Source
козіблог | Коментую цей цирк виключно через те, що я раніше висловлювався щодо ко...
478 Views/Reach
2025-06-09 07:52
Message №6665
Коментую цей цирк виключно через те, що я раніше висловлювався щодо колаборантки Алхім і хочу я того чи ні, я вже в цій «темі».По-перше, до цього відео Раміни в такому форматі я ставлюся край негативно. Це чисто хайп. І так, давши майданчик колаборантці, ви легалізуєте її.Мені бридко на початку чути слово «конфлікт». Бо «конфлікт», це на дорозі з кимось посваритися, чи ще десь. А от державну зраду, колаборантську діяльність з глорифікацією ворога треба називати своїми іменами. Це відео зробило гарну послугу Алхім в контексті її перевзування. «Дівчата посварилися, але я все пояснила». Від цього блювати хочеться. Бо ще раз. Це не чиясь там побутова сварка. Ця бичка просуває російську пропаганду та знущається з української культури. І у воюючій країні за це має наставати реальна кримінальна відповідальність, а не якийсь розбір за столом блогерів.Власне по Алхім нічого нового. Вона продовжує по бичачі відстоювати свої проросійські бичачі права. Вона державна зрадниця, яка публічна виправдовувала та глорифікувала ворога, за це має настати покарання, крапка.Я прекрасно розумію вайб цього відео і його задачі - це приглушити скандал, показати, що є «діалог» за столом і все дуже так мило. Це все в інтересах цієї тварі, щоб вона раптом не опинилася з підозрою у державній зраді та як наслідок в тюрмі. Це все робиться в тандемі з поліцією та Службою безпеки України, якім мало б бути соромно за розіграш цього цирку. Ну якщо у вас блогерки мають можливість відкатувати й казати, який кримінальний злочин пробачати і як з нього виходити, то з внутрішньою національною безпекою у нас просто дно…Хочу вам всім лише нагадати, що державна зрада не має строку давності, відповідно і ця повія і всі, хто зараз розвалюють по ній провадження, рано чи пізно понесуть відповідальність!