Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Telegram: Contact @levelupbusiness24
Added 06 Dec 2025

Telegram: Contact @levelupbusiness24

@levelupbusiness24
Photos: 68
Videos: 3
Links: 34
Description:
Це я - @dionisii100

👥 Number of subscribers

0
Average/Day:: +34
Average/Week:: +39
Average/Month:: +41

👁️ Average views per message

371
Average/Day:: 474
Average/Week:: 340

📊 Messages per Day

0.6
Last day: 2
Week average: 1.3
Average per day: 0.6

Name change history

Діонісій Іванов - ментор по побудові агенцій 2026-01-26
Будую 10 агенцій | LEVEL UP у бізнесі та житті! 2025-12-06

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics user

Найм співробітника, частина 28) Створити питання на 5-хвилинку + саме тестове завдання.5-хвилитка, це аудіозідзвон після того, як ви обрали найкращіх з анкет, або з джоб сайтів. Зідзвонюєтесь на 3-10 хвилин і загалом обговорюєте інформацію з кандидатом. Приймаєте рішення чи давати тестове. Тестове - тестове завдання на 15-30 хвилин, де вже ви можете побачити як людина мислить і прийняти рішення, чи позвете її на співбесіду.9) Обов’язки - треба прописати обов’язки котрі співробітник буде робити10) Навчання - прописати начання, як людина буде брати на себе відповідальність за конкретні завданняДалі, все що ми створили, починаємо публікувати і розповсюджувати. Дуже важливо набрати хоча б 25-40 відгуків на вакансію, щоб знайти сильних спеціалістів.Далі ведемо по воронці:1) Скрінінг - сортуємо хто піде далі по воронці, а хто ні.2) 5-хвилинка - виводимо 10-12 людей за день окремо на зідзвон, щоб зрозуміти хто з них більше нам підходить.3) Даємо тестове завдання4) Після виконання тестового, обираємо кращі.5) Виводимо на співбесіду6) Обираємо 2х на стажировку 1-2 тижня (платна стажировка)7) Обираємо 1 з ким підем далі у роботу. Інколи один з тих, хто на тестовому, каже, що йому не підходить і він йде. ——————————Дивіться, це прям коротко. Саме так я наймаю людей, тому на найм 1 співробітника щонайменше йде 1 тиждень, це прямо дуже швидко. А в цілому більше.В один пост дуже складно все це втиснути. Я думаю, що точно буде ще пару постів, де розберем етапи найму. Якщо є питання - пишіть) Якщо сподобалось, жміть руку) і приходьте до мене з замовленнями))) знайду вам класних людей у команду🤗#лідген
Шукаю собі асистента)Я тут, щоб змінити ринок фрілансу та агенського бізнесу Я є ментором агенцій та фрілансерів. Допомогаю будувати агенції з 0, або масштабувати діючі. На зараз я веду 5 агенцій у партнерстві, у лютому планують зайти ще 2 агенції. Як мені відомо, я єдиний в Україні, хто спеціалізується на менторсті, розвитку саме агенцій. Моя мета - мати 10 агенцій у супроводі. Працювати над їх покращеннями та розвитку власників агенційЯ відчуваю, що мені вже зараз потрібна допомога:- я побудував воронки у тредс, але не встигаю писати дописи по шаблону та обробляти заявки на співпрацю- я не встигаю домовлятися про ефіри та виступи- я не встигаю наймати людей, котрі потрібні моїм партнерам у агенції- мені потрібна допомога з новими завданнями щодо покращення агенцій та своїй діяльностіТому, мені потрібна людина, яка хоче розвиватися в напрямку агенського бізнеса. Розуміється що це таке та разом зі мною буде розбивати міфи ринку.Наприклад, що після начання онлайн професії, можна одразу заробляти 2000$, або створивши агенцію - 5000$Це неправда. Тому я сміюсь над цією інфоциганщіною і розповідаю, що воно насправді не так, як продають на курсах.Якщо перечитавши текст, ти розумієш, що ти хочеш приєднатися до мене і разом змінювати ринок фрілансу та агенцій, ВЕЛКОМ! Заповнюй анкету - https://forms.gle/du7VnFFgRvdfq3iU9
