Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - kyivua333
Added 14 Jul 2024

kyivua333

@kyivUA333
Number of subscribers: 14
Photos: 23,200
Videos: 273
Links: 634
Description:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Source

kyivua333 | В тому бліндажі занадто токсично. - Поганий вайб, погоджуюсь. - Омг, в...

Telegram community logo - 333.kyiv.ua - Магазин не зовсім військового одягу) kyivua333 @kyivUA333
672 Views/Reach 2025-09-17 21:25 Message №21010
- В тому бліндажі занадто токсично. - Поганий вайб, погоджуюсь. - Омг, вау, давай їх кенселити. - Чому ти не відпускаєш мене на позиції? - Бо твоє мармурове тіло занадто гарне, щоб його дірявити. - Моє тіло - моє діло! My body - my choice!- Not anymore, крихітко. Твоє тіло - майно Збройних Сил України!- Під час останнього обстрілу з тої клітки втекла рись, тому по одному не ходити. - Та я вапщє єбав тепер тут ходити! - В ході службового розслідування було встановлено що кажись проїбали. - Я не для того щойно виправ форму, щоб падати на землю! - Таким чином на позиції у нас кухарі та діловоди, а склад з гвоздямі охороняють рекси. - Це називається розподілення сил та засобів, рівень мінімум академії Генштабу. - Тепер ми можемо урочисто вручити йому орден За мужність! - І постанову про відкриття кримінального провадження? - І постанову про відкриття кримінального провадження. - Як мені порахувати кількість людей на продовольчому забезпеченні, якщо навіть командири підрозділів не в курсі скільки їх і де? - Це називається режим секретності. Втішай себе тим що ворожим шпигунам ще гірше. - Боже, ще тиждень таких боїв, і тут особового складу не буде. - Вище носа! У нас ще є резерв у вигляді шести бухгалтерш! З місяць протягнемо!- Короче, заходжу я в твою кімнатку, а там в углу куча тряпья, і тут вона мені як скаже шось чєловєчєскім голосом!- Ця куча тряпья це мій діловод!- Всьо, я більше не можу і не хочу, це просто якийсь піздєц, я на таке не підписувався. - "Я, вступаю на військову службу і урочисто клянусь народу України..."- Це все був фейк, фотошоп, ви нічого не докажете!- "...завжди бути вірним і відданим йому, сумлінно і чесно виконувати військовий обов’язок..."- Я знаходився у стані психологічного збудження, мені не можна було вірити!- "...накази командирів, неухильно дотримуватись Конституції і законів України..."- Дадада, я мєч во тьмє, я дозорний на стєнє, я поняв, поняв, мовчу.#особливі_відмітки