Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - lawyer for NGOs
Added 14 Jul 2024

lawyer for NGOs

@lawyer_for_NGOs
Number of subscribers: 1 455
Photos: 53
Links: 151
Description:
Юридична та бухгалтерська допомога волонтерам та неприбутковим організаціям (громадським обєднанням, благодійним та релігійним організаціям тощо)

👥 Number of subscribers

1 455
Average/Day:: -2
Average/Week:: -3
Average/Month:: -13

👁️ Average views per message

547
Average/Day:: 269
Average/Week:: 598
ERR: 37.59%

📊 Messages per Day

0.6
Last day: 0
Week average: 0.7
Average per day: 0.6

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 400 26-01-08 18:13
👀Ви пишете про піздюлі, що роздає помічнику🤷‍♀️Так, коли ти молодий фахівець, доводиться працювати на "диплом"😂Звісно, можна включити оце "мої кордони" та все модне таке‼️Але тебе молодого фахівця НЕ зобов'язаний НІХТО вчити💸Це мають вчити вузи, які з кожним роком піднімають вартість, але часто юристів вчать відірваної від життя теорії🤷‍♀️І виходять оці юристи, провчились 5-7 років, а самостійно створити документ не можуть, бо не було за ці роки жодної практики🤝До речі я сама заочниця, і більше поважаю тих, хто одночасно з навчання з перших курсів йде працювати📝Оці хоча б очі не відкривають від слів "первинний документ" чи щось подібнеЯ категорично не беру у помічники та відмовляюсь передавати знання та свій досвід тим особам, які хочуть "навчатись без болі" 😎У мене немає страху перед тим, що хтось мене назове "деспотом" чи "токсиком"🕰Але витрачати час на тих, хто приходить з вузів нульовим та ще вимагає до себе вельмишанобливе ставлення, - соррі не буду ‼️такі юристи віддали свої кошти невідомо за що, а тепер чомусь я маю вкласти у їх голови знання та досвід за пару років за усіх викладачів вузу?🦾Я то можу, але буде боляче - будуть піздюлени🧗‍♀️Треба буде лізти до знань та досвіду як на гору😂Це ринкова система. Колись мені, ще молодому юристу, казали, що "юристи не роблять собі конкурентів", тому якщо комусь юрист передає свої знання та досвід - це треба дуже дуже дуже цінувати. 💣Тому я спокійно відношусь, що комусь бомбит слова "я дала піздюлені помічнику"😜Хай цей хтось чутливий обговорює мене. А помічник тим часом соплі витирає та вчиться. І колись то навчиться.😁Я до речі своїх "суворих" керівників юристів хорошо памятаю та дуже вдячна. ☠️Вірьовкіна Лілія, яка не боїться у цьому чутливому та модному світі бути токсиком та деспотом)
👁 297 26-01-02 10:45
‼️На сьогодні залишилось десь 10 сертифікатів Правового інкубатора 2025 року💪Пройшло навчання 70 осіб📝Попросили сертифікати 50🙄Ми на всяк випадок зробили більше сертифікатів☺️Значить набір на курс Правовий інкубатор 2025 року НЕ закриваємо та чат НЕ видаляємо 🥳Можете ще записуватись Записатись https://forms.gle/LM8dSqQ6PLaisJX7A 👉Оплата без змін 1000 грн❤️які є плюси?1. Отримуєте матеріали відео та документи 2. Отримуєте сертифікат 3. Отримуєте пільгову вартість для навчання у ПІ 2026 рокуЯкщо запишетесь на обидва курси (ПІ 2025 та 2026 років), то весь курс ПІ 2026 - 7500 грн (усі блоки) замість 15 000 грн. У вас вийде 1000 + 7500 грн = 8500 грн. за 2 курсиЗверніть увагу: ‼️Ми НЕ навчаємо фопів, товок чи інших прибуткових організаційно правових форм‼️Ми навчаємо лише волонтерів та представників громадського сектору👉 Якщо ви адвокат чи аудитор, чи фоп бухгалтер, що не є членом команди якоїсь неприбуткової організації, просимо вас НЕ подаватись на цей курс🤝Якщо ви хочете щоб ми вас навчили, то звертайтесь до нас окремо, для вас ми зробимо окрему програму та окремий курс. При чому таке навчання ми можемо вам надати лише як ФОП‼️, бо громадська організація НЕ надає послуги платні чи безоплатні прибутковим організаційно правовим формам😭Інколи такі хитрі адвокати та інші з себе видають волонтерів, але якщо ваша тайна розкриється - це пожитєвий чорний список з нашого боку.
