Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - lawyer for NGOs
Added 14 Jul 2024

lawyer for NGOs

@lawyer_for_NGOs
Number of subscribers: 1 455
Photos: 53
Links: 151
Description:
Юридична та бухгалтерська допомога волонтерам та неприбутковим організаціям (громадським обєднанням, благодійним та релігійним організаціям тощо)

👥 Number of subscribers

1 455
Average/Day:: -2
Average/Week:: -3
Average/Month:: -13

👁️ Average views per message

547
Average/Day:: 269
Average/Week:: 598
ERR: 37.59%

📊 Messages per Day

0.6
Last day: 0
Week average: 0.7
Average per day: 0.6

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 414 26-04-17 08:27
‼️Про тендери😂Сьогодні мені - ФОП Вірьовкіна Л.В. - прийшла відмова по тендеру.💸Вказали причиною - що вартість не сама нижча. Виграла ТОВ, що запропонувала найнижчу вартість.🤯Відкриваю по цій ТОВ юконтрол, а там:1) кінцевий бенефіціарний власник у Миротворці,2) купа судів3) дивні фінзвіти🙈Уявімо, що вони оплачують цій ТОВ за послуги, отримують взамін якійсь там політики (у цьому випадку фінансова/облікова)😁А потім приходить до них аудитор донора та питає, чому у протоколах тендеру вони не вивчили ці питання щодо КБВ, щодо судів. 😵‍💫Звісно, можна сісти та відбитись від повного збігу ПІБ/ІПН особи з Миротворцем - спробувати доказати, що Миротворець не є державним реєстром, може помилятись та отримати якійсь від державних реєстрів СБУ підтвердження того, що особа не є сепаратистом. 🤯🕰Але це час. Це купа документацій. А йде мова про тендер!!!🤗Милі мої неприбуткові організації, я вас прошу орієнтуйтесь НЕ тільки на вартість послуги, ну хоча б перевіряйте тих осіб, яким плануєте оплачувати послуги!!!📝По секрету - серйозні великі організації - дуже уважно до таких деталей. Навіть у рамках тендері просять довідки про несудимість. ⛔️А якщо у вас виходить така ситуація, що усі нормальні виконавці подали велику вартість, а один поганенький (із миротворцем у КБВ) подав дешеву вартість. - опишіть це у протоколі та переголосіть тендер знову.🤝Ті виконавці, хто має тривалий досвід проходження тендерів, розуміє, що якщо організація зробила повторний тендер, то:1) ціна була для неї висока, їх донор не дав стільки,2) мало було учасників на тендер - менше 3.👣То нормальні виконавці, експерти, зможуть податись до вас повторно - зменшити вартість. Не погоджуйтесь на те, від чого ви не зможете "відмитись".💣Бо усі такі кейси - це бомба сповільненої дії. Це точно рване.
👁 877 26-04-13 09:19
🤝Відкриваємо у безоплатний доступ тренінг Правового інкубатора 2025 року - ПІ 2025_Взаємодія з органами органами місцевого самоврядування (Тренінг № 20)👉Нагадуємо, що із березня розпочався курс Правовий інкубатор 2026 року. 🤓Курс Правовий інкубатор 2026 року складається з 4 блоків: "Для керівників" - було вже 3 тренінги та 3 менторства (є в записі)"Для бухгалтерів" -було вже 2 тренінги та 2 менторства (є в записі)"Для юристів" та "Для кадровиків" - тренінги почнуться з серпня 2026 року (очікуємо деякі зміни законодавства України по цим напрямкам)🦾Кожен блок це 10 тренінгів (із презентаціями) та 10 менторства (живе спілкування з тренером, питання - відповіді). Ще додатково у подарунок 1 тренінг+ 1 менторство. 🤗Кожен блок 5000 грн, тобто 1 зум - 250 грн. Якщо берете 3 блоки, то 1 безоплатно (тобто зум буде вже десь 187 грн - чашка кави). 🧗‍♀️Програма курсу Правовий інкубатор 2026 року - за посиланням. Курс 2026 року НЕ повторює курс Правового інкубатора 2024 року чи Правового інкубатора 2025 року . ЗОВСІМ ІНШИЙ) ✍️Встигни у останній потяг - заповнюй гугл форму
👁 170 26-04-10 08:45
