Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ЛЕСИК
Added 14 Jul 2024

ЛЕСИК

@lesyk_sashko
Number of subscribers: 750
Photos: 873
Videos: 122
Links: 167
Description:
📚Розгорнуті огляди на порнуху і не тільки 🎁 Розіграші книжок Читаю🤖і 📖книжки ⏰Колекціоную годинники
Source

ЛЕСИК | Дженна Еванс Велч — Кохання та УдачаЖанр: Фікшн, Тревел, Янг ЕдалтВида...

Telegram community logo - ЛЕСИК ЛЕСИК @lesyk_sashko
315 Views/Reach 2025-08-04 14:05 Message №1283
Дженна Еванс Велч — Кохання та УдачаЖанр: Фікшн, Тревел, Янг ЕдалтВидавництво: @starlevЯк написати книжку про кохання та удачу без кохання та удачі? І про шо книжка тоді?😅Історія нам розповідає про Адді (подругу Ліни з минулої частини «Кохання та Джелато»). Вона з сімʼєю поїхала на весілля тітки в Ірландію. Після весілля має з братом Яном їхати в Італію до Ліни в гості. Але через постійни сварки брата і сестри, в мами вже немає сечі терпіти ці борошна, тому сказала, що якщо вона почує від батька Ліни хоч якісь скарги на Адді та Яна, то обох буде виключено з команд по футболу. Проте не все так просто: Ян і не збирався в Італію, а Адді не може не поїхати в Ліни в гості. Що робити? ВраженняІ це в нас зачин сюжету. І це не спойлер, тому що іншими словами про події написано в анотації. Чи читав я це? Звісно, що ні) Тут було дуже легко приймати рішення: купую книжку, тому що попередня мені дуже сподобалась.В частині про Ліну так багато емоцій, магії підліткового зростання та закоханості, купу класних італійських теплих і літніх сцен. А що ми отримуємо у випадку Ірландії? Не подумайте, що це гейт у бік країни, я сам із задоволенням подорожував би Ірландією, але літнім настроєм тут і не пахне. Якраз через клімат)) Холодно, волого, якогось такого прям літнього вайбу майже і нема, а ще дуже дивні врізки з путівника по Ірландії.До речі, про нього окремо хочу розповісти. Перед кожним розділом на вас чекатимуть вирізки з путівника по Ірландії від якоїсь там авторки, яка дуже недолуго звертається до читача через «котик», «кицюня» тощо. Я розумію, що його читає Адді, але мене прям одразу відвернуло від читання цих шматків. Це тобі не тревелоги Кідрука, де цікаво і захопливо написано про країну мандрів. Це прям недолуго і недоречно аж до дрижаків. Вибачте, але я ці шматки взагалі пропускав, тому вони тільки псували настрій від читання. Буе🤢А шо по коханню та удачі? Ну, можливо і є удачею, що трійці (так, там буде ще третій персонаж, з яким Адді і Ян вирушили в подорож на автівці) вдалося зробити заплановане, але все ж таки не так удачно, як хотілося би — без шорстких випадків історія взагалі була б трішки нуднуватою. По коханню тут взагалі мінус. Нас ведуть постійно, що у Адді і Ровена можуть побудуватись стосунки, але цей слоу бьорн такий повільний і тихий, що і горінням не назвеш — суцільне тління. Таке собі. Захвату їхні стосунки не викликають, особливо якщо порівняти з історією Ліни і Рена, то це ващє небо і земля.Попри моє розчарування, авторка встигла підняти важливі питання:1. Сепарація від батьків.2. Важливість відкритого спілкування.3. Важливість просити допомоги і не переживати самостійно негаразди.4. Важливість говорити про себе відкрито і пишатися собою.5. Знати, що близькі люди тебе завжди підтримають і не осудять.6. Важливість йти за своєю мрією і не звертати уваги на проблеми. ВисновкиХоч і книжка зовсім не про кохання і удачу, а більше про дружбу, самореалізацію і важливість спілкування, ну і про подорож, то загалом за важливий меседж для підлітків я би не занижав оцінку твору. Але от вирізки з путівника мене вибісили так нормально. Їх би я взагалі вирізав нахєр з книжки. Вони такі уйобскі, що мене досі від них тіпає.Якщо ви шукали романтичну історію, то будете конкретно розчаровані. Вибачте, але так воно є. Якщо вам потрібна легка історія про подорож друзів, то можу її порадити. Але це точно не на літо. Більше на осінь, напевно😅🌟🌟🌟🌟⭐️ЛЕСИК — тут про книжки і не тільки