Source
ЛЕСИК | Мері Берд — Жінки та ВладаНе знаю як написати огляд в своєму звичному ...
397 Views/Reach
2025-04-28 16:44
Message №901
Мері Берд — Жінки та ВладаНе знаю як написати огляд в своєму звичному вигляді, тому спробую якось видати свої думки на тему книжки. Мері Берд нам розповідає звідки бере свої початки неповага до жінок; недопуск їх до зборів; ніяких можливостей висловлювати свої думки; а навіть кому вдавалося звернути на себе увагу — за жінок не сприймали. А почалося все з голосу. Типу не говорять вони тими глибокими та низькими голосами, шо чоловіки. Немає ознаки сили і мужності. І все це ще можна зрозуміти, враховуючи, що відбувалося це до нашої ери. Але ж за цей час вже стільки змін відбулося, суспільство повинно було навчитись чомусь, та? А хєр там. І оце дивує просто безмежно. Як і дивує, що в 2025 році досі можуть існувати масшатбні війни, хоча ну абсолютно всі знають до чого це приводить. І все одно залишаються при своїх тупих галюцінаціях. Отак і зі світом жінок. Білі заможні чоловіки бояться за свої крісла, посади, вплив. Знаєте чому? А тому що жінки крутіші! Вони більш розумні, більш гнучкі (зараз без пошлятіни, якшошо), більш адаптивні, більш людяні. І якщо хтось з чоловіків досі цього не зрозумів, мені реально шкода, шо вони живуть в своєму дешевому світі єбаних упереджень. Не знаю як вони взагалі дожили до своїх років. Це ж просто тупі мразі, яким не місце у сучасному світі. Сподіваюсь, ці всі старигани якомога скоріше здохнуть. Досі зараз ведеться інформаційна битва за місце жінок під «сонцем». І я би хотів цим текстом висловити пошану і сказати, що повністю підтримую всіх, хто починає свою справу, веде свою справу, бореться за права, бореться з мізогінією та сексизмом. Чоловіки думають, що в цьому світі і так вже працює нормально, що жінки можуть отримувати посади керівників, голосувати на виборах, робити свій вибір. Типу все ж і так вже давним-давно вирішено. Все можна. А от ніхуя. Досі їм кажуть, що вони не мають право робити зі своїм тілом все, що забажається; досі засуджується сильна сексуальна конституція; знецінення досягненнь в бізнесі і політиці тощо. Світ білих чоловіків досі диктує умови якою саме має бути жінка в політиці. А може пора змінити правила політики, а не намагатись підігнати правила під жінок? Можливо взагалі підхід варто міняти?Я зіштовхувався зі зворотною стороною сексизму, коли хотів отримати нібито «жіночу» посаду — офіс-менеджера. Чи приємно, коли тобі кожен раз відмовляють тому, що ти не молода гарна дівчина? Піздєц, як неприємно. І це, сука, такі квіточки у порівнянні з тим, що роками доводилось терпіти жінкам: туалети хрін зна де, список правил якою має бути, має вийти заміж тільки за оцього уйобка і більше ні за якого, не має ніяких прав показати себе світу такою, якою себе відчуває, не має права зробити аборт (цього я взагалі ніяк не розумію; йобані ублюдки уявили, шо вони боги світу і можуть творити шо хочуть; огидно); немає ніякої гарантії проїхати безпечно в купе(!!!!) — це, блять, ненормально, коли людину за людину не вважають. Пишу, і ще більше бішусь. Мене виховувала мати. Майже весь час. Навіть, коли батько був в сімʼї. І все одно його не було майже ніколи — ні фізично, ніяк взагалі. І, більш ніж певен, її вплив відчувається. Але вона трішки пережестіла, якщо чесно😁 Я тепер не можу просто-напросто вести якісь справи або навіть будувати відносини чи якісь дружні стосунки з чоловіками. Мені просто нема про що спілкуватись з ними))Напевно, через це я обрав собі годинникового не майстра, а майстриню; ходжу на стрижку до майстрині; ходжу до лікарів тільки до жінок тощо. Я просто не довіряю мужикам😅 Можливо і через це я не хочу дітей. Я не певен, що моя донька буде в безпеці і не хочу випадково виховати якогось уйобка-синочка, за якого мені буде соромно.