‼️Зверніть увагу, що по курсам "Для керівників неприбуткових організацій" та "Для бухгалтерів неприбуткових організацій" Правового інкубатора 2026 року внесли зміни на прохання учасників курсів📆Підтягнули графік - бо учасники попросили, щоб на липень не було навчання. Тепер є навчання частково на червень (поки залишили, потім спробуємо і червень звільнити). 🤝Питання графіку/програми ми завжди узгоджуємо з учасниками. Підлаштовуємось під учасників. 🕰Зараз ще є прохання окремих учасників поставити пізніше навчання по керівникам, десь увечері. Це питання поки на голосування у чаті організаційному стоїть. Якщо більшість учасників підтримує пропозицію, то змінимо також години. 🥹На жаль, все одно залишаються незадоволені, але у цьому випадку не можемо підлаштуватись під кожну окрему особу, бо у нас багато учасників. 🤗Крім цього щодо питань, що виходять за рамки тем менторства ми почали проводити колективні консультації, коли учасники можуть об'єднатись по якійсь темі, і ми проводимо вже окремо для них консультацію. 👉Зараз 6 учасників об'єднались по 500 грн - замовили 3 годинну колективні консультацію (1 год = 1000 грн це пільгова вартість консультацій для учасників ПІ 2026). 👣Наскільки можемо ми йдемо на зустріч особам, які прийшли вчитись до нас ‼️Зауважимо, що ми відкрити до тих, хто приходить ЗА ЗНАННЯМИ!☠️А тих, хто за хайпоми приходить, то жодних пільгових вартостей та жодних поступок. 🤷‍♀️На жаль, такі дивані критиканти та боти будуть завжди. Ми не зможемо підлаштуватись під них та стати для них хорошими. Нагадуємо, що навіть Ісус колись отримав хейт та ненависть за свої хороші вчинки. А куди нам до нього) https://docs.google.com/document/d/17YI4ZCPgoFrsR2_cQKDkdTDwiPbzZsOO/edit
👁 209 26-04-09 11:21
👨🏻‍💻Коротко про нюанси діяльності команди ‼️Правовий інкубатор 2026 року НЕ буде розміщатись у безоплатний доступ у 2026 та 2027 роках, Якщо щодо ПІ 2024 та ПІ 2025 як кажуть випросили, то ПІ 2026 року вже працюємо "по дорослому" та не жаліємо. Hозміщення у вільний доступ ПІ 2026 року плануємо у 2028 році, Також НЕ буде більше пільгових місць на розіграш, бо пільгові безоплатні лише для організацій військових та організацій, що опікуються тваринами. Також НЕ буде зменшення вартості до кінця 2026 року, але можливі перегляди вартості у 2027 році. ‼️Короткі відео для ютубу/інстаграму Натомість для вільного доступу з метою розміщення у ютуб/інстаграм спробуємо розробити маленькі відео, бо дуже просили. З липня 2026 (перенесли графік, бо поки зайняті) почнемо цим займатись. Думати про сценарії. Шукати умови для зйомки. ‼️Стаття на сайт Відкладено до "хороших" часів, коли нам дадуть якийсь грант. Немає кого ставити на цей обсяг. ‼️Пільгові умови консультацій та документівУчасники ПІ 2026 отримали пільгові умови на квітень місяць (до кінця квітня): 1 год усної консультації - 1 тис грн замість 2 тис грн (для тих, хто не є учасником, умови без змін), політика захисту персональних даних, політика закупівель по 5 тис замість 10 тис.‼️Відпустка 👉Відпустка переноситься. Буде з 01.06.2026 по 07.06.2026., частково з 10.06.2026 по 14.06.2026. 👉Друга відпустка команди буде в липні - дати визначаємо, теж на тиждень 👉далі ще не визначились ‼️Офіс в Ужгороді Плануємо відкривати. Зараз узгоджуємо умови із власником офісу (обіцяли зробити до нас маленький ремонт). Адресу пізніше повідомимо. Можна по запису буде ходити до нас на офлайн консультації. ‼️Команда Так, плануємо розширяти кількість. Можна нам пропонувати співпрацю. Причина - переглядаємо погляд на життя, більше часу на "себе". Тому розподіляємо нагрузку. 😂Ніби все - пишіть, якщо будуть запитання
👁 319 26-04-06 11:28
