Source
lawyer for NGOs | Чи шукаєте ви ще у команду юристів чи бухгалтерів?✅Так ❌Але вже ми не ...
222 Views/Reach
2025-05-30 17:06
Message №2573
❓Чи шукаєте ви ще у команду юристів чи бухгалтерів?✅Так ❌Але вже ми не будемо подавати вакансії на ворк чи роботу юа чи інший ресурс, бо тисячі резюме надходять, з яких 99,99% взагалі не розуміють куди вони подаються та нащо 🏆Особливо ми раді будемо бачити тих, хто пройшов/проходить Правовий інкубатор 2024 -2025 роки, бо значить, бо ви вже знайомі з напрямком неприбуткових організацій та з питань волонтерства, знаєте нашу команду🤔Чи страждаємо ми, що не залучаємо нових помічників та експертів?😭Якщо юрист/бухгалтер нульовий та/або не знайомий з напрямком неприбуткових організацій та питань волонтерської діяльності, то його навчити - це купа часу та нервів, набагато швидше та легче самому щось зробити🤗Наші умови не змінюються: ✅1) фахова освіта + ви маєте хотіти вчитись, здобувати нові знання, самостійно багато вивчати, ✅2) вміти працювати, а не бити байдики, 🧗А ще бути готовим до "піздюлей" під час сходження на вершину, критики буде багато, і ніхто не буде сюсюкатись, ❌бо ми ж не мамочка-папочка, що буде за вас мити посуд, і при цьому терпіти підлітковий гонор, ❌ми не ВНЗ, якому ви відносити офіційно та неофіційно кошти, щоб потім нічого не робити, і хвалитись дипломом, ❌ми навіть не роботодавці, що терплять як працівники цілий курять чи обговорюють плітки.‼️Ми залучаємо ЛИШЕ ФОП - ми оплачуємо послуги ЛИШЕ по актам наданих послуг ‼️Ми можемо зменшити оплату чи взагалі не оплачувати послуги, що надані несвоєчасно чи неякісно😂І так, якщо подивитись відгуки тих, хто до нас безуспішно подавався, то я, Вірьовкіна Ліля - тиран, диктатор, істеричка, узурпатор, токсична людина, і ще там купа слів, що мені казали горе - експерти, що не могли мені доказати рівень. 😈Можна мною дітей лякати 🤷♀️Просто зрозумійте, я сама з нуля все проходила, з першого курсу вже працювала, довго та нудно сама шукала своїх клієнтів (колись навіть були часи без інету, то оголошення клеїла по стовпам), працювала за копійки, щоб напрацювати практику та клієнтів, витримувала від клієнтів презирство та недовіру, мене дуже часто кидали на кошти навіть після крутих та успішних кейсів, мене неправомірно не допускали до тендерів та грантів, я практично постійно працювала без вихідних та відпусток, не мала часу на створення сімї, потроху завойовувала довіру до себе, як фахівця ... 🚶➡️Щоб зараз, коли мене знають та до мене йдуть без реклами, якийсь там випускник вузу без досвіду та з поганим рівнем освіти чи горе експерт, що вже життя вписував реквізити у скачені ним документи з інету, приходив та починав качати права, а ще розповідати мені щодо демократії та психології 🤷♀️Ви ж не йдете до дорослого тигра та не вчите його ловити здобич? Отож бо) Вкусить 😉📝Тому якщо комусь цікаво, то пишіть нам на емейл [email protected]