Що таке Біг Ідея - розібралисьЩо тепер робить і навіщо? Кінцевий наш пункт - інсайт. Це шось по типу «ААААА… ось так воно працює» Ми будемо разом проводити різні дослідження і знаходити інсайти. І ось цей загальний інсайт і сформує Біг Ідею. ————————Що робить зараз? Я хочу, щоб ми поступово сформували Біг Ідею. Не треба сьогодні все зробити. Важливо підійти до завдання з розумом дослідника. Не спішити. Тому, ми будемо шукати інсайт 1-2 місяці. У вас є ще багато інших справ по роботі. Тому, Біг Ідею шукаємо паралельно з роботою)Найсильніша Біг Ідея формується з вашої особистості. Вона максимально заряджена. Саме тому цей тиждень ми присвячимо пошуку інсайтів в вас самих.ЗАВДАННЯ:Сісти, думати і писати про:- Як взагалі ви опинилися там де є? Конкретно в цій ніші?- З чим ви незгодні, але це норма ринку? Що вас тригерить?- Компроміси, які вам не подобаються, але ви на них пішли?- Якщо забрати гроші з вашої діяльності, за ради чого ви б продовжували працювати?І в цілому подумайте чим ви унікальні, подумайте про ваш ринок, що так, що не так з ним? Ціль - зрозуміти свою позицію в ніші, усвідомлення незгоди з нею. Сформувати цінності, якими ви кируєтеся у бізнесі, але вони протиречать вашому світобаченню.——Коли все це зробите, можете поділитись у коментарях)Лайк для підтрики💚#бігідея
Давайте спочатку спробую розповісти, що таке «БІГ ІДЕЯ»?Раніше та і інколи зараз біг ідею сприймають тільки як маркетинговий інструмент. Знайти ідею, яку будемо рекламувати, щоб бити точно у ціль і збільшити прибуток бізнесу. Це вже непогано.Але, світ змінився.І якщо ви знайшли інсайт, наприклад, батьки насправді відправляють дітей в садок не для соціалізації, а для того, щоб відпочити від дитини. І ви викоритовуєте це у рекламі, то скоріш за все ви збільшите кількість клієнтів. Але якщо це тільки на рівні маркетингу, то біда))Очікуйте залетівший допис батьків у тредс на сотні тисяч переглядів. Що ваш лозунг «відправте ваших дітей у садок і відпочивайте», розіруть.Тому що ви:- даєте д/з- якщо треба робити подєлкі, то їх також роблять батьки, щоб було красиво- найкращим батькам даруєте сертифікат для дитини на англійську мовуВраховуючи це, виходить, що ви кажете - приводьте дітей і відпочивайте, а насправді все навпаки.Тому, після того, як ви знайшли інсайт і обрали його як біг ідею. Вам треба увесь бізнес стратегічно будувати навколо цієї Біг Ідеї. Біг Ідея повинна бути центром вашого бізнесу, а не тільки маркетингу. ——Якщо з’явилися питання, пишіть у коментарі, залюбки відповім.Це складна тема Лайк для підтримки💚#бігідея
ПРОБЛЕМИ НАС РОБЛЯТЬ СИЛЬНІШИМИВиявилось, що 08.01 мій допис забанили і всі мої дописи не залітали зовсім 20-100 переглядівТільки вчора, я зрозумів, що саме це відбулось. І тут я подумал.А якщо мене забанять усі соцмережі і я через контент не зможу просуватись, тобно його просто будуть бачити мінімум. Що тоді? 1. Треба мати сильний офер. Як раз у ці вихідні я його створив. Це як раз було пов’язано з моїм інсайтом.