Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Леонід Нєвзлін
Added 14 Jul 2024

Леонід Нєвзлін

@leonidnevzlinUA
Number of subscribers: 592
Photos: 577
Videos: 159
Links: 1,620
Description:
Особистий канал Леоніда Нєвзліна
Source

Леонід Нєвзлін | Істерика, влаштована навколо уявної атаки українських дронів на резиде...

Telegram community logo - Леонід Нєвзлін Леонід Нєвзлін @leonidnevzlinUA
271 Views/Reach 2025-12-30 13:35 Message №1784
Істерика, влаштована навколо уявної атаки українських дронів на резиденцію Путіна, була потрібна Москві лише з однією метою — спробувати звинуватити Київ у зриві переговорів. Пєсков уже відзвітував, що РФ «продовжуватиме діалог насамперед з американцями», водночас погрожуючи посиленням «переговорної позиції».Росії не потрібні жодні виправдання для продовження воєнних злочинів: путінські війська щодня знищують українську цивільну енергетичну інфраструктуру, мешканці Києва й Одеси сидять без світла, енергосистема не витримує навантаження, посиленого морозами. «Удар по резиденції» був потрібен лише як нібито переконливий аргумент для розмови зі схильним до розкоші Дональдом Трампом.На цьому тлі прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск після переговорів з європейськими лідерами сьогодні виступив із дивовижною заявою: «Мир на горизонті. Я маю на увазі найближчі тижні, а не місяці чи роки. Уже до січня нам усім доведеться зібратися разом… щоб ухвалювати рішення щодо майбутнього України та майбутнього цього регіону».За його словами, гарантії безпеки, запропоновані Києву Сполученими Штатами, дають підстави сподіватися на швидке завершення війни, однак Україні доведеться піти на компроміси з територіальних питань.Важко зрозуміти, чому західні лідери повірили в територіальні поступки, якими нібито задовольниться Путін. Завтра він вигадає удар не по Валдаю, а по Сочі — й вимагатиме виведення українських сил ще з одного регіону. А потім щось «вибухне» в Москві чи Петербурзі — і вже полякам запропонують посунутися в Сувальському коридорі.Підписатися: Леонід Нєвзлін