Source
lawyer for NGOs | Для тих, хто не зрозумів🤝Ще раз на пальцях пояснюємо📎Додатком до прото...
299 Views/Reach
2025-06-04 05:33
Message №2594
🫠Для тих, хто не зрозумів🤝Ще раз на пальцях пояснюємо📎Додатком до протоколу вищих керівних органів має бути реєстр присутніх📝Ознакою того, що це реєстр присутніх, а не список присутніх, - є підписи ‼️Це вказано у судових рішеннях🧐Якщо підписів немає, то навіть, якщо ви документ назовете "реєстр присутніх", судді у своїх рішеннях такі документи звуть "список присутніх"‼️Саме це дає суду право вирішувати, що:1. Немає доказів, що є кворум,2. Немає "реєстру присутніх", обовязкового документу.‼️На підставі цього суди ввважають такі рішення, що прийнятті у рамках засідання вищого керівного органу, не прийнятим.🙈Навіть, якщо цю помилку пропустив реєстратор та зареєстрував ці дії у ЄДР.💪Так, щоб відмінити таке рішення, треба звернутись до суду.😱Це може зробити будь яка особа, що вказана у цьому "списку присутніх"😢 Тоді ваші докази: фото та відео фіксація присутності особи на засіданні, акти, свідки тощо - суди не враховують.‼️Доказом присутності члена ГО є лише підпис у реєстрі присутності.‼️Той приклад, що ми надавали, саме про це каже.🤓 У ньому 3 особи з списку присутних сказали, що їх не було на засіданні вищого органу окремої ГО.😯Хоча було відео, на якому ці люди навіть виступали на цьому засіданні, суддя прийняв рішення, що їх не було там.😵💫І кворума відповідно не було. 🙏Так, зрозуміліше?