🤔Чи беремо ми нові питання/завдання?🤝Так, беремо. 👉План розписаний на квітень 2026 року, у травні з другого тижня відпустка на 1 тиждень, АЛЕ так, на консультацію чи складання якогось документа тощо - МОЖНА ПОТРАПИТИ.👀 тому спокійно пишіть нам [email protected]‼️Звертаємо також увагу, що члени нашої команди подаються як ФОП на різні тендери, а також різного роду відбори. Але жоден з нашої команди НЕ подається на вакансії, де мова йде про:1) трудові відносини, 2) так звані приховані трудові відносини (ніби ФОП, але треба присутність в офісі, дотримання ПВТР, графіку робочого часу тощо).✍️🤔Коли ви формуєте текст оголошення уважно відносяться до питання "кого реально ви шукаєте"🦾АБО йде мова про фахівця - який прийде, закриє вам якесь питання та піде (це може бути навіть тривалий договір, але конкретно визначені завдання, оплата по актам наданих послуг, не дотримання ПВТР, графіку роботи тощо) -ЦЕ ДО НАС, АБО вам треба "працівник" (прихований "працівник") - то вже НЕ ДО НАС. Але якщо у вас є сумніви, що вам треба - можете написати у листі. Подумаємо разом.
👁 732 26-04-01 08:42
🤝Відкриваємо у безоплатний доступ тренінг Правового інкубатора 2025 року - ПІ_2025_Порядок надання послуг (тренінг № 15)👉Нагадуємо, що із березня розпочався курс Правовий інкубатор 2026 року. 🤓Курс Правовий інкубатор 2026 року складається з 4 блоків: "Для керівників" - було вже 3 тренінги та 3 менторства (є в записі)"Для бухгалтерів" -було вже 2 тренінги та 2 менторства (є в записі)"Для юристів" та "Для кадровиків" - тренінги почнуться з серпня 2026 року (очікуємо деякі зміни законодавства України по цим напрямкам)🦾Кожен блок це 10 тренінгів (із презентаціями) та 10 менторства (живе спілкування з тренером, питання - відповіді). Ще додатково у подарунок 1 тренінг+ 1 менторство. 🤗Кожен блок 5000 грн, тобто 1 зум - 250 грн. Якщо берете 3 блоки, то 1 безоплатно (тобто зум буде вже десь 187 грн - чашка кави). 🧗‍♀️Програма курсу Правовий інкубатор 2026 року - за посиланням. Курс 2026 року НЕ повторює курс Правового інкубатора 2024 року чи Правового інкубатора 2025 року . ЗОВСІМ ІНШИЙ) ✍️Встигни у останній потяг - заповнюй гугл форму
👁 372 26-03-30 11:02
‼️Ми поміняли фото даного каналу👉БО:📌Все більше та більше нам прилітає, що ми знеособлені.🤷‍♀️так, ми хотіли відійти від "обличчя", акцентувати на знаннях, тому макети реклами та все інше робили знеособлені.😭На жаль, це так не працює, бо наш "піпал хаває" тільки те, що впізнає.😭Зробити впізнаваним лого та імя організації набагато складніше ніж зробити впізнаваним прізвище та імя експерта (залучати кошти на розкрутку бренда організації у нас немає, а нас окремо як фахівців і так добре знають).📌Дуже набридає, коли якісь хейтери знаходять наші фото з особистого життя, і потім акцентують увагу саме на них.😂Так, ви можете знайти нас на фото у купальниках на морі. Можна знайти фото наші як кажуть "зелених" та молодих. 🎓Але це не зменшує наш рівень знань/досвіду. 🤓Але якщо ви йдете на консультацію до лікаря, краще не уявляти його у купальнику, бо діалогу не буде. Тому нагадуємо вам як ми вигадаємо у професійному житті, щоб саме ця картинка була у вас, коли пишете нам. 📌Також можливо, фото нас буде нагадувати вам, що ми люди. НЕ ШІ. НЕ роботи. НЕ програми якійсь. Ми люди. 🤝З повагою.
👁 309 26-03-26 09:36
😂"У вас дорогі політики!! Аж 10 тис за політику!" - пишуть нам 🤝Якщо ви організація військових, вкажіть цю обставину - для вас вартість буде менше.Також може бути вартість менше, якщо ви постійно до нас звертаєтесь. 🤔Для інших питання: "А яка має бути вартість тоді?"🤷‍♀️Якщо інші юристи вказують меншу вартість - то йдіть до них. 😎Пояснюємо, чому така вартість. Давайте на обліковій політиці -щоб було легше розуміти.📎У обсяг політики входить 1 зум 1 год - це вже 2000 грн. Того рахуємо 8 тис залишається на саму політику.✍️Ми пишемо по опитувальнику + дізнаємось все про вас, тому цей документ буде сугубо індивідуальним.Ми НЕ використовуємо у роботі ШІ (поки він не доріс навіть до написання самої простої політики, поки вміє тільки спрощувати, а нюанси не розуміє взагалі, про це окремо поговоримо - проведемо про це тренінг)👩‍💻Ми весь час написання спілкуємось у робочому чаті - це постійний діалог.👀Ми надаємо документ на 2 вичитки. Не просто "о ми такі молодці, забирайте документ". У вас є можливість 2 рази вичитати документ, кожен раз залишити купу коментарів, які ми будемо опрацьовувати.