👁 258 25-12-29 13:43
😭Озвучу деяку незрозумілу мені (Вірьовкіна Ліля) точку зору окремих фахівців:✍️Юрист подавалась до нас рік тому, чомусь з нею не проводили зум (було більше 1000 бажаючих)📝Зараз подалась повторно. Питаю, як вона використала цей рік, чи вивчала матеріали, що є у нас у вільному доступі🥹відповідь: "Ні, думала, що вам більше юристи не треба"🤯🤯🤯🤯🤯При чому тут Я - чи ми??‼️Юристи та бухгалтери, ви до сих пір не зрозуміли, що треба вчитись все життя, щоб утриматись в галузі права - бухгалтерського обліку?😭При чому тут Вірьовкіна чи наша організація ГО "Ти потрібен Україні" !!‼️Ви вчитесь для СЕБЕ! Щоб мати вартість - ціну! Не буде ніхто бігати та вас змушувати вчитись! Нікому ви (як і ми) не потрібні без знань!🦾Вчиться для себе, не візьме вас Вірьовкіна, візьме хтось інший! 😜Ото у нас люди ніяк не зрозуміли, що життя змінилось, все ще живуть у радянські часи та чекають ото щоб прийшла "сильна рука" та змусила їх вивчати щосьPS мені одно такого помічника (21 років) вистачає. Соррі, я більше таких не беру, кого треба силою вчити
👁 194 25-12-28 10:29
‼️На сьогодні залишилось десь 10 сертифікатів Правового інкубатора 2025 року💪Пройшло навчання 70 осіб📝Попросили сертифікати 50🙄Ми на всяк випадок зробили більше сертифікатів☺️Значить набір на курс Правовий інкубатор 2025 року НЕ закриваємо та чат НЕ видаляємо 🥳Можете ще записуватись👉Оплата без змін 1000 грн❤️які є плюси?1. Отримуєте матеріали відео та документи 2. Отримуєте сертифікат 3. Отримуєте пільгову вартість для навчання у ПІ 2026 рокуЯкщо запишитесь на курс Пі 2026 року та ПІ 2025 року до 31.12.2025 року та на курс Пі 2025 сплатите до 31.12.2025, то весь курс ПІ 2026 - 5000 грн (усі 4 блоки)Якщо запишетесь на обидва курси та сплатите Пі 2025 року після Нового року, то весь курс ПІ 2026 - 7500 грн (усі блоки)‼️Ми НЕ навчаємо фопів, товок чи інших прибуткових організаційно правових форм‼️Ми навчаємо лише волонтерів та представників громадського сектору👉 Якщо ви адвокат чи аудитор, чи фоп бухгалтер, що не є членом команди якоїсь неприбуткової організації, просимо вас НЕ подаватись на цей курс🤝Якщо ви хочете щоб ми вас навчили, то звертайтесь до нас окремо, для вас ми зробимо окрему програму та окремий курс. При чому таке навчання ми можемо вам надати лише як ФОП‼️, бо громадська організація НЕ надає послуги платні чи безоплатні прибутковим організаційно правовим формам😭Інколи такі хитрі адвокати та інші з себе видають волонтерів, але якщо ваша тайна розкриється - це пожитєвий чорний список з нашого боку.
👁 265 25-12-27 16:49
