Source
k v t . | 4 роки бакалаврату2 роки магістратури3-5 (в середньому) років аспірант...
96 Views/Reach
2022-10-11 22:20
Message №2640
4 роки бакалаврату2 роки магістратури3-5 (в середньому) років аспірантури+ постдок ще бог знає скільки років+ хтось ще зі школи вчиться профільно, можна додавати зверху пару роківвесь цей час ти витрачаєш на навчання, щоб зрозуміти, що по великому рахунку ти нічого і не знаєш і світ перевернути ще треба вміти (це у випадку якщо ти не вигорів на жодному з етапів і не пішов у вебкам/закладки/айті)мінвайл чуваки: та нашо профільна освіта, технології редагування геному мають бути доступні всім, щас я в гаражі у себе тут пошаманю і рак вилікую, і проблему всесвітнього голоду вирішу. це всьо прокляті капіталісти технології монополізують (ладно, в цьому є частка правди, але ми зараз не про те)наука, безперечно, має ставати ближчою до народу, а вчені не мають бути загадковими недосяжними відлюдниками, які незрозуміло чим займаються. але блін, по-перше це знецінює кількість найкращого часу життя, витраченого на можливість хоч здалеку себе науковцем називати, по-друге, чому пересічні люди настільки впевнені у власній геніальності?)) спеціалісти роками мучаться і частіше без результатів, аніж з, а тут умовний пчел форумів начитався і погнав всі гештальти закривати.люблю душнить на тему біоетики більше ніж багато що в цьому житті, привід для духоти підкинули на парі з оміки, осьо він вам.на тесті завтра мені це допоможе аж ніяк, але це шоб ви не думали що я тільки картинки в інтернеті красти вмію