Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Let’s talk
Added 14 Jul 2024

Let’s talk

@letstalkads
Number of subscribers: 3 493
Photos: 224
Videos: 46
Links: 127
Description:
канал про маркетинг, роботу в tech-стартапі та амерікан лайф для зв’язку : @smuuk instagram : iryna.smuk
Source

Let’s talk | life lately: ☁️ сьогодні я працюю вже з 7 ранку. зараз на годиннику ті...

Telegram community logo - Let’s talk Let’s talk @letstalkads
1 600 Views/Reach 2025-04-09 18:19 Message №516
life lately: ☁️ сьогодні я працюю вже з 7 ранку. зараз на годиннику тільки 1 дня, а по відчуттях ніби вже кінець дня і скоро спати☁️ на вихідних я дуже сильно захотіла нові туфлі 😶‍🌫️ не питайте, такий якийсь настрій дівчачий в мене. значить, я хотіла такі туфлі на каблучку, щоб можна було кожного дня ходити в них. я імпульсивно поїхала в тц недалеко від дому і за 10 хв купила собі туфл) довольна капець 😁 всі туфлі, які в мене є, вони так, щоб одягнути їх раз в сто років, бо вони незручні або мають високий каблук☁️ записуйте мене в клуб любителів матчі. не скажу, що я фанатка, я все-таки більше по каві, але здається, я нарешті розробувала матчу. я декілька разів пробувала її і вона була жахлива на смак, навіть купляла додому (виявилось, що це матча для випічки була). і ось недавно я в кавʼярні спробувала реально якісну матчу і вона має дуже цікави смак. мені сподобалось) ☁️ мені категорично не вистачає часу на книжки☁️ нарешті висадила частину квітів, прокрастинувала цю задачу до моменту, поки квіти не почали вʼянути)☁️ я не веду сторіз в інсті, що дуже мене засмучує!! мені хочеться, але постійно всьо якось так складається, що сторіз в пріоритетності падають на останнє місце. по часу, я маю їх викласти до 1 дня, бо після 1 в Україні в цей час вже пізний вечір і вже немає сенсу щось викладати. а в мене до першої дня всьо в дзвінках, тому я фізично не встигаю, а значить треба ввечері їх готувати. а ввечері я вже така втомлена, що хочу просто лягти і лежати. але короче, це треба виправляти, бо мені треба робити прогрів на курс. і я думаю зробити якусь публічну заявку, що маю виходити в сторіз 5 разів на тиждень. якщо не вийду, то той хто перший помітить і напише про це, то я кину $100. може це якось допоможе мені зрушити з мертвої точки. що порадите? ☁️ ще я думаю вписатись в одне комʼюніті, але є відчуття, що я фізично не вивезу, але це вже потім розкажу