😎Що принесуть нам зміни щодо ПДВ відносно платників єдиного податку ФОПів?Щоб вижити, ФОП має обрати: АБО йти "на широку ногу" - залучати бухгалтера, що знає ПДВ, і піднімати вартість на послуги. Проблема у громадському секторі донори не хочуть оплачувати ПДВ, тому ФОПу доведеться викручуватись. Можливо відмовлятись від співпраці з громсектором. АБО ставати вузькопрофільними та рахувати ліміти) Я вже давно казала, що нові часи вимагають вузькопрофільності. Не вірили.Забувайте про ФОПів, які роблять все, і які хапають все У моду відійде ВУЗЬКОПРОФІЛЬНІСТЬ = 1, максимум 2 напрямкиФОПи будуть обережно брати участь у тендерах Будуть подаватись лише на ті, що стосується галузей, де вони самі можуть закритиСубпідряд стає дуже дорогим. Тепер субпідряд - це не просто подвійні податки ЄП +ВЗ, а ще ризик перевищення ліміту та реєстрація платником ПДВТакі цікаві процеси, які називається у "народі" - як "проводки" (коли через ФОПа просто перекидали далі кошти) стануть дуже дуже дорогими - ризикувати своїм лімітом через бажання комусь "допомогти" не кожен захоче, тому процес потроху піде у минуле (я не кажу про фіктивних ФОП).Вірьовкіна Лілія. Думки вголос)
👁 213 25-12-25 18:59
🫨ви не боїтесь без смм, розкрученого бренду занепасти?🤝Ми не проти співпраці з фахівцями смм та бренду, але розумнеНам часто пишуть та пропонують купити аккаунти підписників у соц мереж, але ми постійно відмовляємо‼️Бо включаємо логику та математику, розуміння соціології 🤝 приклад: зараз у нас в телеграмі 1,4 тис підписників😍Це живі підписники 🙈з них може бути 1-5 ботів за півроку від "конкурентів", то ми їх банимо😳окей, за дофіга коштів нагонять нам купу мертвих аккаунтів, які буде вести ші чи 1 особа 🧐а що це дасть?😂у нас збільшиться ЩО? 😱Навіть на реальну впізнаванність це не вплине, бо це ж нереальні особи 🙊Це навіть зменшить для нас можливість спілкуватись з живими бенефіціарами, отримувати фідбеки, бо буде багато фонових відповідей типу "все хорошо". А нам треба отримувати у тому числі негативні чесні відповіді, щоб розуміти попит.‼️Наявність розкрученого бренду, великої кількості підписників та кількості роликів прямо не впливає на життєздатність бізнесу/соціального бізнесу/громадської діяльності 👉впливають багато факторів🤪Ось приклад із життя: Яка громадська організація швидче вийде у плюс (соціальне підприємництво)?1. Організація А купила/орендувала шматок землі у центрі міста, відповідно до вимог законодавства України, зробила платну парковкуНуль реклами, нуль бренду, просто вивеска та терміналВитрати на бух облік, юриста, закупку терміналу.2. Організація Б відкрила кавярню коло макдональза та львівських круасан, почала робити бутербродиВкинула дофіга коштів у рекламу, бренд, купила підписниківВитрати: персонал, закупка їжі, комунальні, генератор, бухгалтер та юрист, оплата смм, реклами, фахівця з брендінгу (перебити бренд маку практично нереально у одному сегменті), забезпечення та оплата пожежної безпеки та ще купа витрат😉Розумієте? Звісно, організація Б без великої допомоги ззовні влізе у борги за 1 рік, а ось організація А зможе десь за рік повністю перевести свою громадську активність у самозабезпечення 🤝Тому милі фахівці з смм, бренду, а також фандрайзінгу та подібне😂Не думайте, що ми дурніше за вас😊Ми команда юристів та бухів, ми краще за деяких гуру з смм порахуємо та розкладемо економічну складову та прибутковість, самозабезпечення Примітка: економіка це окрема галузь, але юристи та бухи з нею знайомі 📝Тому якщо ви фахівець з смм, бренду, фандайзінгу чи подібне, писати нам можна [email protected]‼️але пропонуйте щось реальне, а не просто купляти аккаунти підписників чи просто засоряти ефір тупими відео з танцями
👁 230 25-12-23 18:42
