Source
ЛЕСИК | Кажуть, що в отам в Європах настільки класно і чудово, що обовʼязково ...
549 Views/Reach
2025-05-10 20:23
Message №980
🔄Кажуть, що в отам в Європах настільки класно і чудово, що обовʼязково треба шукати там життя, коли ще не встиг його відчути вдома. І я таким раніше був. Гірко визнавати, але я радий, що хоча б такі останні жахливі події дали нам розуміння наскільки прекрасна наша країна і наші люди, і наскільки чудове в нас все. Думаю, зрозуміли особливо ті, хто поїхав вимушено, і не може зрозуміти досі того світоустрію, в якому живуть європейці. Ми настільки унікальні, що сьогодні замовивши на мейк апі о 22:00 якийсь крем, можна його вже завтра отримати курʼєром, який привезе посилку о 10:00 ранку додому або в офіс; в нас одна з найчудовіших кухонь світу, але ми вміємо готувати і всі інші, і набагато смачніше (не я придумав, подивіться блоги іноземних туристів в Україні, вони в шоці😁), в нас можна оформити картку за 5 хвилин; держава в смартфоні; документи в смартфоні; оформлення майже будь-чого онлайн; і навіть держструктури зараз переходять на тотальний онлайн-режим. Коли всі зламались і думали, що буде жопа під час локдауну, ми змогли згуртуватись та переробити бізнес-процеси (вони сиділи по домівках і плакали від бєзнадьогі, а ми їбашили та покращувались); ми згуртувались і під час війни (дрони збивали навіть банками з помідорами). В Європі добре, але тільки в якості туристів: подивитись, подихати, зробити фотографії. Якщо ви особисто «акліматизувались» у всіх сенсах, то я можу тільки поаплодувати. Як на мене, в гостях краще тільки якийсь час, зате як же солодко вдома, коли все знайомо та любо серцю.