⛔️І головне, ми прописуємо те, що буде вас рятувати. Податкова не веде діалоги, не спілкується. Прийшла - перевірила, винесла рішення. Не ок - судись. Наша облікова це діалог на рівні документа вас з податкової. Інспектор отримує аргументи/відповіді на всі запитання ще до суду.🎓Для складання облікової треба залучення 2 фахівців - юриста та бухгалтера. При цьому має бути обоє хорошого рівня. Для неприбуткових - купа нюансів. Не кожен юрист/бухгалтер їх знає/працював з ними. Щоб напрацювати досвід треба бачити купу перевірок та знати, де контролюючі органи будуть шукати помилки. Якщо розділи на 2 особи + на час їх роботи, то виходить дуже дуже дуже мало за 1 годину. Навіть опрацювання коментарів - від 30 хв до 3 годин. ‼️Ми пишемо політику за 8 тис + 2 тис консультація. Дорого? Але поки жодна з організацій не прибігла після податкової перевірки та не сказала, що були претензії до облікової з боку контролюючих органів. Навпаки, дякували. Податківці були в шоці, наскільки сильний документ вони бачать. Немає судів. Немає позбавлень статусу неприбутковості. 😂А хтось пише облікову за 1000 грн. Дешшшевооо. А потім під час перевірки виявляється, що ця облікова їх утопила. А потім суди - штрафи. Позбавлення статусу неприбутковості. 🤷‍♀️Все це умовно. Так само як стоматолог. Хтось пломбує за 300 грн, хтось 1 маленьку пломбу ставить за 3000 грн. (Колись я так пролікувалась дешево у державній лікарні зуб, то потім вже ставила замість нього дорогий імплант. Ото зекономила на свою голову). 👣Кожен день ми маємо робити для себе вибір. Якщо ви робите вибір не у нашу користь, не треба звинувачувати нас у цьому. 😂Не треба нам розповідати "а це ті, що пишуть політики за 10 тис, фууу мажори"🧗‍♀️🎓За кожним членом нашої команди великий досвід та знання. Жоден не з "бАгатої" сімї. Кожен сам пробився своїми знаннями. 🤝Не можете собі дозволити оплатити наші послуги, тоді просто шукайте від нас безоплатні можливості. Натомість - має бути повага, а не лайно у коментарях та у особисту. 🤓Це як у школі. Хочеш, щоб тобі відмінник давав інколи списати, так перестань його булити та просто поважай. Вірьовкіна Лілія.
👁 269 26-03-25 11:45
👨🏻‍💻Коротко про нюанси діяльності команди ‼️Правовий інкубатор 2026 року 1)НЕ буде розміщатись у безоплатний доступ у 2026 та 2027 роках, 🤷‍♀️якщо щодо ПІ 2024 та ПІ 2025 як кажуть випросили, то ПІ 2026 року вже працюємо "по дорослому" та не жаліємо.розміщення у вільний доступ ПІ 2026 року плануємо у 2028 році, 2) НЕ буде більше пільгових місць на розіграш, пільгові безоплатні лише для організацій військових та організацій, що опікуються тваринами, 3) НЕ буде зменшення вартості до кінця 2026 року,можливі перегляди вартості у 2027 році‼️Короткі відео для ютубу/інстаграму Натомість для вільного доступу з метою розміщення у ютуб/інстаграм спробуємо розробити маленькі відео, бо дуже просили.🕰 З травня 2026 почнемо цим займатись. Думати про сценарії. Шукати умови для зйомки. ‼️Стаття на сайт По текстовому наповненні сайту - дуже думаємо, але якщо чесно не вистачає на це сил. Матеріали є, але щоб це викласти у формат статей, треба багато зекномити часу, і цей час ніхто нам не оплатить. Скоріш це буде відкладено до "хороших" часів, коли нам дадуть якийсь грант. ‼️Пільгові умови консультацій та документівУчасники ПІ 2026 отримали пільгові умови на квітень місяць (до кінця квітня): 🤝1 год усної консультації - 1 тис грн замість 2 тис грн (для тих, хто не є учасником, умови без змін) 🤝політика захисту персональних даних, політика закупівель по 6 тис замість 10 тис ‼️Відпустка 👉Перша відпустка команди буде з 11.05.26 по 17.05.2026 👉Друга відпустка команди буде в червні - дати визначаємо, теж на тиждень 👉далі ще не визначились ‼️Офіс в Ужгороді Поки думаємо, чи є сенс відкривати офіс, витрачати кошти на оренду/комунальні. Пізніше скажемо відповідь.‼️Команда Так, плануємо розширяти кількість. Можна нам пропонувати співпрацю. Причина - переглядаємо погляд на життя, більше часу на "себе". Тому розподіляємо нагрузку. Особисті плани кожного на себе озвучувати не будемо, бо ще не пережили моральний стрес від вчорашньої істерики. А тут вам ще розкажи щось більше. То будуть тут гудіти ще місяць. 😂Ніби все - пишіть, якщо будуть запитання