🧐недавно прочитала пост однією бухгалтерші у фейсбуці🤑пані доволі розкручена, може хтось теж читав її пост👉пост був про те, що вона консультувала якусь юрид особу, і ця юридична особа показувала у місячних звітах (додаток 4 дф) доходи фопів🤪виходячі із інформації, що було у пані бухгалтера в пості, саме факт здачі звітів з фопами був доказом для податкової наявності прихованих трудових відносин🙄якщо чесно з логікою у цьому пості щось хромає, тому спробую заспокоюти усіх, кого такий пост перелякав‼️зверніть увагу, що деякі "експерти" спеціально роблять пости "лякалки", бо це +++ у їх впізнаванність (розкрутка). 😉ніт, наша команда так не грається🤝поїхали - згадаємо школьні задачки з логики‼️1 твердження - правильнеПодаткова змушує здавати звіти 4дф по фопам, хоча юрид особи не є податковими агентами. Інакше виносить рішення з штрафами (при чому штрафи по різному рахує, інколи дофіга плюсує)‼️2 твердження правильнеСуди у 90% стають на бік юрид осіб, і скасовують рішення податкових‼️3 твердження правильнеБез суду юридична особа самостійно не може скасувати рішення податкової, навіть якщо вони не правильні. Це може тільки суд.‼️4 твердження правильнеСудитись дорого та довго. Інколи треба доходити до 3 інстанції. Не кожна юрид особа спроможна судитись ‼️Висновок: АБО звітуй про фопів АБО готуйся до штрафів та судів 🙄але чомусь пані бухгалтерша сюди впіхнула якійсь тези про "приховані трудові відносини"?🧐чи є сам звіт ознакою прихованих відносин?📝ту судову практику, яку ми вивчали за останні 10 років, вказує, що НІ!!!Навіть більше, суди вказують, щоб визнати та перекваліфікувати відносини у трудові, треба КОМПЛЕКС ОЗНАК (НЕ ОДНУ)❗️Наприклад, ознакою трудових відносин є назва трудової посади у договорі з фоп ("менеджер" замість "організаційні послуги") Але якщо це єдине, що вказує на трудові відносини, то цього МАЛО‼️Може це взагалі технічна помилка у договорі 😂А звіт взагалі свідчить ЛИШЕ про те, що ви сплатили фопу кошти за послуги (ознака доходу 157)Без аналізу договору та первинних документів податкова взагалі нічого не може більше сказати‼️а правильність договору/первинних документів - це окрема історія🤝Чи здаєте ви за фоп 4дф (ознака доходу 157) - ваше право, але подача такого звіту точно сама по собі не створює ризиків щодо перекваліфікації у трудові відносини
👁 291 25-12-18 17:23
🤗молодняк пише "я на 1 курсі, треба досвід, можу по 1 год волонтером"🤝Милі мої, молоді юристи🤓Ми зацікавлені під себе вирощувати юристів, АЛЕ пишіть нам ТІКІ тоді, коли:1) у ср...ку можете засунути свій гонор, треба субординація, 2) почнете цінувати час - власний та інших, треба дисципліна.‼️Знання - досвід навчити можна А змінити вас морально без вашої згоди НЕ вийде Мені у команді НЕ потрібні люди, що будуть мені розповідати про "особисті кордони" та ще якійсь розумні слова, що ви навчились на всіх цих модних курсах, схожих на психологію Мені у команді НЕ потрібні люди, які граються у "зумерів" та подібну єресь 🙈Я з 2022 року втомилась від цього - скікі таких бачила гонористих та крутих 😵‍💫Не можу вже від цього, тому вже зразу буду прощатисьPS у нас в команді є юрист (під оплату), який ще не отримав бакалавра, але чим мені ок, то терпить усі пізділ*ні та вперто вчиться, працює PS додам ще - я не боюсь мати образ деспота, узурпатора, токсичної особи, бо я знаю себе та свою вартість, і скільки я приношу користі цьому світу, тому ну хочете називати так - це ваше право. Але я не хочу витрачати час на тих, кому не потрібні знання та мій досвід. Які б вони не були рожеві поні) Автор Вірьовкіна Лілія
👁 286 25-12-17 17:10
