Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - kyivua333
Added 14 Jul 2024

kyivua333

@kyivUA333
Number of subscribers: 14
Photos: 23,200
Videos: 273
Links: 634
Description:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev

👥 Number of subscribers

14
Average/Day:: +2
Average/Week:: +1
Average/Month:: +6

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Name change history

kyivua333 2026-04-25
333.kyiv.ua - Магазин не зовсім військового одягу) 2025-07-23
333.kyiv.ua - Магазин військового одягу 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКАЯ, Гандальф Білий, начальник Братерства Персня, пояснюю обставини моєї тимчасової відсутності на пункті управління оборони фортеці Гельмів Яр.28 лютого 3019 року Третьої Епохи до району оборони Рогану прибула іноземна делегація ельфів, направлена Радою Рівенделу для ознайомлення з оперативною обстановкою та станом оборони.З метою забезпечення належної взаємодії союзних сил і координації подальших дій мною було прийнято рішення особисто здійснити супроводження делегації.Під час роботи делегації було доведено інформацію про поточну обстановку, організацію оборони та розташування сил і засобів.Крім того, іноземній стороні було продемонстровано інженерні споруди та систему укріплень Гельмового Яру.На час виконання зазначених заходів управління силами було покладено на Араґорна, сина Араторна, який тимчасово виконував обов’язки начальника Братерства Персня.Араґорн має достатній бойовий досвід та авторитет серед особового складу для прийняття необхідних рішень.Відсутність мала короткочасний характер і була обумовлена виключно службовою необхідністю.Будь-яких намірів ухилитися від виконання службових обов’язків я не мав.Метою моїх дій було забезпечення взаємодії союзних сил та посилення оборони Рогану.Гандальф БілийНачальник Братерства Персня
Прошу допомогти побратиму.Вчора зранку життя різко змінилося.Страшна ДТП.Олеся Кравченко та її чоловік Єгор зараз у реанімації.Обидва — у критичному стані.Кожна година — напружена. Кожен день — боротьба.Єгор — з перших днів повномасштабного вторгнення став на захист України зі зброєю в руках.У 2025 році був демобілізований через інвалідність, отриману під час служби.Але він не пішов “жити тихо”.Він продовжив працювати там, де небезпечно — розміновував території, куди цивільним заходити заборонено. Там, де помилки не пробачаються.Олеся — це енергія. Це сміх. Це голос.Вона — жива, емоційна, щира.З 2014 року вона робила так, щоб військовим було тепло зовні.вʼязала шкарпетки, шапки, бафи, балаклави, жилетки! З 2023-го — ще й зсередини разом із ГО «Матусин Борщик». Сушила вдома овочі та мʼясо, фасувала в штабі борщі і супи, пакувала коробки на відправку ЗАХИСНИКАМ! Вʼязальна спільнота, фасування, підтримка — вона всюди, де потрібні руки й серце.Сьогодні ці сильні люди самі лежать під апаратами.Реанімація — це великі кошти щодня.Це шанс, який залежить не тільки від лікарів.Якщо маєте можливість допомогти — нижче реквізити.Навіть невелика сума має значення.Зараз важливо бути поруч.https://send.monobank.ua/jar/2qgnzRWFVf4874 1000 2522 8985 https://www.privat24.ua/send/iwg925168752154454402Для оплати реанімації Олесі та Єгора
Два пара- (к)роки Великої Війни. От прям зараз. За кілька годин чотири роки "тому назад" зовсім недавні "дембеля- ветерани" і цивіли з сталевими яйцями потягнуться колонами в "ненависне ТЦК та СП". Порожні майже, бо роти охорони вже вступили в рамс з окупантом. В дворах воєнкоматів горітимуть справи не простих і простих військових, як про те каже інструкція. 