👁 276 26-03-25 08:02
Вітаю всіх, мене звати Валієв Валерій (@valeriivaliiev), я юрист (бакалавр права), який з 2024 року у якості ФОП надаю юридичні послуги, зокрема, неприбутковим організаціям, серед яких і ГО "Ти потрібен України".Цей пост публікується у зв'язку з вчорашніми подіями, які наклали певний негативний відбиток на моїх партнерів і на мене особисто, бо поставили під сумнів деякі принципові речі, якими всі ми керуємось як в особистому, так і у професійному житті.1. Юридична частинаМені, як правознавцю, добре відомі порядок і наслідки публікації моїх персональних даних (у тому числі про стан мого здоров'я, що також вважається медичною таємницею) і я є цілком здатним дати оцінку тим чи іншим діям сторонніх осіб (навіть якщо вони мої замовники, друзі, члени родини тощо), що потрібно для вжиття адекватних засобів захисту від будь-яких посягань.Прикро, що всі, хто вчора так активно захищав мене від "неетичності" та "дискримінації", поставили під сумнів мою здатність зробити це самостійно, натомість взяли на себе роль представника моїх інтересів уже точно БЕЗ МОЄЇ ЗГОДИ (напевно етика це допускає).Проте наступного разу я обіцяю, що у ситуації, коли мені буде потрібна допомога, я звернусь до вас, активні представники громадського суспільства, і сподіваюсь, що ваша жага до відстоювання прав людини до того часу не згасне.Також підтверджую, що я не маю на сьогодні трудових відносин ні з ГО "Ти потрібен України", ні з будь-якою іншою організацією, тому брати відпустку чи іти на лікарняний не можу. Проте, у межах договірних відносин між мною, як ФОП, та моїми замовниками я маю всі важелі для врегулювання ситуацій, які спричиняють неможливість належного і своєчасного виконання замовлень.І хоча про розірвання договорів зі мною питання ніхто не піднімав, я цілком адекватно ставлюсь до того, що замовники мають право на залучення інших фахівців для закриття тих потреб, які не виходить закривати у мене.2. Медична частинаЯк би не було прикро, але мушу визнати, що маю проблеми зі здоров'ям (ожиріння), які наразі стали критичними через мою неуважність до себе.Тому мій свідомий вибір - поставити на перше місце вирішення особистих проблем, бо крім мене це зробити ніхто не може.Прикро, що вчора я так і не почув слів підтримки чи порад, які могли б реально допомогти мені боротись за себе, бо всі чомусь зосередились на іншій людині - авторі поста Лілії Вірьовкіній (@The_lawyer_for_NGOs), - і вирішили, що "подискутувати" на тему етики буде доречно у цій ситуації і мені від цього якось полегшає.3. ЗаключенняМені неприємно, що відсутність комунікації з мого боку вчора поставила під удар мого замовника - ГО "Ти потрібен Україні" і особисто її керівника, з якою у нас побудовано взаємовигідні ділові відносини і немає жодних взаємних претензій.Тому кажу зараз:1) Я вдячний, що замовники (і ГО "Ти потрібен Україні" у тому числі) врахували мій стан здоров'я як поважну причину для поступок у частині виконання взятих мною на себе договірних зобов'язань.2) Я дуже ціную співпрацю з кожним замовником (і з ГО "Ти потрібен Україні" у тому числі). Жоден із них не заслуговує на будь-який негатив чи безпідставні звинувачення, особливо з боку тих, для кого вони працюють.3) Я продовжу надавати юридичні послуги у громадському секторі, буду подаватись на тендери і професійно розвиватись у подальшому, чого б мені це не вартувало і які б виклики переді мною не стояли.Бажаю всім гарного дня!З повагою, Валієв Валерій