Source
Леонід Нєвзлін | Минулої ночі РФ продовжила тероризувати жителів найбільших міст Україн...
239 Views/Reach
2026-02-12 09:26
Message №1882
Минулої ночі РФ продовжила тероризувати жителів найбільших міст України. «Шахедами» та балістичними ракетами путінські війська били, зокрема, по об’єктах теплової генерації.Після цієї атаки ще 2600 житлових будинків у Києві залишилися без опалення. Ще 1100 будинків у столиці залишаються без тепла через попередні масовані обстріли та пошкодження інфраструктури. Водопостачання та водовідведення працюють, однак мешканців просять запасатися питною й технічною водою на випадок можливих ударів і по цій інфраструктурі.За інформацією влади, в Одесі через знеструмлення без водопостачання залишилися близько 300 тисяч людей, а без тепла — майже 200 будинків. У Дніпрі внаслідок масованої атаки припинено теплопостачання для 10 тисяч абонентів.З одного боку, Москва намагається зламати волю до спротиву та змусити капітулювати український тил. З іншого — зробити найбільші міста країни непридатними для життя й спровокувати масовий відтік населення. Яке ж «слово» тримає Путін у розумінні адміністрації США, яка заплющує очі на цей терор? Обіцянку про «остаточне вирішення українського питання»?Підписатися: Леонід Нєвзлін