуток — чистий, ризиків — нуль.Ніби й нічого кримінального. Але іронія в тому, що ательє «Стиль» 30 років тримало робочі місця, платило податки, працювало руками.Тепер місто — без податків, люди — без роботи, а хтось інший рахує власні доходи з повітря…Класика жанру.