Мій офер, який немає конкуренції в світі - Допоможу побудувати агенцію з 0, або вже діючу до обігу 10 000$ у місяць. З гарантію цього результату по договору. Якщо не допоможу це зробити - поверну усі гроші вкладені у роботу зі мною. На ринку сьогодні такого оферу не-ма-є 2. У мене не буде другого шансу. Людина до мене прийде, я або продам, або не продам. І крапка. Тому воронка, шлях зідзвону повинен бути максимально прописаним і йти чітко по алгоритму, де я людину прогрію на довіру до мене і потім зроблю пропозицію, від якої людина не зможе відмовитись. 3. Ось і пропозиціяЗаходячі у партнерську роботу, я беру мінімальну ставку 200-300$ + 30% від чистого прибутку з спільного результату. Чому беру ставку, а не тількі відсоток? Тому що, поки я працюю, партнер виплачує мені стаку+%. Коли вирішили розійтись, розходимось без обов’язків. Тобто просто ставимо на стоп. Я не претендую на долю, партнер не виплачує мені якісь відсотки. Зараз зі мною 4 партнери, з котрими так працюємо.4. Я повинен знати свого клієнта-партнера на 100%. Мені потрібно знати, що реально треба партнену від мене. (Умовно його болі).І з цим я працюю досліджуючи ринок. Але бачу саме тут свою точку росту. 5. Мені треба мати настільки крутий продукт, що демоструя його, майбутній партнер бачив цінності на десяток тисяч доларів. Казав: «ВОВ! ХОЧУ!» У мене це буде:1) Загальна карта розвитку агенції, котрою я ділився вище2) Загальна стратегія розвитку агенції на 2 роки 3)Окрема папка з 24 папок, в котрих на кожен місяць файли, з текстами, шаблонами, таблицями, навчаннями. Де просто відкриваєш 1й місяць, там прописані задачі, дії, KPI по кожній цілі. Взагалі все, що треба робити у 1й місяць і так все на 24 місяці. 4) Загальна карта всіх цих дій на кожен місяць на 2 роки. Просто демонстуючи це, показуючи куди і як ми прийдем і що це вартує 300$ +% з результату. 100% людина погодиться піти у цей шлях хоча б на 6 місяців, щоб вже вийти на стабільні 2000$+ чистого власного доходу. Від такої пропозиції неможливо відмовитись! Рекомендація читачам: Беріть все це і перекладайте на ваш бізнес/справу. Для тих, кого зацікавив мій офер, ставте «+» або пишіть у особистість @dionisii100 Розповім деталі. В цьому місяці планую підписати достатню кількість договорів і більше не повертатись до цього питання, а просто розвивати агенції партнерів. Тому, або зараз, або роки через 2, відкриється це вікно для вас!
Хочу просто в моменті поділитись) Писав раніше, що в роботу зайшла IT агенція. Такий клієнт вперше у роботіЗвісно, як і усім обіцяв 4 особистих зідзвони за місяцьПройшло 1 тиждень і 1 день) завтра в нас 4й особистий зідзвон)))Розумію, що щоб докрутити все що хочу, треба більше часу) ————Важливі моменти:1. У них в бізнесі немає ні системи, ні регламентів, ні регулярного менеджменту, можна сказати нічого не систематизовано(Все у голові у власникаЩо цікаво, що він непогано заробляє навіть при відсутності системиЯ дуже заряжений, тому що розумію, коли ми вже зробимо з цього хаосу бізнес процеси, то результат буде більшим і це заряджає! 2. Власнику дуже вдячний що він в мене повірив. Тому що до того, в основном працював з фрілансерами, де ми будували агенцію з 0. Тут агенція вже єПрацюючі, бачу, як мені ще треба докрутити продукт, щоб він став ще краще. І це дуже цінно. Я не перестану топити за те, що найголовніше у 2026 році це якість продукту. Ні воронка, трафік, прогрів, а якість продукту, за рахунок якого отримуєш клієнтів по сарафану і залишаєшся у бізнесі, навіть коли не сезон) Тому, у мене один з напрямків інвестування власного часу - постійне покращення продукту (*Власник агенції готовий після першого місяця роботи увійти у партнерську співпрацю мінімум на півроку. Бажаю всім, що ваші клієнти також заходили одразу на півроку🙌🙏Лайкніть, якщо хочете так))))