‼️Милі мої дизайнери, спробую пояснити реалії життя👉ви маєте мати свій прайс 📝якщо вам клієнт показує завдання, а також приклади робіт, що його задовольняли, то ви маєте приблизно розуміти, скільки у вас буде коштувати подібна робота‼️а тим паче, коли ви ФОП!‼️ФОП особа, яка самостійно здійснює підприємницьку діяльність, самостійно сплачує податки🤓Що таке ціноутворення - можете знайти у інтернеті‼️Будь яка послуга ФОПа вже має включати у себе: 1) витрати на матеріали, 2) податки, 3) оплату самого фоп, 4) оплату субпідряду, якщо є у цьому потреба, 4) оплату офісу чи інші потрібні вам ресурси🦾Так само працюємо і ми, коли ви нас залучаєте як ФОП. Ми ж вам не розповідаємо про податки та інше.👉Ми кажемо вам готову вартість та особливості надання послуг📝Ми прописуємо у договорах, що у вартість підготовки будь якої політики входить:1) вичитка замовником документа - 2 рази, без врахування кількості зауважень2) консультація 30 хв по зуму3) супровод у чаті😵‍💫Зараз спілкувалась з дівчиною дизайнером, дала текст до макету, дала варіанти макету того року, яким нам був ок, питаю вартістьВсе - дитину загубили - не може відповісти та все. Втонула. Не може сказати, скільки займе часу таке завдання. Не може порахувати загальну вартість. Питає про податки☠️Ну КАМОН - так НЕ можна працювати, якщо ви вже зареєструвались як ФОП👨🏻‍💻Уявіть, вас запросили податись на тендер - крутий замовник, круте замовленняВас питають ЛИШЕ одне - СКІКІ буде коштувати ось цей перелік послуг, що вказаний у тендері🧗‍♀️Поки ви будете тупити - хтось інший подасть. І не факт, що він краще працює, і не факт, що у нього вартість менше. Просто ВІН ЗНАЄ СКІКІ ВІН КОШТУЄ!!!🤗Намагалась дитині це пояснити. Вона губи надула та пішла зі словами, що мені треба розвивати комунікацію.😁Це по ходу графічні дизайнери і досі не розуміють, що ШІ їм наступає на пятки 👆А ШІ то знає скільки коштує його макет - ціну він зразу може сказати🤝Таких клієнтів/замовників, як я ще треба пошукати, бо: 1) не дуже звикла до ШІ, 2) поважаю експертів своєї справи та готова платити їм їх вартістьЩо точно я не готова чути, це питання про податки від ФОПа. Ну блін, як я за вас буду сплачувати податки, милі мої? Вірьовкіна Лілія) ото яка хоче чути вартість експерта від самого експерта
👁 233 25-12-16 09:12
📝Цікаве запитання у студію"Чи ви пишете стратегії та операційні плани? Комунікаційні чи фандрайзінгові стратегії?"👉Вказані вище документи НЕ відносяться до юридичних чи бухгалтерських, кадрових‼️Ми НЕ є експертами з їх написання, тому пишуть їх фахівці іншої галузі ‼️Але краще залучати нашу команду чи інших фахівців з права/бух обліку/податкового законодавства/кадрового діловодства у процес написання таких документів😞бо часто фахівці з фандрайзингу, комунікації та розвитку тощо таке можуть написати, що взагалі не корелюється зі статутом конкретної організації, тобто виходить за межі статутної діяльності, а значить є ризик втрати статусу неприбутковості😒ще часто такі фахівці плутають членів команди з термінами "працівники" чи "співробітники", і потім ФОПів вписують у працівників, чим створють ризики визнання наявності в конкретній організації прихованих трудових відносин🤪і ще купа дурощів ми бачили у таких документах👉тому радимо залучати нашу команду хоча б на рівні вичитки документів (усна консультація)‼️а вже після того публікувати на сайті ці документи, бо контролюючі органи мають право вважати документальними доказати наявності порушень такі розміщені публічно документи