20 річні дівчатка проситимуться в кабінетах щоб їх взяли з собою дядьки на фронт, вважаючи що досі варять бинти і війна нагадує обоз ополчення 2СВ. Кава, травяний чай з термосів, матюки, сміх і дим цигарок. Розпаковані ящики з "калашматами". Окрема зграя в вигорівшому камуфляжі всіх країн світу. Вони знають. Знають що буде якщо "ні". Дехто знає росіян по Чечні і їх методи на окупованій території. Цивіли які були вчорашніми травоїдними істотами перетворилися в хижаків і чекають вожаків зграї яка буде шматувати ватно-балалаєчну орду. В небі проносяться літаки, ракети, все як має бути під час війни. До наступного ранку доживуть не всі, але це нікого не хвилює. День коли ми були Нацією. Буде тисячі смертей, в більшості ворожих. Буде сафарі. Буде Ірпінь, Буча, Ізюм, Маріуполь, південь. Буде все, те чого не мало б бути в 21 сторіччі в Європі. Преміальні авто з кулеметами, з сейфів дістануться дорогі зразки зброї. Гопота і маргінали разом з поліцаями ганятимуть еліту окупаційних військ. Буде все. Алкашів виганятимуть з воєнкоматів і це буде найбільша ганьба- тебе не взяли на війну. Тебе не взяли в двіж. Не багато тих хто це пам'ятає як власні спогади. Я дякую небу що мав змогу тоді бути там. І я дуже хочу щоб ми знову хоч раз стали тією нацією що вимагала зброї і напрямку стрільби. Щоб гнати ворога на його болота. Дякую, Перші!Журило
Коли всьо готово, можна запрошувать хірургів і включати музику (рідко хто з хірургів любить оперувати в тиші) Мудрість, яку я винесла з цих операцій: - Не всім подобається пісня Степана Гіги "Яворина"... - Не можна смішити пацієта, бо жопу він не відчуває, але пукать може... і якщо хірург не одягнув захисті окуляри - тобі пизда...- Не просіть пацієнта поділитись враженнями (особливо, якщо він солдат) як він себе відчуває, коли йому в жопу дивляться офіцери (хірурги) і сержанти (медсестра)... - Після операції вас ніколи вже не запросять на каву...- Як не старайся, з армії вас просто так не звільнять... - Жопу треба берегти... Але не всім так везе з операційними санітарами... тож, може, саме ваша операція пройшла унило і скучною ... однак вас ніхто в лице не запам'ятає ... До чого я все це написала? Якщо ви дочитали до цього місця...Порадійте, що Медичні Сили легко здихались мене, перевівши в бойовий підрозділ! До речі, я другий тиждень збираю гроші на радіолокаційний модуль UNA і це реальна срака, бо гемор в тому, що великий бомбер без нього не може літати і виконувати завдання в зоні бойових дій. Баночка збору тут:https://send.monobank.ua/jar/91VswJrnbDДякую Вам за постійну підтримку!Пані Яна
Насправді ще Швейцарія 85 років тому продемонструвала, що потрібно робити з літаками, які порушують її повітряний простірРаптом ви не знали, але Адольф Гітлер мав серйозні плани щодо вторгнення у Швейцарію, які ввійшли в історію під назвою "Операція Танненбаум"10 травня 1940 року, під час вторгнення у Францію, Німеччина вирішила перевірити на дурника Швейцарію. Німецький бомбардувальник Dornier Do 17 порушив її повітряний простір. Швейцарські винищувачі Messerschmitt Bf 109 (так, німецького виробництва) відкрили вогонь по бомбардувальнику. У результаті останній був змушений сісти на швейцарський аеродром Альтенрайн і здатисяНімеччина на цьому не зупинилася. Вже 1 червня група з 36 (!) бомбардувальників Heinkel He 111, прямуючи до Франції, вирішила зрізати шлях і полетіти через повітряний простір Швейцарії. Результат - шість знищених літаків Німеччини4 червня збивають вже один Messerschmitt Bf 110 - німецький винищувач-бомбардувальник. Після цього Берлін підняв ставки і вже 8 червня повітряний простір Швейцарії порушує група Heinkel He 111 і Messerschmitt Bf 110. Результат - п'ять збитих Messerschmitt Bf 110Особливо гнів Гітлера викликав факт того, що Швейцарія знищує німецькі літаки такими ж німецькими літаками. Далі були дипломатичні ноти, гнівні заяви та інші подібні заходи, але бажання в Німеччини порушувати повітряний простір Швейцарії зниклоВласне рішучість швейцарського командування у питанні відсічі німецькій авіації сприяли тому, що в Берліні все ж передумали розпочинати Операцію Танненбаум. Бо, повірте, аргументів на підтримку даного плану було багатоНа фото - швейцарські Messerschmitt Bf 109