Якість вирішуєРеклама дорожчує, продавати в холодну тяжче, робити контент складніше, приходиться щось креативити)) Замотивував?😅 Ну блін, бо воно такЯ побачив залежність від того, що я допрацьовую свої продукти і як мої клієнти у захваті від того! Йдуть у довгу співпрацю зі ною. Проблема фрілансерів / агентського бізнесу у тому, що клієнти заходять і йдуть від вас через місяць-2Допрацьовуючи ваш "продукт", ви зменшуєте віддік клієнтів і збільшуєте LTVЗараз настав той час, де ви не можете собі дозволити працювати 1 місяць з клієнтами, а там вже як піде) Купити клієнта стає все дорожчеТому дуже важливо приділяти час своєму "продукту"Мої клієнти, хто зайшов до мене на місяць роботи, залишаються зі мною і підписують "договора" на спільну роботу на 6-12-24 місяця. І я не думаю про залучення клієнтів, я думаю про те, як ще якісніше працювати з вже партнерами да разом досягати ще більшого результату. Тому, поставте ваш фокус у наступному році на якість "продукту" Ваш "продукт", це не таргет/сммПродукт - це все те, що ви робите і як якісно ви це робите. Якщо обіцяєте звіт у 9:00, а кидаєте о 9:15, ну такеее)Якщо обіцяєте закрити задачу до 17:00, а в 19:00 закрили, ну такеЯкщо шукаєте 5 хвилин таблицю на зідзвоні і так далі. Все це продукт) Тому, якщо будете докручувати всі моменти своєї діяльності, то ваш клієнт буде залишатись з вами і хотіти далі йти саме з вами до результату. Ну, і можете мене привітати!Мій клієнт погодився стати партнером і ми тепер щонайменше будемо працювати 6 місяців, розвивати йому агенцію) Ось про це я кажу!Ваші лайки - моя підтрика!) Дуже дякую!
КРИЗА, ЯКУ МИ ПОЧИНАЄМО УСВІДОМЛЮВАТИ🤔Ми жевем у кризі: війна, багато людей виїхало, платежеспроможність бізнесу впала. Навіть "великі" бізнеси хочуть економити на маркетингу. +100500 демпінгуючих спеціалістів, ШІ котрий спростив різну роботу - а значить здешевив її І ще багато усього, що створило цю кризуБудуючи агенцію вже у війну, я з партнером думав, що так воно і повинно бути, тому не бачив цьої кризи. По суті, сьогодні всі ніші зайняті. Немає такої справи, де "хоба" і заробив мільон. Нема більше такого. І навіть інфобізнесмени (читай як інфоцигани) кажуть про кризу. Що сьогодні не достатньо зробити один відосік, прокататись на Порше і сказати, хочет також, купуй курс за 99$ і станеш мільонером. Сьогодні треба запаритись над маркетингом, щоб від того був результат. Є питання, що з цим робити? 1. Зрозуміти, що світ переживає чергову кризу, фріланс/маркетинг-агенції також.2. Зрозуміти, що легше не стане. Що треба вкладатись у власну справу/бізнес 3. Нарешті занішуватись, щоб надавати послугу конкретному клієнту, а не всім підряд. 4. Цінувати свого клієнта. Він у вас один? Супер! Зідзвоніться з ним, попитайте, як у нього справи, що йому не вистачає, за що він готовий платити? І станете однією людином, котра хочь трошкі переживає за нього. І можливо навідь зглибшите ваші бізнес відносини і почнете заробляти більше.Любіть своїх клієнтів і давайте їм максимум. ----Тільки втримання поточних клієнтів і поступове нарощування дасть результат, а не спроби кожного місяці новими клієнтами закрити витік старих. Тільки фокус дасть результатІнакше, будете як кораблік, котрого гоняє вітер по воді, куди ринок подув, туди і вас понесло)-----Ви відчуваєте кризу?