Source
козіблог | Я впевнена, шо обрати на роль Снейпа максимально не підходящого актора...
1 220 Views/Reach
2026-04-02 06:18
Message №8194
Я впевнена, шо обрати на роль Снейпа максимально не підходящого актора це просто геніально і ви не переконаєте мене. З перших фільмів Снейп був негативним персонажем, якого всі мали ненавидіти і не довіряти йому аж до останніх фільмів. Власне, так і було і всі в повітрі перевзувались з кожним новим фільмом щодо Снейпа як персонажа, який відіграє ДУЖЕ важливу роль у сюжеті. Тобто ми МАЛИ його ненавидіти, щоб його лінія СПРАЦЮВАЛА так, як треба. Щоб відчувати ще більше емоцій і болі в кінці від усвідомлення того, що ми весь час не розуміли його. Ми не маємо любити Снейпа з самого початку, не маємо захоплено спостерігати за вибором актора і наділяти його статусом хорошого хлопчика з першого сезону, бо це буквально зруйнує один з основних поінтів сюжету, який колись розʼєбав нас в пух і прах.Тому так, обрати актора, якого всі будуть ненавидіти (як і Снейпа у всесвіті ГП кста) це - геніально. Бо навіть знаючи кінцівку цього персонажа, ви його не приймаєте зараз і це ПРАЦЮЄ.З часом всі всеодно звикнуть до нової версії Снейпа і почнуть проникатись його історією так само, як колись ми поступово проникались «оригінальним». Бо через років так 6-7 більшість глядачів все менше і менше порівнюватиме серіали з фільмами і сприйняття цього персонажа повністю зміниться, незалежно від того хочете ви цього, чи ні. З маркетингової точки зору це теж 🔥, бо обговорень навколо серіалу не стихає. І кожен, хто просто проходить повз має висловити свою щиру думку, щодо цього ЖАХУТому так, я буду в дуже маленькій команді людей, які не проти такого вибору Снейпа і я вже чекаю, як вони його розкриють. Дуже сподіваюсь, що я вгадала поінт творців серіалу і вони дійсно зроблять все дуже грамотно і ми отримуємо ще одну іконічну версію Снейпа, який переживе той самий перехід від ненависті до кохання за декілька сезонів