- В тому бліндажі занадто токсично. - Поганий вайб, погоджуюсь. - Омг, вау, давай їх кенселити. - Чому ти не відпускаєш мене на позиції? - Бо твоє мармурове тіло занадто гарне, щоб його дірявити. - Моє тіло - моє діло! My body - my choice!- Not anymore, крихітко. Твоє тіло - майно Збройних Сил України!- Під час останнього обстрілу з тої клітки втекла рись, тому по одному не ходити. - Та я вапщє єбав тепер тут ходити! - В ході службового розслідування було встановлено що кажись проїбали. - Я не для того щойно виправ форму, щоб падати на землю! - Таким чином на позиції у нас кухарі та діловоди, а склад з гвоздямі охороняють рекси. - Це називається розподілення сил та засобів, рівень мінімум академії Генштабу. - Тепер ми можемо урочисто вручити йому орден За мужність! - І постанову про відкриття кримінального провадження? - І постанову про відкриття кримінального провадження. - Як мені порахувати кількість людей на продовольчому забезпеченні, якщо навіть командири підрозділів не в курсі скільки їх і де? - Це називається режим секретності. Втішай себе тим що ворожим шпигунам ще гірше. - Боже, ще тиждень таких боїв, і тут особового складу не буде. - Вище носа! У нас ще є резерв у вигляді шести бухгалтерш! З місяць протягнемо!- Короче, заходжу я в твою кімнатку, а там в углу куча тряпья, і тут вона мені як скаже шось чєловєчєскім голосом!- Ця куча тряпья це мій діловод!- Всьо, я більше не можу і не хочу, це просто якийсь піздєц, я на таке не підписувався. - "Я, вступаю на військову службу і урочисто клянусь народу України..."- Це все був фейк, фотошоп, ви нічого не докажете!- "...завжди бути вірним і відданим йому, сумлінно і чесно виконувати військовий обов’язок..."- Я знаходився у стані психологічного збудження, мені не можна було вірити!- "...накази командирів, неухильно дотримуватись Конституції і законів України..."- Дадада, я мєч во тьмє, я дозорний на стєнє, я поняв, поняв, мовчу.#особливі_відмітки
А що тут прогнозувати, в Зеленського немає вибору. Звісно що він не самогубець і не погодиться на те, чого і так не зміг би втілити. Він не має повноважень віддавати території, він немає достатньої підтримки, щоб після всього цього надати статус російській мові і відкрити для РПЦ ФСБ вільний доступ до розвитку мережі своїх філій. Він не може примусити наших військових до капітуляції і здачі нормальних укріплених позицій. Він не може практично нічого з переліку вимог Путіна. Навіть спроба якось пропхати це лайно буде вже причиною масових заворушень і потенційно призведе до непередбачуваної ескалації і протистояння всередині. Росіяни чудово знають чому саме ці вимоги є для них критичними. Це чудовий спосіб завершити швидко війну, зруйнувати Україну. Всі починають впадати у відчай від втоми і втрат, від того що території втрачаються і люди гинуть, що руйнується інфраструктура і економіка. Це все так і є. Але немає простого виходу з ситуації де все можна повернути в норму і все стане добре. Не стане. Надто багато вже покладено. Єдиний варіант, хоч і важкий і складний і болісний, це продовжувати те що робили. Відходити, віддавати руїни ціною максимальних втрат ворога, бити вглиб по економіці, вчиняти диверсії по всій Росії, навіть якщо це буде ще тривати роками і доведеться відступати до Дніпра, знищити їх стільки скільки вдасться, навантажити їх бюджет, не поступатися. Навіть такий найгірший сценарій краще за те що вимагає Путін. Інший варіант значно гірший - ви не отримаєте нічого з того на що розраховуєте. Будуть легалізовані територіальні здобутки країни агресора всупереч тому і так мертвому міжнародному праву. Росіяни отримають значний вплив на розділене війною суспільство де і так максимум суперечок, їх армія зможе зайняти вигідні рубежі і спокійно там облаштуватися, накопичувати резерви, запаси бомб, дронів і снарядів, щоб згодом виконати роботу на відмінно з другої спроби. Не забувайте що росіянин що за Путіна і війну і росіянин що проти Путіна і війни в більшості відрізняються лише тим що росіянин що проти не погоджується з ефективністю і методами управління Путіна в знищенні України і українців. Сама суть вєлічія, вєлікодєржавія, зверхнього ставлення якихось homo-москвічєй до інших народів колишнього СРСР незмінна. В них всі бульбаши, хохли, узкоглазиє, чуркі і так далі. Всі втомилися, всі хочуть змін на краще, але така опція недоступна на разі. І вона ще не скоро буде доступна з таким «лідерством» в західному світі. Але це не означає, що опція здачі є кращою.Мікуліч